Dejavu fenomenas

Dejavu fenomenas

Standartinė ... 2009 Balandžio 20, 17:12, Atsakymo numeris: #19515

Idomu man pasidare, kaip daznai zmonems pasireiskia de javu fenomenas? Pati gana daznai ji patiriu ir jausmas toks beprotiskai keistas - tarsi prisimintum savo kita gyvenima. Koki kita - nezinau! Tik jausmas toks. Gal is tiesu tie dejavu yra koks nors priminimas? Izvalga?
...

Re: Dejavu fenomenas

Standartinė kora 2009 Balandžio 20, 17:44, Atsakymo numeris: #19518

... rašė:Idomu man pasidare, kaip daznai zmonems pasireiskia de javu fenomenas? Pati gana daznai ji patiriu ir jausmas toks beprotiskai keistas - tarsi prisimintum savo kita gyvenima. Koki kita - nezinau! Tik jausmas toks. Gal is tiesu tie dejavu yra koks nors priminimas? Izvalga?

Jei tuo tiki, tai taip ir yra. :P
kora
Super aktyvuolis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2013 Sausio 04, 18:40

Standartinė DDaskus 2009 Balandžio 21, 00:52, Atsakymo numeris: #19542

Sveiki,

Deja vu jausmas tai kaip re-boost'inti arba lietuviskai perkrauti kompiuterio atminti arba pati kompiuteri. Manau, Deja vu tai daugiau smegenu perkrovimas, savianalize, poilsis, pastebejimas su uzbegimo i netolima ateiti, nuovokos, nuojautos elementais.
DDaskus
Pradedantysis dalyvis

2009 Spalio 18, 13:27

Standartinė Svečias 2009 Balandžio 21, 08:19, Atsakymo numeris: #19544

Man tai ne panasu nei i poilsi, nei i pastebejima. Bet, kaip autorius raso, akimirkai prisimeni, kad taip jau buvo ir ta akimirka pamatai, pajauti. Bet visi bandymai prisiminti daugiau issaukia negera keista jausma. Kuo labiau prisiminti stengiesi, tuo prisiminimas tolsta.
Svečias

Standartinė laukine vysnia 2009 Balandžio 21, 09:43, Atsakymo numeris: #19553

Žinau tą jausmą,patyriau daug kartų.Pribloškia kuriam laikui...bet tikrai,sunkiai duodasi analizuojamas.Tai tikrai bus mūsų "programavimo" klaidos :lol: ..matrica.Kartais tą jausmą sukelia vietovė,kartais žmogus,pasakyti žodžiai,o kartais viskas taip supuola į krūvą,net vėjo dvelksmas ir sustingsti-tai jau buvo :o .Dar turiu sapnų,kuriuose gyvenu kitą savo gyvenimą.Ten yra kita aplinka,kiti žmonės ir aš ,tik veiksmas vyksta toks "sapniškas",biški "kreizi",bet pakankamai realus.Svarbiausia,kad tai tarsi vienas ilgas sapnas,kaip filmas ,sukarpytas pabudimų..
laukine vysnia
Veteranas

2010 Vasario 19, 19:44

Standartinė Chanelle 2009 Gegužės 08, 11:55, Atsakymo numeris: #20733

Buna, nors tikrai nedaznai man. Bet gal ir aciu dievui, nes visad nejaukiai pasijauciu :idea:
Chanelle
Pažengęs dalyvis

2010 Birželio 11, 13:00

Standartinė Dokas 2009 Gegužės 08, 14:51, Atsakymo numeris: #20753

teko ir man ne karta su tuo susidurt ir kaip tycia paskutini kart praeita savaitgali, o kas idomiausia, visi tie momentai man buvo sapnuoti
as net savo dabartini darba is anksto susapnavau :D
Dokas
Igudęs dalyvis

2012 Rugpjūčio 08, 11:50

Standartinė itariamasis 2009 Liepos 28, 22:58, Atsakymo numeris: #28628

Kostikas rašė:teko ir man ne karta su tuo susidurt ir kaip tycia paskutini kart praeita savaitgali, o kas idomiausia, visi tie momentai man buvo sapnuoti
as net savo dabartini darba is anksto susapnavau :D

+1

Samone ir pasamone...
Vartotojo avataras
itariamasis
Pažengęs dalyvis

2012 Birželio 25, 15:08

Standartinė kora 2009 Liepos 29, 12:52, Atsakymo numeris: #28678

Kostikai, dar gerai, kad atskiri, kada sapnuoji. Kai kam bus sudetinga ir tai atskirt. :P
kora
Super aktyvuolis

2013 Sausio 04, 18:40

Standartinė lokes sunus 2009 Liepos 30, 15:23, Atsakymo numeris: #28866

As neseniai patyriau toki keista dalyka - ejau Vilniuje per viena daugiabucio kiema ir ziuriu - kazkoks keistas suolelis. Tarsi matytas kazkur, nors tikrai niekad tame kieme nebuvau. Po keliu akimirku prisiminiau, kad sapnavau ta kiema. Labai nemalonu pasidare. Tarsi buciau zvelges sau i ateiti.
lokes sunus

Kitas

Grįžti į Apie viską