Suderinamumo testas

Standartinė Svečias 2008 Rugpjūčio 18, 23:28, Atsakymo numeris: #8779

Na gerai, as noriu labiau patyrusio. O kas mano patirti matavo? Juk egzamino nelaikem. Va ir gausis, kad tas kuris nori maziau patyrusios pries mane bus tik pradedantis.
Svečias

Standartinė Svečias 2008 Rugpjūčio 18, 23:31, Atsakymo numeris: #8780

Pagal tai gali buti skaiciuojamas tik poreikiu sutapimas. Patirtis cia jokiu budu neatsiskleidzia.
Svečias

Standartinė DarniPora.lt komanda 2008 Rugpjūčio 21, 10:35, Atsakymo numeris: #8781

Greiciausiai neaiskumu kyla todel, kad klausimus ir atsakymus vertinate tiesiogiai. Taciau psichologiniuose testuose ne butinai yra keliami tiesioginiai klausimai tam, kad kas nors paaisketu. Tad ir patirtis yra nustatoma ne tiesiai paklausiant, o is erotinio suderinamumo klausimu visumos. Tiesiogiai klausiant padideja paklaidos tikimybe, mat zmones yra linke pasigirti, arba priesingai - nutyleti. Todel psichologiniuose testuose yra nemazai klausimu, kurie is pirmo zvilgsnio atrodo neinformatyvus, taciau atskleidzia daug daugiau, nei konkretus klausimai.
DarniPora.lt komanda

Standartinė ugnelė 2008 Rugsėjo 04, 21:17, Atsakymo numeris: #8782

Ką reiškia ''vartotojo atsakomumas'', kuris būna nurodytas procentais prie suderinamo nario? Ar tai reiškia,į kiek klausimų procentiškai jis yra atsakęs?
ugnelė
Veteranas

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2010 Rugsėjo 13, 06:59

Standartinė julija 2008 Rugsėjo 24, 16:26, Atsakymo numeris: #8784

Puolusiai
moteriškos vertybės - nesuderinamos su vyriškomis, o charakteriai - suderinami, nes internete sėdi ir pažinčių ieško tam tikro charakterio individai :) kiti susiranda kitaip.....
julija

Standartinė dainelė 2008 Spalio 24, 12:45, Atsakymo numeris: #8785

tie, kurie turi polinkį daugiau į virtualybę nei į realybę :)
Upė, netekusi krantų, tampa pelke
Vartotojo avataras
dainelė
Super aktyvuolis

2010 Gegužės 28, 23:06

Re: Suderinamumo testas

Standartinė Ra 2009 Birželio 11, 20:12, Atsakymo numeris: #24102

Nemėgstu testų. Jie man primena egzaminus. O šitas testas ne tik neįdomus, sunkus, nuobodus, bet ir turi klausimų, kurie mane glumina. Ir vėl gavau prašymą pakartoti suderinamumo testą, kurį jau ne kartą pildžiau. O naudos kaip ir nėra, nors jau kelis kartus dariau tą neįdomų, sunkų, nuobodų darbą. Nors suderinamų narių neįtikėtinai daug, bet pažinčių nėra. Tai gal jie ne tokie ir suderinami. Gal galima to testo ir nepildyti? Nes sugaištas laikas ir įdėtos pastangos nesuteikia reikiamo rezultato.
Ra
Igudęs dalyvis

2012 Rugpjūčio 19, 16:21

Standartinė miegapele 2009 Birželio 30, 12:17, Atsakymo numeris: #25696

Klausimas DP komandai
Jusu svetaine, pabrezia savo isskirtinuma psichologiniu zmoniu suderinamumu, o paieskoje negalima ieskoti zmoniu pagal suderinamuma, kodel?
Kodel egzistuoja paieska pagal registracija, prisijungima, atnaujinima, o pagal suderinamuma nera? :x
miegapele
Pažengęs dalyvis

2010 Kovo 23, 20:45

Standartinė kiesux 2009 Birželio 30, 13:27, Atsakymo numeris: #25706

sillence rašė:Klausimas DP komandai
Jusu svetaine, pabrezia savo isskirtinuma psichologiniu zmoniu suderinamumu, o paieskoje negalima ieskoti zmoniu pagal suderinamuma, kodel?
Kodel egzistuoja paieska pagal registracija, prisijungima, atnaujinima, o pagal suderinamuma nera? :x

As ne DP narys, bet tik uzsiregistravus buvo nutyleti mano sitie klausimai, tad persasi vienintele isvada, komerciniai sumetimai ;)
Vartotojo avataras
kiesux
Veteranas

2012 Vasario 14, 09:55

AnkstesnisKitas

Grįžti į Apie DarniPora.lt