Įsimylėjau vedusį vyrą

Re: Įsimylėjau vedusį vyrą

Standartinė Svečias 2012 Rugpjūčio 13, 09:52, Atsakymo numeris: #91565

Svečias rašė:
jaucianti rašė:
Aurimaz rašė:Bet geriau, kai žmona yra kartu žmona ir meilužė viename.

o kaip būna atskirai?

Vargšiuke, tada būna oficiali žmona ir tu :)

Daznai zmona ir meiluze yra du atskiri zmones.
Svečias

Re: Sunku,bet .

Standartinė Liepsna! 2013 Rugpjūčio 14, 02:19, Atsakymo numeris: #96929

Ka as galiu pasakyti as taipogi ziegnojaus,kad negaleciau susitikineti su vedusiu vyru buvau pries meiluzes! bet atsitiko taip paciai.patikekikit kaip buna kaip vyrai apsuka galva.atrodo nieko nenori daugiau pasijauti kaip devintame danguje. pati nesitikejau sito atrode negaleciau iskirti jo seimos tikrai.buvau naivi praleidau su juo graziausias akimirkas. kol jo zmonos ir vaikucio nebuvo sitoje salyje. bet kai sunkiausia kai tau tas zmogus vis labiau pradeda patikt ir pradedi jam jausti ypatingus jausmus,tiesiog pradedi pavyduliauti galvoji apie jy vis dazniau. lauki kada jis tau paskambins.. isivaizduoji kaip noretum buti su juo visa gyvenima!!! aisku mes pasikalbam apie viska pajuokaujam pabunam kaip geri draugai, bet visvien is galvos neina ismest. svarbiausiai kad jis uzsimena apie seima labai retai stengiasi nekalbeti. sako kad nori su manim testi kad jam reikia gyvenime kazko lyg ir dar jis su viena negali o as tp nenoriu man sunku vis labiau. jam as patinku as tai zinau bet kas is to. nezinau kur galva deti ka daryti pasimetus labai. ir jo santuoka tesiasi tik metus labai paskubejo gyvent. bet as jam sito pasakyti negaliu bijau apie musu santykius rimtesnius sneket.
Liepsna!

Re:

Standartinė rami 2013 Lapkričio 03, 15:56, Atsakymo numeris: #97732

Trop!kana rašė:Ka tu cia moteriske dabar sneki ?? Atsibuskit, brangieji!! Sita musu meiluze ne Rozalinda o tas vyras ne Julio chose don pedro ir jo zmona nesivaiko tos meiluzes su kocelu ! Ji tera nemokama prostitute, ne daugiau
Nesileiskim i diskusijas - mano komentaras tebuvo tai vienai.. kaip ji besivadintu.

Nepyk bet tamsta nusisneki, net juokas ima. sventoji :)
rami

Standartinė Svečias 2013 Lapkričio 08, 15:32, Atsakymo numeris: #97776

Todėl, kad vedę vyrai patys geriausi - geidžiamiausi. Juos net jauniklės medžioja.
Svečias

Standartinė Imsdal 2014 Kovo 30, 22:56, Atsakymo numeris: #98872

As pati esu iklimpus i tokia situacija, tikrai nepavydetina, nemaloni. Tikrai labai retas atvejas, kad vyras rystasi skirybom del kitos moters, ypac jeigu santykiai normalus tarp jo ir zmonos. Man JIs sakydavo, tarp manes ir jos viskas gerai, zmones ne del tokiu dalyku skirias, as negaliu, ji verkia, praso nepalik. Ir viskas gyveni toliau, meiluze buvai ir busi jam, niekada tai nepasikeis. Geriau atsargiai su tokiais dalykais. Beje paziurekit Match Point filma. :) apie tai.
Sekmes jums moterys, yra kaip yra toks gyvenimas, nepasiduokit, bukim stiprios. :)
Imsdal

Standartinė Svečias 2014 Kovo 31, 07:38, Atsakymo numeris: #98873

Imsdal rašė:As pati esu iklimpus i tokia situacija, tikrai nepavydetina, nemaloni. Tikrai labai retas atvejas, kad vyras rystasi skirybom del kitos moters, ypac jeigu santykiai normalus tarp jo ir zmonos. Man JIs sakydavo, tarp manes ir jos viskas gerai, zmones ne del tokiu dalyku skirias, as negaliu, ji verkia, praso nepalik. Ir viskas gyveni toliau, meiluze buvai ir busi jam, niekada tai nepasikeis. Geriau atsargiai su tokiais dalykais. Beje paziurekit Match Point filma. :) apie tai.
Sekmes jums moterys, yra kaip yra toks gyvenimas, nepasiduokit, bukim stiprios. :)

Ir ką jūs pasakysite?! Per tą šūdo karaliją išdidžiai jojo karalaitis. O jau šūdinas šūdinas , visas susmirdes ir suragėjęs tuose šūduose, šūdai buvo jo užpakalyje, burnoje jis gromuliavo didelį didelį šūdą, ir akys jo buvo šūdo spalvos, ir visas sidabro spavos apsiaustas buvo aplipes šūdais ir vėmalais, besiveržiančiais
pro jo šūdiną barzdą ir šūdinus dantis. Jojo jis ant šūdinos kumelaitės, kuri kas kelias šūdinas sekundes drioksteldavo po didžiausią šūdą, tokį, kad net visko matęs šūdinasis gyvis bebėgdamas šalia, netyčia pamatęs šūdinos kumelės šūdiną šūdą, mirė vietoje nuo šūdino savo šūdinos sirdies smūgio.
Svečias

Standartinė laiminga meilužė 2014 Kovo 31, 20:33, Atsakymo numeris: #98875

o kam jums tas vyras? Na pasimylite karts nuo karto, bet kam kasdien jį laikyti savo namuose??? Galima susitikti retkarčiais, pasimylėti, nueiti restoraną jo sąskaita, gauti dovanų, praleisti audringą naktį ir toliau laimingai gyventi savo gyvenimą. O jei vyras šalia bus kasdien??? Reikės virti pietus, skalbti, klausytis jo priekaištų ir pan, ir ta rutina užmuš visą gražumą ir gėrį, kuris yra dabar. Dabar išsimiegate kaip žmonės, pasidažote, aplankote drauges, savo pinigus leidžiate kam norite, joks vyras nebumba ir nevadovauja. Ir pora kartų per savaitę gaunate fantastišką seksą ir dovanų priedo. Kas gali būti geriau? O kai tas vyras pareis į namus, visa tai dings, liks nesąmonės, o jūs būsite tarnaitės.
Už jokius pinigus nesutikčiau būti vargše žmona, jei galiu būti karaliene:) Man dar ir butuką ta simpatija nupirko nediduką:)
laiminga meilužė

Ankstesnis

Grįžti į Kitos temos