NESVEIKAS PAVYDAS

NESVEIKAS PAVYDAS

Standartinė ?... 2013 Gruodžio 05, 09:07, Atsakymo numeris: #98070

Labai norėčiau padiskutuoti apie pavydą, :oops: kuriam net nėra prasmės ir reikalo ,bet mano drauge labai manęs pavydi, net nežinau kodėl aš tikrai nesudarau tokiu scenų , kad reiktu pavydėti ,bet ji pati prisigalvoja ,prisifantazuoja ir taip į mėnesį koki karta iškyla tas pavydas, :oops: :roll: nors mes labai gerai sutariam ....... :)
?...

Re: NESVEIKAS PAVYDAS

Standartinė svete 2013 Gruodžio 05, 18:57, Atsakymo numeris: #98071

jeigu myli-tai ir pavydi :) o kaip jos pavydas pasireiskia?
as irgi esu labai pavydi.ir nemegstu situaciju,kurias specialiai sukuria,kad pavydeciau :((( jeigu myli - neskaudini
svete

Standartinė Svečias 2013 Gruodžio 05, 23:16, Atsakymo numeris: #98073

svete rašė:jeigu myli-tai ir pavydi :) o kaip jos pavydas pasireiskia?
as irgi esu labai pavydi.ir nemegstu situaciju,kurias specialiai sukuria,kad pavydeciau :((( jeigu myli - neskaudini

Fu, kokios kvailes. Per borta tokias, savim nepasitiki, kompleksu pilnos, tai dar pavydo scenas kelia. Pilna normaliu panu. Nepernesu tokiu.
Svečias

Standartinė svetlana 2013 Gruodžio 06, 17:54, Atsakymo numeris: #98076

?... rašė:Labai norėčiau padiskutuoti apie pavydą, :oops: kuriam net nėra prasmės ir reikalo ,bet mano drauge labai manęs pavydi, net nežinau kodėl aš tikrai nesudarau tokiu scenų , kad reiktu pavydėti ,bet ji pati prisigalvoja ,prisifantazuoja ir taip į mėnesį koki karta iškyla tas pavydas, :oops: :roll: nors mes labai gerai sutariam ....... :)

Nelabai tikėtina, kad visiškai nesukuriate pavydą skatinančių situacijų, juk nebūna dūmų be ugnies. Prisiminkite, gal kokiomis kalbomis, palyginimais su kitomis merginomis, gal pasakojimais apie kitas, su kuriomis buvote, ir paskatinate draugės pavydą? Nebent jau tikrai nieko tokio nedarote, o iš kur ji tada išpeša tą temą? Kokį pavyzdį pateikite. Nesveikas būna tik tada jei iš nieko kiltų ," tuščioj vietoj", o toks labai reta.
svetlana

Standartinė dalia 2013 Gruodžio 06, 21:08, Atsakymo numeris: #98077

Pavydas antrai pusei visada sukelia negatyvią reakciją. Galbūt, iš pradžių tai atrodo kaip neryškus santykių momentas, gal net kažkoks pasitenkinimas- "jei pavydi, tai myli", bet jei tai tęsiasi ilgai, nepagrįstai ir kyla agresija, tai neverta tokių santykių tęsti. Bus tik daug ašarų. Cituoju"...Nei vienas žmogus žmogus nevertas tavo ašarų, o tas, kuris vertas, nebers tavęs verkti...' G. Margnezas.
tiesą pasakius, tai įrodo to žmogaus, kuris pavydi, didelį nepasitikėjimą savimi ir tuo pačiu, antrąja puse :!:
dalia

Standartinė ?.... 2014 Sausio 14, 11:00, Atsakymo numeris: #98235

dalia rašė:Pavydas antrai pusei visada sukelia negatyvią reakciją. Galbūt, iš pradžių tai atrodo kaip neryškus santykių momentas, gal net kažkoks pasitenkinimas- "jei pavydi, tai myli", bet jei tai tęsiasi ilgai, nepagrįstai ir kyla agresija, tai neverta tokių santykių tęsti. Bus tik daug ašarų. Cituoju"...Nei vienas žmogus žmogus nevertas tavo ašarų, o tas, kuris vertas, nebers tavęs verkti...' G. Margnezas.
tiesą pasakius, tai įrodo to žmogaus, kuris pavydi, didelį nepasitikėjimą savimi ir tuo pačiu, antrąja puse :!:

Tikrai tai tiesa bet as labai myliu ir manau, kad viskas bus gerai ,jau reteja tos scenos, bet yra jos dar :roll:
?....

Standartinė ?.... 2014 Sausio 14, 11:03, Atsakymo numeris: #98236

svetlana rašė:
?... rašė:Labai norėčiau padiskutuoti apie pavydą, :oops: kuriam net nėra prasmės ir reikalo ,bet mano drauge labai manęs pavydi, net nežinau kodėl aš tikrai nesudarau tokiu scenų , kad reiktu pavydėti ,bet ji pati prisigalvoja ,prisifantazuoja ir taip į mėnesį koki karta iškyla tas pavydas, :oops: :roll: nors mes labai gerai sutariam ....... :)

Nelabai tikėtina, kad visiškai nesukuriate pavydą skatinančių situacijų, juk nebūna dūmų be ugnies. Prisiminkite, gal kokiomis kalbomis, palyginimais su kitomis merginomis, gal pasakojimais apie kitas, su kuriomis buvote, ir paskatinate draugės pavydą? Nebent jau tikrai nieko tokio nedarote, o iš kur ji tada išpeša tą temą? Kokį pavyzdį pateikite. Nesveikas būna tik tada jei iš nieko kiltų ," tuščioj vietoj", o toks labai reta.

Tai ir kyla nei is nieko :?:
?....

Standartinė Svečias 2014 Sausio 14, 16:46, Atsakymo numeris: #98240

?.... rašė:
svetlana rašė:

Tai ir kyla nei is nieko :?:

Čia klausimas ar teiginys? Gali kilti "iš nieko", jei žmogus patologiškai pavydus. O jei duodi kokią dingstį pavydėti, net jei tau pačiam taip visai neatrodo, tai jau yra priežastis. Beje visi skirtingai mato tas pavydo priežastis. Vieniems pašokti baliuje su kita nieko tokio, o kitiems tai nepriimtina - abu atvejai yra norma. Reikia tartis, mažinti trintį ir nekelti pavydo. Dėl mylimo žmogaus stengtis verta. Jei myli, neduosi dingsties pavydui.
Svečias

Standartinė ?.... 2014 Sausio 15, 08:36, Atsakymo numeris: #98256

Sunku paaiskinti ,bet manau nera jokios dingsties pavydui isaukti ,apie sokius ner nei kalbos tai tragedija ....... :roll: ;)
?....

Standartinė Svečias 2014 Sausio 16, 18:02, Atsakymo numeris: #98286

?.... rašė:Sunku paaiskinti ,bet manau nera jokios dingsties pavydui isaukti ,apie sokius ner nei kalbos tai tragedija ....... :roll: ;)

O galetum duoti bent viena pavyzdi, kokioje situacijoje ji pavydi? Buvo toks atvejis, kai vyras tikrai perilgai snekejo su pardaveja, sypsojosi,apie asmeninius dalykus male, nes jis labai atviras zmogus ir nejaucia ribu su svetimais. Zmona buvo salia ir isizeide ar supavydejo. mano manymu teisingai. Su svetimais reikia visada tureti atstuma.
Svečias

Kitas

Grįžti į Kitos temos