Dejavu fenomenas

Matas

Standartinė Svečias 2009 Lapkričio 17, 22:40, Atsakymo numeris: #35944

Zodziu... Man net baisu ir sapnuoju rimtus fenomenus jau keli sapnai issipilde o dezavu vis kartojas si jie ilenda i sapno viduri ir as juos puikiai ryte atsimenu o kai tai nutinka net prakaitas ismusa :( man tai idomu bet savotiskai ir baisu paskutine savaite tokie dalykai man pasireiskia daznai ir cia nemanau kad paprastas smegenu poilsis ar persikrovimas visa tai prasidejo kai pradejau stiprei mokytis ir uoliei mankstintis :roll:
Svečias

Re: Dejavu fenomenas

Standartinė eniq 2011 Vasario 07, 16:06, Atsakymo numeris: #68506

Čia tik mano nuomonė :) Kartais užplusta toks jausmas kai darydami kažkokį tai veiksmą pajuntame, kad tai esame dare lygiai taip pat, ar mate ar jaute,
tai mums įprasta vadinti dejavu, bet kodėl mes taip jaučiamės? Kai miegame smegenys toliau intensyviai dirba apdoroja trumpąją
atmintį ir pavercia ją ilgają, bet ar neimanoma, kad pasamonė ne tik sukuria praeities atsiminimus, bet ir ateities?
Bet kaip taip imanoma? Žmogus žino ka turės padaryti ateityje, ar netolimoje ateityje jis apie tai galvoja, planuoja, o kai
miegame pasamonė sukuria vaizdinius pasitelkusi įvikių seka kuri galbūt gali nutikti žinant ką žada daryti žmogus ateityje.
ir kai tai tie vaizdiniai sutampa mes pajuntame dejavu jausmą. eniq
eniq

Standartinė VanillaSky 2011 Vasario 13, 02:32, Atsakymo numeris: #68914

Esu kartą praėjus pro tokį daugiaaukštį (išsiskiriantį iš kitų), kurio niekada anksčiau gyvenime nebuvau mačiusi realybėjė, bet man jis pasirodė pažįstamas, toks savas, atrodo, lyg jame būčiau ankstesniame gyvenime gyvenusi... ir kaip tai
paaiškinti, aš nesuvokiu... smegenys... sąmonė... pasąmonė... sapnai... viskas viename :roll: Keista.
VanillaSky
Veteranas

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2013 Sausio 06, 20:24

Standartinė deja vu 2012 Lapkričio 13, 21:19, Atsakymo numeris: #92804

Deja vu keistas jausmas.man irgi taip buvo,detaliai neprisimenu.bet tas keistas jausmas kai jauti ir zinai ka kitas zmogus pasakys arba kad jau tai ivyko kad tai jau mateme...yra n vien teorija apie deja vu turbut kiekvienas tai patyres zmogus galetu sukurti savo teorija kodel tai jauciame... Vieni sako kad tai kazkoks sutrikimas pvz epilepsija,numanomas suvokimas ir susiskaides suvokimas. Kiti deja vu priskiria net prie paranormaliu reiskiniu...dar kiti sako kad tai yra is preito gyvenimo... Dar kiti sako kad cia is sapnu... As manau kad tai nei jokia liga nei kas tiesiog musu smegenys negali vienu metu aprepri keletu tukstanciu ivykiu todel juos uzfiksuoja milisekunde.kartais nematome viso daikto pvz namo kampa tada smegenys susikuria savo viso namo vaizda kol miegame jos viska atkuria ir padaro lyg tai natutume lyg koki trimati vaizda..todel mes patys to daikto ar vaizdo todel ir kyla tas keistas jausmas kad tai jau matyta girdeta ir taip toliau...nors istikro mes matem tik kazkokia dalelyte kuri mums beveik nieko nesako... Cia mano versija...daug kas sako kad si versija tiketina bet netiki kad as taip galiu sugalvoti nes tiesiog as mastau netaip kajp visi normalus zmones ;D ir kiti tiesiog mano amziaus paugliai tuom nesidomi ;)) bet tai tikrai idomu. Beto deja vu yra skirtingu rusiu pvz deja entendu,deja eprouve,deja fait,deja dit,deja goute,deja vecu,deja pressenti ir daug kit.todel cia negali buti tik viena teorija kodek tai vyksta ;))
deja vu

Ankstesnis

Grįžti į Apie viską