Įsimylėjau vedusį vyrą

Re: Įsimylėjau vedusį vyrą

Standartinė Aurimaz 2012 Rugpjūčio 11, 08:50, Atsakymo numeris: #91475

Am... yra vienas variantas, kur visos pusės lieka daugmaž taikios ir patenkintos. Bet tai yra PATS sunkiausias kelias jums asmeniškai. Jeigu domina, rašykite man tiesiai į aurimasg@iliuzija.net, nes čia ne visų akims.
Aurimaz
Igudęs dalyvis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2012 Rugpjūčio 23, 17:56

Standartinė Bagira q10 2012 Rugpjūčio 11, 16:03, Atsakymo numeris: #91482

Aciu tau Aurimai! Tikrai man idomu ka vyrai galvoja apie tokius santykius...:/
Papasakosiu viena dalykeli.... Turbut nera tokios panels kad nebutu buvusi pas bureja...
Bureja manes nepazysta nezino kooks pas mane gyvenimas....
.... Nuejau pas bureja,ir ji sako matau salia taves turtinga vyra, Jis yra vedes, issiskirs su savo zmona,ir siulys tau kartu gyventi.... Tik turek kantrybes....
Kazkaip,kaip galvoju ka bureja anksciau sake, taip visas ir yra.... Tas vyras ir atsirado pas mane,draugo shefas.... Nezinau tiketi man bureja ar me...:////
Gal atrodysiu siek tiek keista,bet as burejomis tikiu....
Kaip jus galvojat,ka jus darytumete?!
Bagira q10

Standartinė Lorenzo1895 2012 Rugpjūčio 11, 16:04, Atsakymo numeris: #91483

Mesk lauk tą vedusį, vistiek nieko su juo nebus, o gali tik prisidaryti problemų. Be to, jeigu jis ir vestų tave... Ar būtum laiminga žinodama, kad kuri savo gyvenimą ant svetimų griuvėsių? Būrėjos gali išburti kaip faktą, bet ji ko gero nepasakė, kokios gali būti to pasėkmės, ar kokios sąžinės kančios bus gyvenant su juo. Kam šito reikia, laisvų mažai? Jų šeima, jų problemos - tegul ir sprendžia patys. Nėra ko lysti į šeimas, net jeigu ir jo iniciatyva.
Lorenzo1895
Pažengęs dalyvis

2012 Rugpjūčio 26, 16:23

Standartinė Aurimaz 2012 Rugpjūčio 11, 17:17, Atsakymo numeris: #91485

Pasitikėt būrėja tai čia tas pats, kas nieko nedaryti ir žiūrėti, kur srovė nuneš. Būrėja laisvai galėjo ką nors prikalbėti pagal vieną iš šablonų. Tik va ar jinai ką nors išmano apie vyrų psichologines problemas - kitas klausimas. Pagal turimą istoriją aš irgi galiu jums išburti visą finalą, juolab kad psichologijoje pilna panašių atvejų, kurie dažniausiai baigiasi pagal tą patį šabloną.
Aurimaz
Igudęs dalyvis

Standartinė Bagira q10 2012 Rugpjūčio 11, 18:35, Atsakymo numeris: #91487

OMG!!!! Zinot kaip sakoma,lengva kalbeti,bet visada sunkiau padaryti....
As pas ta bureja buriausi,3 kartus.... Norit tiketi ar ne,bet ji tokius dalykus man pasake....kad taip ir buvo po keliu menesiuku....
Zinoma,negali aklai tiketi kazkokia moterim... Bet ji manau turi kazko Ko mes kiti neturim....

I jus vyrai kreipiuosi... Kaip vyras grista I seima,Jis galvoja apie " meiluze" ar tiesiog Jis su ta minute kaip prazengia namu slenksty uzmirsta....
O vyrai gali myleti meiluzes,o su zmona buti tik del pagarbos...
Kartais pagalvoju,kodel toks gyvenimas,kad negali buti su tuo zmogumi,kuri nori apkabinti,pabuciuoti ir t.t....
Bagira q10

Standartinė kestassssss 2012 Rugpjūčio 12, 12:22, Atsakymo numeris: #91500

Bagira q10 rašė:OMG!!!! Zinot kaip sakoma,lengva kalbeti,bet visada sunkiau padaryti....
As pas ta bureja buriausi,3 kartus.... Norit tiketi ar ne,bet ji tokius dalykus man pasake....kad taip ir buvo po keliu menesiuku....
Zinoma,negali aklai tiketi kazkokia moterim... Bet ji manau turi kazko Ko mes kiti neturim....

I jus vyrai kreipiuosi... Kaip vyras grista I seima,Jis galvoja apie " meiluze" ar tiesiog Jis su ta minute kaip prazengia namu slenksty uzmirsta....
O vyrai gali myleti meiluzes,o su zmona buti tik del pagarbos...
Kartais pagalvoju,kodel toks gyvenimas,kad negali buti su tuo zmogumi,kuri nori apkabinti,pabuciuoti ir t.t....

Meiluze yra tik tam momentui, kai su ja dulkiniesi. Dazniausiai jos gerai dulkinais, nes kitaip su jom nebutu. O kai tik iseina is meiluzes, tada iskart persijungia galvojimui apie seima, zmona, vaikus, namus, rupesti seima. O kad meiluze galvoja, kad ji tam vyrui pasaulio centras ir visos jo mintys apie ja sukasi, tai jos labai klysta. Yra moterys seimai ir vaiku auginimui ir yra moterys dulkinimuisi. Jei jis tave taip myli, tai reikejo jam neduoti ir laukti, kol jis su zmona issiskirs. Arba pasiulyk jam dabar skirtis ir neduok, kol neissiskirs. Ir labai greit pamatysi rezultatus ne savo naudai. o bureja tau bet ka pasakys, kad pinigus isvilioti ir kad vel pas ja sugriztum. Kai pasakitai, kvailos tos moterys per visa pilva, kurios taip kaip tu galvoja. Kita vertus gal ir geria, kad yra tokiu, kurios tinka vyram pasismaginti.
kestassssss

Standartinė Aurimaz 2012 Rugpjūčio 12, 12:44, Atsakymo numeris: #91503

Bet geriau, kai žmona yra kartu žmona ir meilužė viename.
Aurimaz
Igudęs dalyvis

Standartinė jaucianti 2012 Rugpjūčio 12, 22:14, Atsakymo numeris: #91540

Aurimaz rašė:Bet geriau, kai žmona yra kartu žmona ir meilužė viename.

o kaip būna atskirai?
jaucianti
Veteranas

2012 Gruodžio 30, 11:50

Standartinė Svečias 2012 Rugpjūčio 12, 23:54, Atsakymo numeris: #91553

jaucianti rašė:

o kaip būna atskirai?

Vargšiuke, tada būna oficiali žmona ir tu :)
Svečias

Standartinė jaucianti 2012 Rugpjūčio 13, 09:25, Atsakymo numeris: #91564

Svečias rašė:
jaucianti rašė:

o kaip būna atskirai?

Vargšiuke, tada būna oficiali žmona ir tu :)

kodėl manote, jog esu kažkieno meilužė? :) man kaip tik atrodo žmona ir kartu meilužė neatsiejama, todėl ir paklausiau, kaip būna atskirai. Ačiū už paaiškinimą ir už rūpestį :)
jaucianti
Veteranas

2012 Gruodžio 30, 11:50

AnkstesnisKitas

Grįžti į Kitos temos