Bendraminciai praleisti laisvalaiki

Bendraminciai praleisti laisvalaiki

Standartinė Kestas 2012 Sausio 01, 12:24, Atsakymo numeris: #85287

Sveiki forumieciai, as suprantu kad DP visi uzsieme savo antrosios puseles pajieska Nors gal ir klystu, kai perskaites anketa pamatai kad ji aukurta pries3-5 metus. Naturaliai kyla klausimas, gal zmones iesko daugiau bendravimo ir laisvalaikio praleidimo placiaja prasme. As nekalbu apie tuos kurie yra apsupti simtais draugu , bendradarbiu ir giminiu. Juk yra zmoniu kurie neturi salia nei giminiu,nei draugu paprasciausiai taip susikloste gyvenimo aplinkybes. O taip noretusi ar susitikti , pakeliauti, nuvaziuoti i miska,pasivazineti dviraciais ar paslidineti. Zodziu praleisti laisvalaiki, ar tai vyras ar moteris nera jokio skirtumo svarbiausia pomegiai. As esu is Siauliu man priimtinos visos laisvalaikio formos,visus kurie pritaria mano mintims kvieciu vienytis ir kurti bendraminciu rata. :)
Kestas

Re: Bendraminciai praleisti laisvalaiki

Standartinė MisteryGirl 2012 Sausio 03, 01:17, Atsakymo numeris: #85354

Labai dziugu, kad atsirado tokia sauni tema, kurios deka galima butu suorganizuoti smagiu susitikimu, kuriu metu nuobodziauti manau tikrai netektu :)
Pati esu is vilniaus, domiuosi jojimu, tinkliniu, saudymu, bei smagiomis isvykomis i gamta su saunia kompanija :)
MisteryGirl
Igudęs dalyvis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2013 Vasario 12, 17:32

Standartinė Svečias 2012 Sausio 03, 11:36, Atsakymo numeris: #85361

Tam, kad būtų šalia šauni kompanija ir pačiam reikai būti šauniam.
hiperaktyvūs žmonės mane gasdina, daug paviršutiniško bendravimo su jais išsunkia
o paniurelių vengiu, nes jie mane lengvai užkrečia savo bloga nuotaika.
Svečias

Standartinė MisteryGirl 2012 Sausio 04, 10:51, Atsakymo numeris: #85395

o kodel nepabandzius suorganizuoti susitikima, kurio metu nuobodziauti netektu :)
MisteryGirl
Igudęs dalyvis

Standartinė Kastulė 2012 Sausio 04, 13:53, Atsakymo numeris: #85397

MisteryGirl rašė:o kodel nepabandzius suorganizuoti susitikima, kurio metu nuobodziauti netektu :)

Labai šaunus pasiūlymas.
Onutė
Kastulė
Pradedantysis dalyvis

2012 Sausio 04, 13:53

Standartinė Dalia 2012 Sausio 04, 14:24, Atsakymo numeris: #85398

Taip,manau mintis tikrai gera..juk nebūtina visur ir visada įžiūrėti tik potencialią antrą pusę-draugai,pažįstami ne ką prasčiau. Kažkada ir aš turėjau krūvas draugų,bet prasidėjus sunkmečiui Lietuvoj likau iš vis viena,tik tėvai čia. Ieško laimės žmonės užsieny,o man kol kas ir čia gerai :) tai vat ir liko tik Skaipas ir telefonas. Beje,aš iš Kėdainių.
Dalia

Standartinė MisteryGirl 2012 Sausio 04, 15:28, Atsakymo numeris: #85401

Tik pradzioj reiketu sumastyti kuriam mieste darytume ir kas ka nuveikti noretu :) ;)
MisteryGirl
Igudęs dalyvis

Standartinė Kestas 2012 Sausio 05, 18:54, Atsakymo numeris: #85448

Svečias rašė:Tam, kad būtų šalia šauni kompanija ir pačiam reikai būti šauniam.
hiperaktyvūs žmonės mane gasdina, daug paviršutiniško bendravimo su jais išsunkia

Bet kuriuo atveju visi tikrai nebus vienodi, bet kada domina bendras tikslas o ne asmenybe tai nera taip aktualu. Tiesa sakant as tikejiausi siek tiek didesnio aktyvumo, deja klydau :)
Kestas

Standartinė MisteryGirl 2012 Sausio 06, 10:11, Atsakymo numeris: #85467

Kestas rašė:
Svečias rašė:Tam, kad būtų šalia šauni kompanija ir pačiam reikai būti šauniam.

Bet kuriuo atveju visi tikrai nebus vienodi, bet kada domina bendras tikslas o ne asmenybe tai nera taip aktualu. Tiesa sakant as tikejiausi siek tiek didesnio aktyvumo, deja klydau :)

Svarbiausia nenuleisti ranku ;)
manau dauguma tiesiog bijo gyvo bendravimo...
MisteryGirl
Igudęs dalyvis

Standartinė Svečias 2012 Sausio 06, 18:29, Atsakymo numeris: #85470

manau dauguma tiesiog bijo gyvo bendravimo...

Nesamone1
Cia is viso labai mazai zmoniu uzklysta. O dar skirtingi miestai ir skirtingos amziaus grupes. Taip kad panasia kompanija surinkti sunku.
Svečias

Kitas

Grįžti į Kitos temos