Ar gali moteris ir vyras būti tik draugai?

Re: Ar gali moteris ir vyras būti tik draugai?

Standartinė Svečias 2013 Lapkričio 12, 12:59, Atsakymo numeris: #97810

tiesiog svetė rašė: Kas tai yra tada?

Gal darbas?!
Svečias

Standartinė svetė 2013 Lapkričio 12, 17:59, Atsakymo numeris: #97812

Svečias rašė:

Gal darbas?!

darbas kame?
svetė

Standartinė svetele 2013 Lapkričio 12, 20:27, Atsakymo numeris: #97815

svetė rašė:
Svečias rašė:

Gal darbas?!

darbas kame?

santykiu kurimas ir palaikymas yra kurybinis darbas!!! net ir draugystej vis tiek vienas daugiau iniciatyvos rodo, abiems gera buti, naturaliai smagiai lengvai bendraujasi. o kai prasideda meile tai ten jau darbas pastovus ir nuolatinis, nepaliaujamas ir su kantrybe daromas! kai meile, trunkanti trejus metus baigiasi ir visi "kai ji sutikau buvo "klinkt" baigiasi" tada lieka tik darbas darbas darbas :geek:
svetele

Standartinė tiesiog svetė 2013 Lapkričio 14, 19:49, Atsakymo numeris: #97831

Svečias rašė:

Gal darbas?!

Gal darbas, o gal ir ne darbas, o gal dar kažkas
tiesiog svetė

Standartinė tamsa 2013 Lapkričio 20, 18:40, Atsakymo numeris: #97906

SOS labai liudna :((( susipažinom pries puse metu,susitikinedavom i savaite po kelis kartu,pliurpdavom apie viska ne valanda ir ne dvi. daugiau iniciatyvos susitikimams buvo is mano puses bet jis visada i ja atsakydavo teigiamai.isimylejau ir jam ta pasakiau.jam,pasirodo esu tik drauge nejaucia to paties jis man.nesuprantu kas atsitiko,bet po pasakymo kad isimylejau jis dingo ir jau dvi savaites neskambina neraso smsu.labai liudna :((( jam dzin kaip as jauciuos :(((( ar galeciau toliau likti tik draugais nezinau bet kad jis atsirastu vel noreciau.liudna :((((nesuprantu kodel jis dingo?
tamsa

Standartinė Svečias 2013 Lapkričio 20, 19:08, Atsakymo numeris: #97908

tamsa rašė:SOS labai liudna :((( susipažinom pries puse metu,susitikinedavom i savaite po kelis kartu,pliurpdavom apie viska ne valanda ir ne dvi. daugiau iniciatyvos susitikimams buvo is mano puses bet jis visada i ja atsakydavo teigiamai.isimylejau ir jam ta pasakiau.jam,pasirodo esu tik drauge nejaucia to paties jis man.nesuprantu kas atsitiko,bet po pasakymo kad isimylejau jis dingo ir jau dvi savaites neskambina neraso smsu.labai liudna :((( jam dzin kaip as jauciuos :(((( ar galeciau toliau likti tik draugais nezinau bet kad jis atsirastu vel noreciau.liudna :((((nesuprantu kodel jis dingo?

Juk paprasta: jis negali atsakyti į tavo jausmus ir nenori to sakyti į akis. Tai klasikinis variantas, nieko kito ir negalima buvo tikėtis. Kodėl manai kad jis tave turėjo įsimylėti, ar taip sakė?
Svečias

Standartinė tamsa 2013 Lapkričio 20, 19:43, Atsakymo numeris: #97910

Svečias rašė:
tamsa rašė:SOS labai liudna :((( susipažinom pries puse metu,susitikinedavom i savaite po kelis kartu,pliurpdavom apie viska ne valanda ir ne dvi. daugiau iniciatyvos susitikimams buvo is mano puses bet jis visada i ja atsakydavo teigiamai.isimylejau ir jam ta pasakiau.jam,pasirodo esu tik drauge nejaucia to paties jis man.nesuprantu kas atsitiko,bet po pasakymo kad isimylejau jis dingo ir jau dvi savaites neskambina neraso smsu.labai liudna :((( jam dzin kaip as jauciuos :(((( ar galeciau toliau likti tik draugais nezinau bet kad jis atsirastu vel noreciau.liudna :((((nesuprantu kodel jis dingo?

Juk paprasta: jis negali atsakyti į tavo jausmus ir nenori to sakyti į akis. Tai klasikinis variantas, nieko kito ir negalima buvo tikėtis. Kodėl manai kad jis tave turėjo įsimylėti, ar taip sakė?

jis pasake kad negali atsakyti tuo paciu.taigi ne penkiolika metu man ir suprantu,kad na nejaucia jis man to paties tai nejaucia.isliudesiu praeis,bet man truksta jo kaip draugo,truksta bendravimo.dingti po pusmecio atviru bendravimu ir del to nutraukti bendravima,kad as isimylejau,o jis ne yra klasikinis variantas?
tamsa

Standartinė Robis_ 2013 Lapkričio 20, 20:19, Atsakymo numeris: #97912

Svečias rašė:

Aišku, kad taip ir yra. Man tai bjauru, kai moteris priskrenta ir aiškina, kad įsimylėjo, o man ji dzin. Tada palieku ir lekiu kuo toliau prie normalesnių ir ne tokių įkyrių moterų.
Robis_

Standartinė idomu 2013 Lapkričio 20, 20:25, Atsakymo numeris: #97915

Robis_ rašė:
Svečias rašė:

Aišku, kad taip ir yra. Man tai bjauru, kai moteris priskrenta ir aiškina, kad įsimylėjo, o man ji dzin. Tada palieku ir lekiu kuo toliau prie normalesnių ir ne tokių įkyrių moterų.

Taip jau buna, kad bendraujant vienas isimyli, o kitas ne. Nelabai panasu, kad Tamsa rasytu apie priskretima, jeigu jie susitikinejo ir bedravo puse metu tai vadinasi abiems buvo gerai. Isimylejo mergaite grazus jausmas:)
idomu

Standartinė Svečias 2013 Lapkričio 21, 18:09, Atsakymo numeris: #97921

Robis_ rašė:Juk paprasta: jis negali atsakyti į tavo jausmus ir nenori to sakyti į akis. Tai klasikinis variantas, nieko kito ir negalima buvo tikėtis. Kodėl manai kad jis tave turėjo įsimylėti, ar taip sakė?

Aišku, kad taip ir yra. Man tai bjauru, kai moteris priskrenta ir aiškina, kad įsimylėjo, o man ji dzin. Tada palieku ir lekiu kuo toliau prie normalesnių ir ne tokių įkyrių moterų.[/quote]
Jau čia tu per daug. Jei moteris pasakė, kad įsimylėjo, nereikia manyti kad ji nenormali ar įkyri. Ar tave įsimylėti gali tik nenormali? :D . Bet tokią draugystę reikia palikti, teisingai, nes nereikia kar moteris kentėtų. O tikrai kentės jei matys nuolat mylimą žmogų kaip paprastą draugą. Kam save kankinti, moterys? Aš pirma bėgčiau nuo draugo, kurį įsimylėčiau, jei matyčiau kad jis man abejingas.
Svečias

AnkstesnisKitas

Grįžti į Kitos temos