Normalios merginos baigia išnykti?

Re: Normalios merginos baigia išnykti?

Standartinė mua 2013 Spalio 18, 21:55, Atsakymo numeris: #97497

Sveiki :) tai kad tikrai yra tu geru ir kaip kam idealiu merginų, visada kai ieškai tai ne randi, reikia laiko.. suprantama noras yra stiprus turėti ta savaja ;)
mua

Standartinė Nuoširdžiai to svečias 2013 Spalio 18, 22:04, Atsakymo numeris: #97498

Na, man išties gaila, kad Jūs susiduriate su materialistėmis arba Jūsų santykių pagrindas yra tik pinigais grįstas :) Tikiuosi, kad kada nors pasiseks ir turėsite progos įsitikinti, kad taip nėra :)
Nuoširdžiai to svečias

Standartinė Svečias 2013 Spalio 21, 08:59, Atsakymo numeris: #97517

Svečias rašė:
Nuoširdžiai rašė:Tsss... Tikrai tikrai tikrai nepakanka būti turtingu, netgi nepakanka būti ir turtingu ir gražiu vienu metu :) Nesakau.. kiekviena mergina turi individualius poreikius, tačiau mitas, kad ale mums visoms reikia tik turtų arba raumenų :) Niekada nesižavėjau vaikinu tik dėl jo dovanajamų gėlių, kelialapių, saldumynų (nors juos begalo mėgstu :D) ar dėl to, kad jis itin sportiškas ir mano draugėms atrodo tikras saldainis. Priešingai, man svarbus vyro vidus, humoro jausmas ir kad su tuo žmogumi jausčiausi gerai, jausčiausi mylima, gerbiama ir tiesiog - laiminga :) Net kai jo kišenėje tik 5 litai :) Reziumė - man asmeniškai patraukliausi yra vyro smegenų vingiai, o kiti dalykai yra šalutiniai, kurie neturi jokios reikšmės.

Smegenų vingių kiekis ir yra proporcingas piniginės storiui. Netiesiogiai, bet patvirtinai, kad pinigai tau svarbiausi.

Kaip durnas taip ir plikas kaip tilvikas. Tik pasidulkint nachaliavai norintis. Šiais laikais nelabai išeis, nes panelės nebėra durnos kaip anksčiau, o - normalios.
Svečias

Standartinė Gintaas 2015 Gruodžio 17, 14:29, Atsakymo numeris: #99873

NERA CIA NORMALIU MERGINU AR MOTERU.
Gintaas

Ankstesnis

Grįžti į Kitos temos