Darnios poros blogas

Standartinė Darnipora.lt komanda 2008 Liepos 23, 10:49, Atsakymo numeris: #8197

Laba diena, Elena,

Daugiau psichologijos straipsniu visada galima rasti musu straipsniu skiltyje, kuria pildo psichologai profesionalai. Blog'a rasome labiau megejiskai, patys DarniosPoros darbuotojai, vien tam, kad Jus galetumete matyti, kas mes esame, kaip gyvename ir ka mes zinome :) Bet pasistengsime labiau gilintis i psichologinius klausimus :)
Darnipora.lt komanda

Standartinė Jolanta 2008 Rugpjūčio 02, 17:16, Atsakymo numeris: #8198

Būtų labai įdomu, jei dienoraščius rašytų ir Navaitis :)
Jolanta

Standartinė Darnipora.lt komanda 2008 Rugpjūčio 02, 21:20, Atsakymo numeris: #8199

Jolanta, būtinai pasitarsime su G.Navaičiu apie tokią galimybę. Šiuo metu, jis labai užsiėmęs keliais Švietimo ir mokslo ministerijos projektais ir sunkiai rastų laiko, tačiau, manau, tvarkaraščiui atlaisvėjus, prisijungtų prie rašymo ir jis.

Ačiū už šaunius pasiūlymus!
Darnipora.lt komanda

Standartinė Agne 2008 Rugpjūčio 16, 13:22, Atsakymo numeris: #8200

Dar neteko matyti, kad psichologas rašytų blogą, būtų įdomu :)
Agne
Veteranas

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2012 Vasario 04, 10:14

Re: Darnios poros blogas

Standartinė DarniPora 2010 Liepos 27, 09:42, Atsakymo numeris: #51710

Psichologas irgi žmogus :))) Kartais per renginius išgistu, kad patiko blogas arba kad, skaičiau, ką tu rašei ir keista pasidaro, nes rašai į nežinią, nežinodamas, kas jį skaitys, o dažnai įvertinimas lieka to žmogaus mintyse. Todėl raginu perskaičius brūkštelėti, kad ir pirmą mintį, kurį šauna į galvą. Man svarbu, kokią emociją aš Jums padovanoju, tą akimirką. Net jei tai priekaištas, priimsiu nuolankiai :oops: Nuleidus galvą ;)

Kris
DarniPora
Pažengęs dalyvis

2013 Birželio 26, 09:35

Re: Darnios poros blogas

Standartinė Sapo1295820256_db 2010 Liepos 27, 10:18, Atsakymo numeris: #51718

DarniPora rašė:Psichologas irgi žmogus :))) Kartais per renginius išgistu, kad patiko blogas arba kad, skaičiau, ką tu rašei ir keista pasidaro, nes rašai į nežinią, nežinodamas, kas jį skaitys, o dažnai įvertinimas lieka to žmogaus mintyse. Todėl raginu perskaičius brūkštelėti, kad pirmą mintį, kurį šauna į galvą. Man svarbu, kokią emociją aš Jums padovanoju, tą akimirką. Net jei tai priekaištas, priimsiu nuolankiai :0 Nuleidus galvą ;)

Kris

Aukštyn galvą Kris :lol:
Sapo1295820256_db
Veteranas

2010 Spalio 09, 15:31

Ankstesnis

Grįžti į Svetainės ir forumo naujienos