Originalios dovanos Kalėdoms

Re: Originalios dovanos Kalėdoms

Standartinė Nereikia 2010 Lapkričio 18, 17:09, Atsakymo numeris: #60322

Bronius.. rašė:
Nereikia rašė:Ei, Jūs mano mielą ir malonią temą pavertėte šiukšlide.

Atsiprašau .
Taigi gryžtam prie pončiaku. O spalva kokia ? Kojiniu. O gal virbalus , siųlus pridėjus butu kaip ir solidžiau ?

Spalva gali būti ir raudona :) Man asmeniškai būtų gražu raudonos vilnonės kojinės. O jei siūlus ir virbalus padovanotum, suprasčiau, kad dabar mano eilė pasirūpinti tavo šiluma :)
Vartotojo avataras
Nereikia
Veteranas

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2011 Rugpjūčio 19, 07:40

Standartinė Svečias 2010 Lapkričio 18, 17:21, Atsakymo numeris: #60323

Broniau , pasveikink Nereikalinga ir padovanok jai tas kojines. paskui abu i restorana ir jau du zmones laimingi :!:
Svečias

Standartinė Nereikia 2010 Lapkričio 18, 18:04, Atsakymo numeris: #60327

Svečias rašė:Broniau , pasveikink Nereikalinga ir padovanok jai tas kojines. paskui abu i restorana ir jau du zmones laimingi :!:

Svečiau, kad aš ir taip laimės trūkumu nesiskundžiu :)))
Vartotojo avataras
Nereikia
Veteranas

Standartinė Fuksija 2010 Lapkričio 18, 18:29, Atsakymo numeris: #60333

Pati geriausia dovana - išeiginės per kūčias...
Fuksija
Pažengęs dalyvis

2011 Birželio 11, 22:27

Standartinė Svečias 2010 Lapkričio 18, 18:40, Atsakymo numeris: #60337

Fuksija rašė:Pati geriausia dovana - išeiginės per kūčias...

Na čia dabar :!:
Darbo neturite :?: :!:
Ir taip tų švenčių per daug. :evil:
Svečias

Standartinė Nereikia 2010 Lapkričio 19, 10:38, Atsakymo numeris: #60447

Fuksija rašė:Pati geriausia dovana - išeiginės per kūčias...

+ solidi Kalėdinė premija :)
Vartotojo avataras
Nereikia
Veteranas

Standartinė Svečias 2012 Lapkričio 12, 12:14, Atsakymo numeris: #92800

Aš tai siūlau paieškoti originalių dovanų DovanuSalis.lt internetinėje parduotuvėje. Gal ir nevisai Kalėdinės dovanos, bet kažką įdomaus tikrai išsirinksite:)
Svečias

Standartinė Jule 2012 Gruodžio 12, 20:46, Atsakymo numeris: #93100

Aš nupirkau didžiulį sendintą albumą. kuriame telpa 300 nuotraukų. :) Kadangi draugaujame virš metų, mano ir mano meilės fotografijų susidarė gan nemažas pluoštas :) Jas pagal seką sudėsiu į albumą, o pačiame pirmame lape įklijuosiu apdegintą lapą, kuriame prisižadu mylėti jį amžinai :))
Jule

Standartinė Svečias 2012 Gruodžio 12, 21:56, Atsakymo numeris: #93101

Jule rašė:Aš nupirkau didžiulį sendintą albumą. kuriame telpa 300 nuotraukų. :) Kadangi draugaujame virš metų, mano ir mano meilės fotografijų susidarė gan nemažas pluoštas :) Jas pagal seką sudėsiu į albumą, o pačiame pirmame lape įklijuosiu apdegintą lapą, kuriame prisižadu mylėti jį amžinai :))

Ziurek, kad ta meile seile po pusmecio nesibaigtu :lol: Mano draugelis jau 3 panasius albumus turi, o tu mergu seniai ne kvapo nelike. Tai kai isgeriam, tai taip aptariam ir ispizdavojam visas tas puskvaises, kai kuriose fotkese jis joms usus pripaises arba ragus arba akis isduria :lol: :lol: :lol:
Svečias

Standartinė Labaivairuojanti 2012 Gruodžio 12, 22:02, Atsakymo numeris: #93102

Svečias rašė:
Jule rašė:Aš nupirkau didžiulį sendintą albumą. kuriame telpa 300 nuotraukų. :) Kadangi draugaujame virš metų, mano ir mano meilės fotografijų susidarė gan nemažas pluoštas :) Jas pagal seką sudėsiu į albumą, o pačiame pirmame lape įklijuosiu apdegintą lapą, kuriame prisižadu mylėti jį amžinai :))

Ziurek, kad ta meile seile po pusmecio nesibaigtu :lol: Mano draugelis jau 3 panasius albumus turi, o tu mergu seniai ne kvapo nelike. Tai kai isgeriam, tai taip aptariam ir ispizdavojam visas tas puskvaises, kai kuriose fotkese jis joms usus pripaises arba ragus arba akis isduria :lol: :lol: :lol:

Tai tavo draugelis pats toks, kaip aprašei, nes jei protingas būtų į puskvaišes nežiūrėtų. Koks pats - tokias ir randa, nieko keisto, kad jų nei kvapo nebeliko.
Labaivairuojanti

AnkstesnisKitas

Grįžti į Kitos temos