Kaip išgyventi išsiskyrimą?

Re: Kaip išgyventi išsiskyrimą?

Standartinė user1356087263 2013 Sausio 16, 13:11, Atsakymo numeris: #93629

Svečias rašė:
Svetele rašė:Na va kol kas pas mane nieko naujo, naujasis vaikinas kazkur prapuole, lyg ir taremes del pasimatymo sia savaite ir jau trecia diena nieko is jo nebegirdziu, taip kad manau prarado susidomejima. Zinau kad zinutes ar skambuciai prie gero neprives, tad manau palauksiu iki savaitgalio tada parasysiu 'nekalta' sms, ir jei jau nesulauksiu jokio atsakymo tai viskas bus aisku.

O siaip tai nesuprantu vyru, atrode susidomejes pats pirmas parase, pasiule susitikt as ta vakara negalejau, tai pasiuliau kita savaite, jis pasake kad skamba gerai paklause kur gyvenu kur mna patogu, as jam atrasiau kad neturi dideles reiksmes jis gali isrinkt vieta ir viskas nuo to laiko negridejau :DDD Tai arba a) jis labaaaaai ilgai renka vieta arba b) viskas baigta :DDD

Kokia jusu nuomone merginos?

apie ką nori nuomonės? Jei apie vakino elgesį, tai aš ne ekstrasensė, kad atspėti nepažįstamo žmogaus elgesio motyvus ir imti fantazuoti.
Apie tave nuomonę galiu pasakyti iš to ką parašei, jog esi isteriška, nes "įsimylėjai" ir jau beveik "turėjai" naują draugą, kurio beveik nepažinojai, esi egocentriška, nes kalbi tik apie save ir visokiais "paklausimais" reikalauji dėmesio; nepajėgi išbūti išsiskyrimo, todėl dairaisi jau į visus "potencialius" partnerius, nes bijai likti viena, o tai rodo žmogaus nebrandą. Ar patiko nuomonė? Pati paklausei. ;)

Na as norejau nuomones apie vaikino elgesi, bet jau supratau kad apie mane susidarei ne kokia nuomone. Jei atvirai tai taip kaip uzsipuoli ir kategoriskai kritikuoji nepazystamus daugiau parodo jog pati reikalauji demesio ir esi isterike. O siaip cia zmones tam ir raso kad isgirstu kitu zmoniu patarimus nuomones ir paanalizuotu tam tikrus elgesio motyvus, jei ka as irgi esu nepazystma tau bet tai tau netrukdo vertinti mano elgesio motyvu. Tad pries skirtant zmones i tam tikras brandus/ nebrandus kvailas /nekvailas, gal; vertetu susimastyt jog ne viskas yra tik juoda ir balta.
user1356087263
Pradedantysis dalyvis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2013 Sausio 16, 15:50

Standartinė Svečias 2013 Sausio 16, 13:46, Atsakymo numeris: #93634

O tau patinka tik kai apie tave gerai kalba? :)
Taigi aiškiai parašiau "iš to ką parašei susidariau nuomonę", o nesprendžiu tai, kad nuomonę apie nepažįstamą žmogų. Prašei nuomonę, pateikiau. :)))))) .
Svečias

Standartinė Svečias 2013 Sausio 16, 14:19, Atsakymo numeris: #93638

Svečias rašė:O tau patinka tik kai apie tave gerai kalba? :)
Taigi aiškiai parašiau "iš to ką parašei susidariau nuomonę", o nesprendžiu tai, kad nuomonę apie nepažįstamą žmogų. Prašei nuomonę, pateikiau. :)))))) .

OK fair point made ;) Geriau papasakok kokia tavo istorija? :)
Svečias

Standartinė Svečias 2013 Sausio 16, 14:28, Atsakymo numeris: #93639

Svečias rašė:
Svečias rašė:O tau patinka tik kai apie tave gerai kalba? :)

OK fair point made ;) Geriau papasakok kokia tavo istorija? :)

o kodėl turėčiau?
Svečias

Standartinė Svetele 2013 Sausio 16, 16:43, Atsakymo numeris: #93641

Nesakau, kad turetum, bet manau tai butu idomiau negu negatyviai atsakinet i kiekviena mano posta ;)

O siaip tai tikrai nezinau kuo tau uzkliuvau :roll: , bet nematau prasmes pyktis, jeigu musu nuomones ir issiskyria taigi ne pasaulio pabaiga, tik matai as taves neizeidineju. O mandagiai atsakyti visada galima :) Tad jei nuspresi pasidalinti savo istorija mielai pasiklausysiu, bet jei ne tai cia tavo pasirinkimas, manau atsiras ir kitu mozniu kurie nores pasipasakot :)
Svetele

Standartinė Svečias 2013 Sausio 16, 18:18, Atsakymo numeris: #93643

Na, siuo metu ir as jau savaite kaip issiskiriau su savo vyruku, draugavome 3 metus. Ir vel tie 3 metai, per kuriuos meile nublanksta. Pas mus ji nublanko, nes prislege buitiniai-finansiniai reikalai, kuriuos abu nepajegus isspresti. Mat jis sako as turiu spresti savus, o jis savus. O is tikruju jei mes pora, turime spresti kartu. Jis nesutinka. Taip vyko skirybos. Bet tokios keistos, jis tik nutrauke tel. pokalbi inirses ir nusivyles gal. Jokio aiskumo, taip buvo kelis kartus anksciau, bet jis visada paskambindavo pirmas arba retkarciais as. Dabar abu tylime, zinau kad as tylesiu, nes buvau teisi. Keista, nei pakarta nei paleista. Ir ka galvoti? Kaip suzinoti jam nepaskambinus? Gal netycia susitikti? Nes nezinau ka toliau daryti, noriu aiskumo ar skiraimes ar vel bandom laime.
Svečias

Standartinė Svetele 2013 Sausio 16, 18:37, Atsakymo numeris: #93645

Svečias rašė:Na, siuo metu ir as jau savaite kaip issiskiriau su savo vyruku, draugavome 3 metus. Ir vel tie 3 metai, per kuriuos meile nublanksta. Pas mus ji nublanko, nes prislege buitiniai-finansiniai reikalai, kuriuos abu nepajegus isspresti. Mat jis sako as turiu spresti savus, o jis savus. O is tikruju jei mes pora, turime spresti kartu. Jis nesutinka. Taip vyko skirybos. Bet tokios keistos, jis tik nutrauke tel. pokalbi inirses ir nusivyles gal. Jokio aiskumo, taip buvo kelis kartus anksciau, bet jis visada paskambindavo pirmas arba retkarciais as. Dabar abu tylime, zinau kad as tylesiu, nes buvau teisi. Keista, nei pakarta nei paleista. Ir ka galvoti? Kaip suzinoti jam nepaskambinus? Gal netycia susitikti? Nes nezinau ka toliau daryti, noriu aiskumo ar skiraimes ar vel bandom laime.

Na as pritariu kad jei esate pora tai turi abu spresti rupescius o ne atskirai. Bet manau pasneketi tikrai butu verta, galbut jei jis visad imdavosi iniciatyvos ir po susipykimu paskambindavo sykart tu pamegink? manau suo atveju geriausia atvirumas, tiesiog taip jam ir pasakyk kad nori aiskumo, ar skiriates ar sprendziat problemas. Ir paziurek kaip jis reaguos ar nores pasneket ir issiaiskint, o jei nenores nieko aiskintis tai manau geriausia duot ramybe kuriam laikui, gal dar supykes ar nusivyles ir reik laiko viska apgalvot. Ko gero pykciui ar nusivylimui praejus ir pats nores issiaiskint iki galo ir sudet visus taskus. Aisku tai tavo zmogus tai tu turbut geriau zinai kaip prie jo priieit, bet del savo pacios ramybes siulau pasneket jei tik yra galimybe.

Kai as skyriausi su saviskiu man irgi buvo sunku suprast jo motyvus tiksliai, nes ne iskart jis buvo atviras, bet galiausiai kai abu isssisnekejom palengvejo ir man ir jam, dabar sutariam draugiskai be pykciu nuoskaudu nebelaikau nei as nei jis. Tai gal kartais kai zmones skirtingi ir jiem kaip porai nebepakeliui galima bent palaikyti draugiska rysi ( zinoma jei tik yra noras). Manau 3 metu kartu vistiek brangini ta zmogu ir nesinori pasukt savo keliais palikus daug klaustuku. Papasakok kaipo seksis. Linkiu sekmes.
Svetele

Standartinė Svečias 2013 Sausio 16, 18:55, Atsakymo numeris: #93647

Svetele rašė:Na as pritariu kad jei esate pora tai turi abu spresti rupescius o ne atskirai. Bet manau pasneketi tikrai butu verta, galbut jei jis visad imdavosi iniciatyvos ir po susipykimu paskambindavo sykart tu pamegink? manau suo atveju geriausia atvirumas, tiesiog taip jam ir pasakyk kad nori aiskumo, ar skiriates ar sprendziat problemas. Ir paziurek kaip jis reaguos ar nores pasneket ir issiaiskint, o jei nenores nieko aiskintis tai manau geriausia duot ramybe kuriam laikui, gal dar supykes ar nusivyles ir reik laiko viska apgalvot. Ko gero pykciui ar nusivylimui praejus ir pats nores issiaiskint iki galo ir sudet visus taskus. Aisku tai tavo zmogus tai tu turbut geriau zinai kaip prie jo priieit, bet del savo pacios ramybes siulau pasneket jei tik yra galimybe.

Kai as skyriausi su saviskiu man irgi buvo sunku suprast jo motyvus tiksliai, nes ne iskart jis buvo atviras, bet galiausiai kai abu isssisnekejom palengvejo ir man ir jam, dabar sutariam draugiskai be pykciu nuoskaudu nebelaikau nei as nei jis. Tai gal kartais kai zmones skirtingi ir jiem kaip porai nebepakeliui galima bent palaikyti draugiska rysi ( zinoma jei tik yra noras). Manau 3 metu kartu vistiek brangini ta zmogu ir nesinori pasukt savo keliais palikus daug klaustuku. Papasakok kaipo seksis. Linkiu sekmes.

Aciu Svetele, tavo protingi patarimai. Tik as pirma neskambinsiu, nes pastaciau jam salyga, o ji buvo butina, nes tai labai svarbu man ir manau jam irgi. Nezinau ar jis ja pildo ar uzsispyre, todel neskambinsiu is paskutiniuju. Bet tikiu kad kazkaip susidelios likimas ir mes pasikalbesime. Tik va su juo sunku kalbeti, jis moka issisukti ir kalba ne apie esme... Tau irgi susidelios su tuo vaikinu, daryk ka sumanei, ir kas bus tai ir bus tavo sekme. Jei ne tavo zmogus, tai ir gerai kad nepradeta su juo draugyste, maziau nusivilimu. Jei tavo, tai nuo taves niekusr nedings. Sekmes tau. Pasipasakokim kas toliau vyks :).
Svečias

Standartinė Svečias 2013 Sausio 17, 21:00, Atsakymo numeris: #93685

Svečias rašė:Na, siuo metu ir as jau savaite kaip issiskiriau su savo vyruku, draugavome 3 metus. Ir vel tie 3 metai, per kuriuos meile nublanksta. Pas mus ji nublanko, nes prislege buitiniai-finansiniai reikalai, kuriuos abu nepajegus isspresti. Mat jis sako as turiu spresti savus, o jis savus. O is tikruju jei mes pora, turime spresti kartu. Jis nesutinka. Taip vyko skirybos. Bet tokios keistos, jis tik nutrauke tel. pokalbi inirses ir nusivyles gal. Jokio aiskumo, taip buvo kelis kartus anksciau, bet jis visada paskambindavo pirmas arba retkarciais as. Dabar abu tylime, zinau kad as tylesiu, nes buvau teisi. Keista, nei pakarta nei paleista. Ir ka galvoti? Kaip suzinoti jam nepaskambinus? Gal netycia susitikti? Nes nezinau ka toliau daryti, noriu aiskumo ar skiraimes ar vel bandom laime.

Tipinės barakudos peizalionės. Ką, nesutiko bachūras tavo būsto paskolos išmokėt, nupirkt naujo bemso ir kailinių? Vaikeli, neteršk normalių moterų vardo. Kiek puikių moterų yra, kurios pačios užsidirba, yra išsilavinusios, protingos ir finansinių rūpesčių NETURI.
Svečias

Standartinė Svečias 2013 Sausio 17, 22:54, Atsakymo numeris: #93702

Svečias rašė:

Tipinės barakudos peizalionės. Ką, nesutiko bachūras tavo būsto paskolos išmokėt, nupirkt naujo bemso ir kailinių? Vaikeli, neteršk normalių moterų vardo. Kiek puikių moterų yra, kurios pačios užsidirba, yra išsilavinusios, protingos ir finansinių rūpesčių NETURI.

Luzerio ir bomzo komentaras, sprendi pagal save. Nei paskolos nei bemso nei kitokio sudo man nereikejo is jo. Priesingai, jis norejo kad as is savo kuklios algos buta nuomuociausi,o jis tik ateitu, skaniai mano pagaminta pavalgytu ir... Aisku dabar? Sekmes ieskoti be finansiniu trukumu moteru :lol: Ziurek tik kad su kitokiais neatrastum. :lol:
Svečias

AnkstesnisKitas

Grįžti į Kitos temos