Suderinamumo testas

Re: Suderinamumo testas

Standartinė miegapele 2009 Birželio 30, 14:25, Atsakymo numeris: #25713

kiesux rašė:
sillence rašė:Klausimas DP komandai
Jusu svetaine, pabrezia savo isskirtinuma psichologiniu zmoniu suderinamumu, o paieskoje negalima ieskoti zmoniu pagal suderinamuma, kodel?
Kodel egzistuoja paieska pagal registracija, prisijungima, atnaujinima, o pagal suderinamuma nera? :x

As ne DP narys, bet tik uzsiregistravus buvo nutyleti mano sitie klausimai, tad persasi vienintele isvada, komerciniai sumetimai ;)

Supratau Kestai, o tu klausei forume ar jiems rasei tiesiogiai ir pries kiek laiko tai buvo?
Ar tai e vienas is budu mazinti pasitikejima sita svetaine? Juk ji tuo ir skiriasi nuo kitu
miegapele
Pažengęs dalyvis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2010 Kovo 23, 20:45

Standartinė Vlasta 2009 Birželio 30, 17:28, Atsakymo numeris: #25732

Man tai įdomu labai kokiais kriterijais remiantis skaičiuojamas vertybių suderinamumas, nes nesuprantu kuo tos mano vertybės taip skiriasi nuo vyrų....daugiausiai gal 50% buvo, bet čia jau retas atvejis, paprastai mažiau :roll:
Vlasta
Pradedantysis dalyvis

2009 Rugsėjo 11, 16:05

Standartinė svečias 2009 Liepos 12, 12:37, Atsakymo numeris: #26833

padariau eksperimentą - šiandie užregistravau dvi anketas - kaip vyras ir kaip moteris. Ir ką jūs manote? Pats su savimi esu suderinamas mažiau nei 50 proc. net vertybės skiriasi
svečias

Standartinė Svečias 2009 Liepos 13, 07:50, Atsakymo numeris: #26892

svečias rašė:padariau eksperimentą - šiandie užregistravau dvi anketas - kaip vyras ir kaip moteris. Ir ką jūs manote? Pats su savimi esu suderinamas mažiau nei 50 proc. net vertybės skiriasi

:lol: neapsisprendi kuo nori būti. Vyru ar moterimi. Todėl ir duoda 50/50
:lol:
swx
Svečias

Standartinė kora 2009 Liepos 13, 08:48, Atsakymo numeris: #26893

Pritariu, SWX :)
Bet tai tik eksperimentas. :lol:
kora
Super aktyvuolis

2013 Sausio 04, 18:40

Standartinė elenka 2009 Liepos 13, 10:44, Atsakymo numeris: #26901

svečias rašė:padariau eksperimentą - šiandie užregistravau dvi anketas - kaip vyras ir kaip moteris. Ir ką jūs manote? Pats su savimi esu suderinamas mažiau nei 50 proc. net vertybės skiriasi

gal labai buvai isijutusi i vyro vaidmeni, ar atvirksciai, va todel ir skyrresi :lol: . manau tai is principo, nes vyrai ir moterys is principo dera tarpusavyje tik 50 proc. ;)
elenka
Super aktyvuolis

2009 Rugsėjo 02, 18:03

Standartinė Svečias 2009 Liepos 13, 11:16, Atsakymo numeris: #26904

Kvailystė!
Tiesiog nesugebi mąstyti kaip kita lytis, todėl prirašei anketoje nesąmonių.
jei nori iš tiesų patikrinti suderinamumo testą, prikalbink kad eksperimentą padarytų ilgą laiką realiai gyvenime darni pora. Jiem turėtų išeiti didelis bendro suderinamumo procentas.
Svečias

Standartinė Svečias 2009 Liepos 13, 11:43, Atsakymo numeris: #26908

Svečias rašė:

Kvailystė!
Tiesiog nesugebi mąstyti kaip kita lytis, todėl prirašei anketoje nesąmonių.
jei nori iš tiesų patikrinti suderinamumo testą, prikalbink kad eksperimentą padarytų ilgą laiką realiai gyvenime darni pora. Jiem turėtų išeiti didelis bendro suderinamumo procentas.

Nesigaus ir taip. Pvz. as esu intravertas, o ji ekstraverte. Ir panašiai...
Čia oi kaip daug galima būtų kalbėtis...
swx
Svečias

Standartinė Svečias 2009 Liepos 13, 13:00, Atsakymo numeris: #26919

paskaitykit žurnale, pagal ką reikia derintis:
http://zurnalas.darnipora.lt/seimos-pro ... -3794.html
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
čia ir argumentas už nuotraukas anketoj 8-)
Svečias

Standartinė manguste 2011 Gruodžio 26, 23:28, Atsakymo numeris: #85096

Man tai patinka testai. Vis tiek visada atsakymas apie mane būna teigiamas :lol: .
manguste
Pradedantysis dalyvis

2012 Sausio 01, 02:20

AnkstesnisKitas

Grįžti į Apie DarniPora.lt