kaip susirasti vaikina?

Re: kaip susirasti vaikina?

Standartinė sary 2011 Liepos 31, 10:16, Atsakymo numeris: #77853

Na dėl draugių: kai esi ne viena saugiau, tikrai nesinori į klubą ar į kavinę eiti vienai. Nors realiai, net nemanau, jog tokiose vietose realu susipažinti.
Dėl interneto. Na aš užsiregistravau, nes retai kur išeinu ir tikrai neturiu veiklos, kad kažkur išeini ir kažką veiki, kur lankosi daug žmonių (sakykim sporto klubas). Na dalinai sutinku, nemaža ir mano pasyvumo. Bet sakyti, kad neinvestuoju į save tikrai negaliu. Studijuoju dar vieną specialybę, tad realiai po darbo dažniausiai sėdi prie mokslų, o ir iš darbo ne visada išeini 17val. Šiaip, gal jei rasčiau veiklą, kuria domisi daugiau žmonių gal kažkas ir pasikeistų, tik nežinau kas per veikla turėtų būti. mėgstu keliauti, bet vėl čia tikrai reikalinga kompanija. Nors būna kelionių, kur pasiūlo kompanioną.
Šiaip neblogai parašytai ir su daug kuo sutinku. Ypač, kad nereikia būti su kažkuo, tik tam kad nebūti vienam. Taip yra labai žiauru, labiausiai jei tas žmogus tau puoselėja gražius jausmus, o tu negali atsakyti tuo pačiu.
sary
Pradedantysis dalyvis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2012 Kovo 18, 21:39

Standartinė D'84 2011 Rugpjūčio 01, 11:50, Atsakymo numeris: #77875

Man pasirodė, kad dažniau pastebi dalykus kur arba dėl ko negalima rasti tos antros pusės - pažįstamų ratas, klubas ir kavinės, kuriems kaip suprantu neturi tinkamos - vienišos draugės ir apskritai net pati nemanai, kad tai geros vietos susipažinti. O galvodama imk ir labiau improvizuok, nemąstyk tik apie steriotipines vietas :) . Kol kas atrodo, kad linksti tiesiog į savęs pateisinimą, kad viskas lyg ir tvarkoje, bet aplinkybės lemia, kad neturi tai ko nori ir Tu čia beveik esi bejėgė. Tai netiesa. Dalykas tas, kad jei kažko labai nori, tai siekt turi visais įmanomais būdais, o jei tas noras nėra didelis ir trūksta ambicijų jį įgyvendint, tai labai kreipsi dėmesį į visas kliūtis ir tuoj nuleisi rankas.

Kad investuoji į save mokydamasi žinoma puiku ir pagirtina, bet gal turi ir kažkokių kitų savybių, kurias galbūt net pirmiau reikėtų patobulinti siekiant antros pusės kokios pati nori ir to nepaslėps, kad ir penki diplomai? Be to juk ir laiko dabar mažai turi rimtom draugystėm, net jei ir atsirastų tas žmogus. Dėl interneto, žinoma, nieko čia blogo, atvirkščiai, tik bent aš galvoju, kad čia labai maža galimybė ką nors surasti. Nes turbūt kokie 90% žmonių yra ar tai su labai dideliais bendravimo trūkumais, kompleksais, arba šiaip nerimtų pasimatymų/sekso ieškotojai ir pan. Žodžiu, būtų didelė klaida manyti, kad sukūrus anketą internete, kaip ir visas įmanomas darbas jau padarytas, galima atsipūsti, nes nieko kito ir nelieka. Juolabiau pati minėjai, kad nori ne tik žinančio ko nori, bet jau ir pradėjusio to siekti. Vargu ar tokiems žmonėms reikia interneto pagalbos :) . Gal apskiritai neturėtum nieko skubinti ir tą liekantį laiką skirti tam, kad suprastum ko iš tikrųjų sieki gyvenime ir kaip tai gali realiai turėti?
D'84

Standartinė sary 2011 Rugpjūčio 01, 21:51, Atsakymo numeris: #77885

Protingai tu čia rašai :) Na aš neketinu kaip pamišėlė dabar lakstyti: oi neturiu vaikino. Noriu sutikti savo žmogų ir šiaip tikiu, kad kai bus laikas tai ir atsiras, o ten kažkur eiti sakykim "medžioti" na vaikiška. Internete gal ta anketai šiaip, sakykim pažiūrėti ar kas atkreipia dėmesį ir gal save paguosti, kad kažką darai.
O tu čia išvaizdą turi mintį gal? Na esu gal išvaizdi, tikrai nestambi :) šiaip figūra nesiskundžiu, jei tą turi omenyje, kaip tobulinimą. Ne dėl kažkokių išvaizdos ar bendravimo trūkumų čia užsiregistravau. Tad tikiuosi atsiras tas žmogus tinkamu metu tinkamoj vietoj ir aš jam būsiu tinkama. Šiaip dabar gyvenu mieste, kur neturiu draugų, tad gal va tai ir bėda, kad jei kur išeiti reikia važiuoti pas draugus, o labai juk ir neprivažinėsi.
Tai va šiaip įdomu ar dar yra laisvų tokių metų vaikinų, nes pati iš aplinkos žinau, kad jau daugelis su antrom pusėm.
Ir kaip ir pats rašei, geriau vienam, nei žmogus tik tam, kad ne vienas būtum. Nieko gero, kai esi ne vienas, bet vienišas.
Šiaip tikiu likimu ir žinau gerai, kad jei labai nori ir tiki, pasistengi tai tikrai turėsi :)
sary
Pradedantysis dalyvis

2012 Kovo 18, 21:39

Standartinė Svečias 2011 Rugpjūčio 02, 08:47, Atsakymo numeris: #77893

sary rašė:Tai va šiaip įdomu ar dar yra laisvų tokių metų vaikinų, nes pati iš aplinkos žinau, kad jau daugelis su antrom pusėm.

patikėk, yra ir nemažai.
Svečias

Standartinė Svečias 2011 Rugpjūčio 02, 21:42, Atsakymo numeris: #77948

Svečias rašė:
sary rašė:Tai va šiaip įdomu ar dar yra laisvų tokių metų vaikinų, nes pati iš aplinkos žinau, kad jau daugelis su antrom pusėm.

patikėk, yra ir nemažai.

smagu girdėti, vadinasi dar rasiu savąjį :)
Svečias

Standartinė vytas0527 2011 Rugpjūčio 03, 10:57, Atsakymo numeris: #77960

santukas:) rašė:kaip susirasti vaikina.jei esi grazi,protinga,bet apink tave vien durniai? :lol:

O kas nusprendė kad esi graži ir protinga? Pati? Jei pati tai tikrai nesi protinga. Tik kvailas žmogus gali save laikyti protingu
vytas0527
Igudęs dalyvis

2013 Sausio 23, 23:22

Standartinė Svečias 2011 Gruodžio 08, 21:31, Atsakymo numeris: #84357

sary rašė:Protingai tu čia rašai :) Na aš neketinu kaip pamišėlė dabar lakstyti: oi neturiu vaikino. Noriu sutikti savo žmogų ir šiaip tikiu, kad kai bus laikas tai ir atsiras, o ten kažkur eiti sakykim "medžioti" na vaikiška. Internete gal ta anketai šiaip, sakykim pažiūrėti ar kas atkreipia dėmesį ir gal save paguosti, kad kažką darai.
O tu čia išvaizdą turi mintį gal? Na esu gal išvaizdi, tikrai nestambi :) šiaip figūra nesiskundžiu, jei tą turi omenyje, kaip tobulinimą. Ne dėl kažkokių išvaizdos ar bendravimo trūkumų čia užsiregistravau. Tad tikiuosi atsiras tas žmogus tinkamu metu tinkamoj vietoj ir aš jam būsiu tinkama. Šiaip dabar gyvenu mieste, kur neturiu draugų, tad gal va tai ir bėda, kad jei kur išeiti reikia važiuoti pas draugus, o labai juk ir neprivažinėsi.
Tai va šiaip įdomu ar dar yra laisvų tokių metų vaikinų, nes pati iš aplinkos žinau, kad jau daugelis su antrom pusėm.
Ir kaip ir pats rašei, geriau vienam, nei žmogus tik tam, kad ne vienas būtum. Nieko gero, kai esi ne vienas, bet vienišas.
Šiaip tikiu likimu ir žinau gerai, kad jei labai nori ir tiki, pasistengi tai tikrai turėsi :)

Na, man irgi 25 m, bet galiu pasidžiaugti, kad savo žmogų atradau :) Tiesa, ne per internetines pažintis. Tačiau šitas "beviltiškumo" jausmas pažįstamas, nes savo žmogaus po paskutinio išsiskyrimo teko laukti 3 m. Tikrai pamenu, koks jausmas, kai visi aplinkui poruojasi, kai tenka eiti į kiną ar teatrą vienai, kai visi, kurie siūlosi, yra nemieli. Ir ne dėl to, kad "neverti", nesimpatingi - tiesiog ne tavo žmonės. O dėl paieškos plotų, tenka pripažinti, kad moteriškame kolektyve besimokančiai ir tokiam pat kolektyve dirbančiai merginai susirasti draugą tikrai sunkoka. O ir internetinės pažintys, kaip suprantu, jums kol kas nelabai ką davė, nes, jeigu neklystu, esate čia užsiregistravusi jau senokai. Iš draugių patirties galiu patarti radijo skelbimus, susirasti partnerį šokių pamokoms - gal kas nors jums išsirutulios. Turiu omenyje, kad nemažai daliai merginų tokiu būdu pavyko taip susirasti antrąsias puses - tik būkite pasiruošusi, kad teks "dirbti". Pvz., viena mano draugė susirado savo vyrą (seimūno sūnų) per radijo skelbimus. Tačiau ji buvo nusistačiusi limitą - eidavo į susitikimą pasirašinėjusi žinutėmus bent savaitę, automatiškai atmesdavo "nerimtus" ar jai nepriimtinus kandidatus, pvz., išsiskyrusius ar turinčius vaikų, rašančius netaisyklingai, aukštojo išsilavinimo neturinčius vyrus. Ir tiesiog "dirbdavo". Paskirdavo 2 savaitės vakarus tokiems skelbimams ir intensyviems "rašinėjimams". Bet dabar ji yra laimingai ištekėjusi ir augina sūnų. Taigi susitaikykite su mintimi, kad šiuo klausimu turite "dirbti" - panašiai kaip normaliame darbe. Ir prisiminkite, kad renkatės jūs, o jeigu aplinka jums neteikia pasirinkimų - susiraskite juos pati :) Sėkmės Jums.
Svečias

Standartinė Svečias 2011 Gruodžio 14, 19:49, Atsakymo numeris: #84583

Svečias rašė:
sary rašė:Protingai tu čia rašai :) Na aš neketinu kaip pamišėlė dabar lakstyti: oi neturiu vaikino. Noriu sutikti savo žmogų ir šiaip tikiu, kad kai bus laikas tai ir atsiras, o ten kažkur eiti sakykim "medžioti" na vaikiška. Internete gal ta anketai šiaip, sakykim pažiūrėti ar kas atkreipia dėmesį ir gal save paguosti, kad kažką darai.

Na, man irgi 25 m, bet galiu pasidžiaugti, kad savo žmogų atradau :) Tiesa, ne per internetines pažintis. Tačiau šitas "beviltiškumo" jausmas pažįstamas, nes savo žmogaus po paskutinio išsiskyrimo teko laukti 3 m. Tikrai pamenu, koks jausmas, kai visi aplinkui poruojasi, kai tenka eiti į kiną ar teatrą vienai, kai visi, kurie siūlosi, yra nemieli. Ir ne dėl to, kad "neverti", nesimpatingi - tiesiog ne tavo žmonės. O dėl paieškos plotų, tenka pripažinti, kad moteriškame kolektyve besimokančiai ir tokiam pat kolektyve dirbančiai merginai susirasti draugą tikrai sunkoka. O ir internetinės pažintys, kaip suprantu, jums kol kas nelabai ką davė, nes, jeigu neklystu, esate čia užsiregistravusi jau senokai. Iš draugių patirties galiu patarti radijo skelbimus, susirasti partnerį šokių pamokoms - gal kas nors jums išsirutulios. Turiu omenyje, kad nemažai daliai merginų tokiu būdu pavyko taip susirasti antrąsias puses - tik būkite pasiruošusi, kad teks "dirbti". Pvz., viena mano draugė susirado savo vyrą (seimūno sūnų) per radijo skelbimus. Tačiau ji buvo nusistačiusi limitą - eidavo į susitikimą pasirašinėjusi žinutėmus bent savaitę, automatiškai atmesdavo "nerimtus" ar jai nepriimtinus kandidatus, pvz., išsiskyrusius ar turinčius vaikų, rašančius netaisyklingai, aukštojo išsilavinimo neturinčius vyrus. Ir tiesiog "dirbdavo". Paskirdavo 2 savaitės vakarus tokiems skelbimams ir intensyviems "rašinėjimams". Bet dabar ji yra laimingai ištekėjusi ir augina sūnų. Taigi susitaikykite su mintimi, kad šiuo klausimu turite "dirbti" - panašiai kaip normaliame darbe. Ir prisiminkite, kad renkatės jūs, o jeigu aplinka jums neteikia pasirinkimų - susiraskite juos pati :) Sėkmės Jums

Wow, kaip paguodei. Dirbu, mokausi, namo parėjusi vos sugebu iki lovos nueiti, o čia dar ir ieškodama vyro turėsiu dirbti? Ar verta save investuoti į tokį reikalą? Dar vieno etato nebepavešiu :D
Svečias

Standartinė VitalijuFi 2011 Gruodžio 24, 08:32, Atsakymo numeris: #85056

santukas:) rašė:kaip susirasti vaikina.jei esi grazi,protinga,bet apink tave vien durniai? :lol:

Haha, geras :lol:
Na, cia isvis labai paprasta. Kai tik nustosi buti pati protingiausia ir graziausia, tuoj pat atsiras pilna graziu, ismintingu zmoniu ;)
VitalijuFi
Pradedantysis dalyvis

2011 Gruodžio 28, 17:56

Standartinė TDK 2011 Gruodžio 24, 13:36, Atsakymo numeris: #85063

sary rašė:Na dėl draugių: kai esi ne viena saugiau, tikrai nesinori į klubą ar į kavinę eiti vienai. Nors realiai, net nemanau, jog tokiose vietose realu susipažinti.
Dėl interneto. Na aš užsiregistravau, nes retai kur išeinu ir tikrai neturiu veiklos, kad kažkur išeini ir kažką veiki, kur lankosi daug žmonių (sakykim sporto klubas). Na dalinai sutinku, nemaža ir mano pasyvumo. Bet sakyti, kad neinvestuoju į save tikrai negaliu. Studijuoju dar vieną specialybę, tad realiai po darbo dažniausiai sėdi prie mokslų, o ir iš darbo ne visada išeini 17val. Šiaip, gal jei rasčiau veiklą, kuria domisi daugiau žmonių gal kažkas ir pasikeistų, tik nežinau kas per veikla turėtų būti. mėgstu keliauti, bet vėl čia tikrai reikalinga kompanija. Nors būna kelionių, kur pasiūlo kompanioną.
Šiaip neblogai parašytai ir su daug kuo sutinku. Ypač, kad nereikia būti su kažkuo, tik tam kad nebūti vienam. Taip yra labai žiauru, labiausiai jei tas žmogus tau puoselėja gražius jausmus, o tu negali atsakyti tuo pačiu.

o man keista, kai panelės į kavinę/klubą ateina po 5. Prie tokių prieiti gali nebent didelė vaikinų kompanija. Net jei tau kuri iš jų ir patiks - tik prisėsi, visos nutyla, visas dėmesys į tave. Teks palaikyti pokalbį su visomis, dalinti visoms dėmesį, nes jei jas ignoruosi - jos savo grąžiąją draugę išsitemps už rankovės namo/į kitą barą, iš dalies dėl moteriško pavydo. Panašu ir su mišriomis kompanijomis. Nesinori lysti į susibendravusių draugų ratą.
Mano nuomonė - jei keliauji į miestą dairydamasis antros pusės, geriausiai keliauti vienam. Arba su draugu, bet jei nesitrinsit visur kartu, užėjus į barą palinkėsit vienas kitam sėkmės, ir sėkmės.
TDK

AnkstesnisKitas

Grįžti į Kitos temos