Internetu susipažinti?

Re: Internetu susipažinti?

Standartinė Kitina 2012 Sausio 30, 20:39, Atsakymo numeris: #86676

Rimocha rašė:
Kitina rašė:issilavinimas, bei zalingi iprociai - nurodomi pildant anketa. Jei zmogus meluoja, tuo blogiau jam paciam.
O Nu tik jau,esu prisiregistravęs drauge ir čia bet nemačiau nei vienos anketos kurioje būtų parašyta esu alkoholikas ar narkomanas ,nu išsilavinimą gal meluot neapsimoka nes iš to jokio tolko,kaip suprasi ar žmogus nemori pasirodyt geresnis negu iš tikrūjų yra , kai jau kas čia rašė internetas neatskleidia asmenybės realios. :arrow:

:)) gal todel nesimate, kad tamstai prieinamos moteru anketos. Vyrai, paprastai neslepia, kad ruko, nes daugeliui tai norma. Su gerimu tas pats, tik cia priklauso nuo to: ka vienas zmogus vadina alkoholiku, kitas, gali vadinti retkarciais isgerianciu.
Kitina
Pažengęs dalyvis
 
Pranešimai: 32
Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2012 Liepos 04, 10:01

Re: Internetu susipažinti?

Standartinė Rutone 2012 Sausio 30, 23:01, Atsakymo numeris: #86679

gabber rašė:Ne "niekais" ir ne nesamonem, cia yra tiesiog mokslas, o kad vienas kazkoks is 10 neatitiko nereik pagal visus sprest. Svarbu ir data ir riba ir dar daug faktoriu, tiesiog kvaila lygint visus zinant vos viena. Visada pazistamu ratu galima remtis, ir atitinka dazniausiai 8 is 10 zmoniu. Priklauso dar ir nuo gyvenimo budo, seimos. Kam ta galva turet, jei ismastyt nesugebam visu variantu ir teigt kazka idiotisko?

Na gerai, tebūnie švenčiausia teisybė, jei taip nori... Kiekvienas renkasi, tikėt tuo ar ne. Na gal gal gal, jei pagal gimimo dieną, valandą ir minutę buvo sudarytas horoskopas. Bet kai kitas astrologas tau priburs visai ką kita? Kuriuo tikėsi? Žadančiu tau aukso kalnus ar greitą mirtį kur patvory? Net neabejoju, patikėsi "auksiniu" variantu... :lol:
Taip, dešimties vėžių neturėjau. Pakako vieno, kuris net netapo vaikinu, nors be galo to norėjo. Su kitais irgi teko bendraut. Ties DP, tiek kitose svetainėse, tiek gyvenime. Išvada - su vėžiais sutariu gerai ir net puikiai, jei tai - moterys... :lol: tą ką man dabar daryt? Orientaciją keist, kad "tikrą mokslą" atitikčiau ar ieškot tinkamesnio kito ženklo kandidato? O gal man, pvz., patinka mano priešingybė - Jautis? Ir gal net visai neblogai bendraujasi? K tada daryt? Ir ką daryt, jei kokie 99,99 proc. pažįstamų netiki tais horoskopais? :lol:
Rutone
Pažengęs dalyvis
 
Pranešimai: 26
Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2012 Gruodžio 09, 22:05

Re: Internetu susipažinti?

Standartinė Rimocha 2012 Sausio 30, 23:03, Atsakymo numeris: #86680

Beabejo, ar rasi tokių kurie vardintų savo būdo trūkumus kaip privalumus?
Vartotojo avataras
Rimocha
Pažengęs dalyvis
 
Pranešimai: 38
Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2012 Vasario 11, 21:45

Re: Internetu susipažinti?

Standartinė Milldule 2015 Kovo 31, 12:53, Atsakymo numeris: #99648

gerai, kad mus pasiekė interneto modernizacija http://www.cgates.lt/lt/apie-mus/tinklo-modernizacija/internetas-aleksote, tai ir mes galim pažindintis internetu :)
Milldule
 

Re: Internetu susipažinti?

Standartinė Darija 2015 Balandžio 02, 09:36, Atsakymo numeris: #99655

Sveiki,

Labai noriu paprašyti užpildyti šią anketą. Tavo nuomonė - aukso vertės! http://apklausa.lt/f/kojines-l45hv9p/an ... w.fullpage

Iš anksto dėkoju!

Gražios dienos linkėdama,
Darija
Darija
 

Standartinė Mantas 2018 Kovo 19, 13:31, Atsakymo numeris: #99949

Esu išsilavinęs, rūpestingas, romantiškas ir laisvos širdies. Norėčiau susipažinti ir sukurti gražius santykius su miela, nuoširdžia ir gilios sielos mergina...Norėčiau, kad tu atsilieptum ir man parašytum...Nenusivilsi
Mantas
 

Ankstesnis

Grįžti į Internetinės pažintys