Normalios merginos baigia išnykti?

Re: Normalios merginos baigia išnykti?

Standartinė Svečias 2013 Spalio 16, 17:04, Atsakymo numeris: #97469

Svečias rašė:
Moteris, D. rašė:ai, kalbate tuščiai. Šiais laikais vyrai mato tik tuos vienetus gražuoliu, nes nori pries draugus pasipuikuoti. O dvasiniu vertybiu jie seniai nebeturi. Todel vyrai šiais laikais perka/parduoda/verslauja, o meile jiems seniai nebereikalinga. Vyrams tos merginos kaip verslas - šiaindien jos gražios, tai madoje, perka. Ryt pasens, išeis iš mados - išmes lauk ir pirks naują, kaip mašiną....
Deja, tokie jie yra, tie vyrai.

Tavo žodžiai tik dar kartą įrodo,kad turtingas gali rinktis

TAIP, patys renkasi turtingi vyrai ir gražios moterys. Kitus - neturtingus ir negražias pasirenka ar ne:)
Svečias

Standartinė Svečias 2013 Spalio 16, 17:47, Atsakymo numeris: #97470

Svečias rašė:
Svečias rašė:TAIP, patys renkasi turtingi vyrai ir gražios moterys. Kitus - neturtingus ir negražias pasirenka ar ne:)

Su šitais tavo žodžiais galėtų temą ir uždaryt. 1 Sakinys apibendrina 5 puslapių
Svečias

Standartinė Svečias 2013 Spalio 16, 23:09, Atsakymo numeris: #97477

Svečias rašė:
Svečias rašė:
Moteris, D. rašė:ai, kalbate tuščiai. Šiais laikais vyrai mato tik tuos vienetus gražuoliu, nes nori pries draugus pasipuikuoti. O dvasiniu vertybiu jie seniai nebeturi. Todel vyrai šiais laikais perka/parduoda/verslauja, o meile jiems seniai nebereikalinga. Vyrams tos merginos kaip verslas - šiaindien jos gražios, tai madoje, perka. Ryt pasens, išeis iš mados - išmes lauk ir pirks naują, kaip mašiną....
Deja, tokie jie yra, tie vyrai.

Tavo žodžiai tik dar kartą įrodo,kad turtingas gali rinktis

TAIP, patys renkasi turtingi vyrai ir gražios moterys. Kitus - neturtingus ir negražias pasirenka ar ne:)

Ot ir ne. Manes nepavyko suvilioti turtingam. Ir pazistu kelias tikrai grazias merginas, kankinamas meiles be atsako. Manau jus visi esate mate tokius dalykus.
Svečias

Standartinė Svečias 2013 Spalio 17, 07:18, Atsakymo numeris: #97480

Svečias rašė:Ot ir ne. Manes nepavyko suvilioti turtingam. Ir pazistu kelias tikrai grazias merginas, kankinamas meiles be atsako. Manau jus visi esate mate tokius dalykus.

Arba esi negraži, todėl turtingas net nesistengė, arba jis nepakankamai turtingas. O dėl tų tavo pažįstamų viskas aišku-gal ir ne baisios, bet ir ne gražios, nes gražios nesikankintų.
Svečias

Standartinė Nuoširdžiai 2013 Spalio 17, 19:45, Atsakymo numeris: #97487

Tsss... Tikrai tikrai tikrai nepakanka būti turtingu, netgi nepakanka būti ir turtingu ir gražiu vienu metu :) Nesakau.. kiekviena mergina turi individualius poreikius, tačiau mitas, kad ale mums visoms reikia tik turtų arba raumenų :) Niekada nesižavėjau vaikinu tik dėl jo dovanajamų gėlių, kelialapių, saldumynų (nors juos begalo mėgstu :D) ar dėl to, kad jis itin sportiškas ir mano draugėms atrodo tikras saldainis. Priešingai, man svarbus vyro vidus, humoro jausmas ir kad su tuo žmogumi jausčiausi gerai, jausčiausi mylima, gerbiama ir tiesiog - laiminga :) Net kai jo kišenėje tik 5 litai :) Reziumė - man asmeniškai patraukliausi yra vyro smegenų vingiai, o kiti dalykai yra šalutiniai, kurie neturi jokios reikšmės.
Nuoširdžiai

Standartinė Svečias 2013 Spalio 17, 21:10, Atsakymo numeris: #97490

Svečias rašė:
Svečias rašė:Ot ir ne. Manes nepavyko suvilioti turtingam. Ir pazistu kelias tikrai grazias merginas, kankinamas meiles be atsako. Manau jus visi esate mate tokius dalykus.

Arba esi negraži, todėl turtingas net nesistengė, arba jis nepakankamai turtingas. O dėl tų tavo pažįstamų viskas aišku-gal ir ne baisios, bet ir ne gražios, nes gražios nesikankintų.

Oho kokios izvalgos, ir is kur taip zinai? :shock: Tikriausiai dalyvavai visose tose situacijose...
Svečias

Standartinė Svečias 2013 Spalio 17, 21:11, Atsakymo numeris: #97491

Nuoširdžiai rašė:Tsss... Tikrai tikrai tikrai nepakanka būti turtingu, netgi nepakanka būti ir turtingu ir gražiu vienu metu :) Nesakau.. kiekviena mergina turi individualius poreikius, tačiau mitas, kad ale mums visoms reikia tik turtų arba raumenų :) Niekada nesižavėjau vaikinu tik dėl jo dovanajamų gėlių, kelialapių, saldumynų (nors juos begalo mėgstu :D) ar dėl to, kad jis itin sportiškas ir mano draugėms atrodo tikras saldainis. Priešingai, man svarbus vyro vidus, humoro jausmas ir kad su tuo žmogumi jausčiausi gerai, jausčiausi mylima, gerbiama ir tiesiog - laiminga :) Net kai jo kišenėje tik 5 litai :) Reziumė - man asmeniškai patraukliausi yra vyro smegenų vingiai, o kiti dalykai yra šalutiniai, kurie neturi jokios reikšmės.

Dar viena protinga moteris, kuriu cia vos viena kita.
Svečias

Standartinė Svečias 2013 Spalio 18, 18:03, Atsakymo numeris: #97496

Nuoširdžiai rašė:Tsss... Tikrai tikrai tikrai nepakanka būti turtingu, netgi nepakanka būti ir turtingu ir gražiu vienu metu :) Nesakau.. kiekviena mergina turi individualius poreikius, tačiau mitas, kad ale mums visoms reikia tik turtų arba raumenų :) Niekada nesižavėjau vaikinu tik dėl jo dovanajamų gėlių, kelialapių, saldumynų (nors juos begalo mėgstu :D) ar dėl to, kad jis itin sportiškas ir mano draugėms atrodo tikras saldainis. Priešingai, man svarbus vyro vidus, humoro jausmas ir kad su tuo žmogumi jausčiausi gerai, jausčiausi mylima, gerbiama ir tiesiog - laiminga :) Net kai jo kišenėje tik 5 litai :) Reziumė - man asmeniškai patraukliausi yra vyro smegenų vingiai, o kiti dalykai yra šalutiniai, kurie neturi jokios reikšmės.

Smegenų vingių kiekis ir yra proporcingas piniginės storiui. Netiesiogiai, bet patvirtinai, kad pinigai tau svarbiausi.
Svečias

AnkstesnisKitas

Grįžti į Kitos temos