Ar gali moteris ir vyras būti tik draugai?

Re: Ar gali moteris ir vyras būti tik draugai?

Standartinė Svečias 2013 Lapkričio 24, 20:34, Atsakymo numeris: #97981

tamsa rašė:
Svečias rašė:
tamsa rašė:Palengves net labai, kai pasistengsi viska suprasti, ka tau cia rase ir ka jis jaucia.

ka jis jaucia tai tikrai nesuprasiu is to,ka visi rase :) ir net nezinau ar noreciau suprasti,ka jis jaucia

Tai kokia tu drauge ar mylincioji, jei tau neidomu ka jis jaucia?? Uztai ir nenori jis su tavim bendrauti, nes tu tik apie savo poreikius galvoji, o kitas zmogus tau vienodai. :( Isvados...
Svečias

Standartinė tamsa 2013 Lapkričio 24, 21:19, Atsakymo numeris: #97988

man atrodo,kad as jam vienodai ta supratau is to,ka visi parase. noreciau suprasti nepaklausus :( vyrams gal kitaip,merginai nera lengva pirmai pasakyti isimylejau, nera lengva ir paprasta po to, kai jis pasake, kad neisimylejo. gal tikejausi kad jis prades kalbeti, kaip bendraujam toliau. man per sunku del saves sitam laike
tamsa

Standartinė Svečias 2013 Lapkričio 25, 17:15, Atsakymo numeris: #97997

tamsa rašė:man atrodo,kad as jam vienodai ta supratau is to,ka visi parase. noreciau suprasti nepaklausus :( vyrams gal kitaip,merginai nera lengva pirmai pasakyti isimylejau, nera lengva ir paprasta po to, kai jis pasake, kad neisimylejo. gal tikejausi kad jis prades kalbeti, kaip bendraujam toliau. man per sunku del saves sitam laike

Tavyje kalba egoizmas. Jei myletum zmogu, priimtum jo sprendima nutraukti santykius ir paleistum ji. Vyrai taip santykiu nesureiksmina, nemyliu - skiriuosi ir usio. Tuo ji zymiai uz moteris pritingesni. Retas kuris snalglius kramsnoja del meiles.
Svečias

Standartinė Miečka 2013 Lapkričio 25, 20:36, Atsakymo numeris: #97998

tamsa rašė:man atrodo,kad as jam vienodai ta supratau is to,ka visi parase. noreciau suprasti nepaklausus :( vyrams gal kitaip,merginai nera lengva pirmai pasakyti isimylejau, nera lengva ir paprasta po to, kai jis pasake, kad neisimylejo. gal tikejausi kad jis prades kalbeti, kaip bendraujam toliau. man per sunku del saves sitam laike

Koks tau skirtumas - lengva - nelengva. Tu jo netrauki ir pati galvok, ką tau reiktų daryti, jei bernas nepatinka o jis tipo būtų įsimylėjęs ir po forumus bla bla bla sapaliotų ir seilėtųsi.Nieko jis tau nežadėjo, prisisvaigai, durna buvai, tai ir srėbk savo meiles.Bobos amžinai tokios - vos pasakai svelnesni zodi,tuoj ir mirsta is meiles seiles.Negalima su jom normaliai elgtis, nes paskui vien problemos.Reikia kaip su kokiom k..vom, tada jom daeis.
Miečka

Standartinė Svečias 2013 Lapkričio 26, 17:44, Atsakymo numeris: #98005

Miecka, cia ne k...vos. Cia taip elgiasi visiskos naivuoles ir siek tiek...ligotos ant galvos.
Svečias

Standartinė Svečias 2013 Lapkričio 26, 20:18, Atsakymo numeris: #98008

Svečias rašė:Miecka, cia ne k...vos. Cia taip elgiasi visiskos naivuoles ir siek tiek...ligotos ant galvos.

tai jau tikrai ligotos ant galvos :lol:
Svečias

Standartinė tamsa 2013 Lapkričio 28, 18:04, Atsakymo numeris: #98036

vakar po paskaitu susitikome ir jis atsiprase kad mane iskaudino atstumdamas.as jam patinku ir nori su manimi draugauti.jis sake,kad jauciasi nevertas su manim draugauti.todel pries kelias savaites pasake,kad neisimylejes manes.jsi nesitikejo,kad as pirma pasakysiu jog isimylejau
tamsa

Standartinė Svečias 2013 Lapkričio 28, 19:14, Atsakymo numeris: #98039

tamsa rašė:vakar po paskaitu susitikome ir jis atsiprase kad mane iskaudino atstumdamas.as jam patinku ir nori su manimi draugauti.jis sake,kad jauciasi nevertas su manim draugauti.todel pries kelias savaites pasake,kad neisimylejes manes.jsi nesitikejo,kad as pirma pasakysiu jog isimylejau

Tai labai saunu, sveikinu, sekmes:) :!: :!: :!: . Fuuu, net ant dusios lengviau...rimtai.
Svečias

Standartinė svete 2013 Lapkričio 28, 19:48, Atsakymo numeris: #98043

Drasus vaikinukas,kad nepabego, o isdriso pasakyti tiesa. Saunuolis!!!
Pries kelis metus turejau gera drauga, kuri...buvau isimylejusi... mes bendravome, kartu leidome laika, aplinkiniams atrode, kad mes isimyleje ir draugaujame. Nei as, nei jis neisdrisome vienas kitam pasakyti,ka jauciame. As jauciausi taip pat neverta tjo... po metu suzinojau, kad jis taip apt vis dar yra mane isimylejes ir taip pat jautesi nevertas manes. Deja, del nesusikalbejimo tuo metu siandien esame atskirai. Receptu nera, o kaip kartais noretusi :)
svete

Ankstesnis

Grįžti į Kitos temos