Įsimylėjau draugės vaikiną

Įsimylėjau draugės vaikiną

Standartinė karinuxaass 2015 Sausio 02, 21:58, Atsakymo numeris: #99444

Draugė turėjo vaikiną..Bet jie išsiskyrė jos buves vaikinas tvirtina ,kad dėl manęs..Aš jau kurį laika su juo draugauju slaptai...Ji geriausia draugė..Bet visdėlto aš ta vaikina myliu..santykiai su juo idealus..Geresni nei buvo draugės su tuo vaikinu..aš budama su juo ir drauge kol jie draugavo pastebėdavau kad jis į mane žiūrėdavo..Ka daryti ar pasakyti draugei?ir kaip? Ar slėpti? Draugė dabar dėl to vaikino kankinasi..Bet aš dėl viso šito dar labiau..patarkit.. :(
karinuxaass

Re: Įsimylėjau draugės vaikiną

Standartinė Donatas_ 2015 Sausio 03, 17:05, Atsakymo numeris: #99445

Padraugauk savaitę su juo, o paskui vaikinas vis tiek grįš pas buvusiąją. Taip jau yra. Gali biški pabūti jam tokia papisama mergše, juk visada šalia normalių panų dar egzistuoja ir apsimeta gerutėmis tokios kurvos.
Donatas_

Standartinė karinuxaass 2015 Sausio 05, 12:56, Atsakymo numeris: #99450

Deja,mes draugaujam jau beveik visą mėnesį bet visdėlto jis pas ją negrįžo..:) Ir neižeidinėk čia manes..dar nei karto jam neatsidaviau per šį laiką..nesu tokia kuri iškart i lova gula. ;)
karinuxaass

Standartinė Raim1s 2015 Sausio 14, 18:11, Atsakymo numeris: #99478

Gerai pagalvok apie šitą situaciją (autorei), ar draugai brangesni, ar antros pusės, kurios tai ateina, tai išeina. Jei draugė tikra, tuomet pasakyk jai. O kodėl jis paliko ją dėl tavęs, čia irgi klausimas, kurio atsakymas turi parodyt jo požiūrį į santykius.
Raim1s

Standartinė Svečias 2015 Sausio 31, 21:32, Atsakymo numeris: #99517

karinuxaass rašė:Draugė turėjo vaikiną..Bet jie išsiskyrė jos buves vaikinas tvirtina ,kad dėl manęs..Aš jau kurį laika su juo draugauju slaptai...Ji geriausia draugė..Bet visdėlto aš ta vaikina myliu..santykiai su juo idealus..Geresni nei buvo draugės su tuo vaikinu..aš budama su juo ir drauge kol jie draugavo pastebėdavau kad jis į mane žiūrėdavo..Ka daryti ar pasakyti draugei?ir kaip? Ar slėpti? Draugė dabar dėl to vaikino kankinasi..Bet aš dėl viso šito dar labiau..patarkit.. :(

Esi ,,aukos'' ir ,,atliekų surankiojimo'' tipo mergina.Nepasitiki savimi tiek, kad gebėtum pati surasti sau vaikiną- trūksta savigarbos ir išdidumo. Esi menkavertis žmogus,besinaudojantis kitais.Turėtum peržiūrėt savo vertybių sistemą, jei suvoki , kas tai yra.
Svečias

Grįžti į Kitos temos