Valentino diena

Valentino diena

Standartinė Agne 2009 Vasario 04, 20:37, Atsakymo numeris: #12018

Artėja Valentino diena. Parduotuvėse jau pardavinėja suvenyrus ir širdelių formos šokoladus. O man taip skaudu į visą tai žiūrėti, nes esu vieniša ir randai po skyrybų dar neužgijo...

O kokius jausmus Jums sukelia Valentino diena?
Agne
Veteranas

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2012 Vasario 04, 10:14

Re: Valentino diena

Standartinė ernesssta 2009 Vasario 04, 21:34, Atsakymo numeris: #12025

o man tos visos širdutės parduotuvėse taip supopsina šitą šventę. kai iš kiekvienos gražios šventės prekybos centrai žiūri, kaip pasidaryti kuo daugiau pelno. tai nupigina VISAS šventes, kad ir kokios gražios jos būtų. ir man nuėjus į parduotuvę toli gražu neskauda širdies. nei trupučio. ir aš save vadinčiau ne vieniša, o tiesiog laisva visom prasmėm :)
o tau siūlyčiau džiaugtis gyvenu, kasdien kartot, kad jis yra beprotiškai gražus, nors tai ir atrodytų melas, bet tai padeda pasiekt nuostabių rezultatų :) patiko viena mintis "kas nesugeba būti laimingas vienas, nesugebės ir būdamas dviese".
ernesssta
Pažengęs dalyvis

2009 Gegužės 05, 18:53

Standartinė garbane 2009 Vasario 04, 22:12, Atsakymo numeris: #12027

Na as nemėgstu valentino dienos, todėl kad ji per daug išpusta jau ne be įsimylėjėlių sventė o kažkoks bandos meiles jausmas... visada galvoju geriau jau mylet visada nei per ta diena.. ir dar nuo mokyklos laikų per valentino diena eidavau dantų taisyt, nes tada eilių nebūna, taip kad si svente man ir su skausmu asocijuojasi, nes vis dar bijau odontologų. :roll: Dar su viena drauge vis parodijuodavom šią šventę viena kitai dovanodamos kvailus daiktus... o dbr as turiu vaikina ir nezinau ka daryt ruosti kokia staigmena ar tiesiog aikinti kad ir toliau as jos nemegstu..
garbane

Standartinė Zygfrid1295609168_db 2009 Vasario 04, 22:30, Atsakymo numeris: #12031

As pripazistu Klaros Cetkin svente (kas nesupranta paaiskinu: kovo 8 d.). :)
Zygfrid1295609168_db
Super aktyvuolis

2009 Rugpjūčio 03, 07:17

Standartinė tyliai 2009 Vasario 04, 22:36, Atsakymo numeris: #12033

Visai neliudna, nes niekada jos nesvenciau. Niekam nieko nedovanojau ir pats dovanu negaudavau :lol: As labiau megstu svest LIetuvos veliavos diena :lol:
tyliai
Igudęs dalyvis

2009 Gruodžio 11, 18:21

Standartinė Svečias 2009 Vasario 04, 23:06, Atsakymo numeris: #12044

Jus neteisus, kolegos. Pries Valentinke butina skubiai kazka isimylet, kad per valentinke pasimylet ir jaustis pilnateisiu dienos dalyviu. Kita ryta jau galima skirtis.
Svečias

Standartinė soffi77 2009 Vasario 05, 00:01, Atsakymo numeris: #12056

Ta svente dabar liko tik mokinuku svente... Nematau rysio su meile.Vaikai tik laksto su sirdutem apsiklijave. Mes Lietuviai visur persistengiam vaikydamiesi iv. madas, sventes. Myleti, gerbti vienas kita reik kasdien, pamaloninti dovanelem, gelem tada, kai to norisi o ne pagal komanda, kad visi taip daro. Grazus vaizdeliai budavo is ankstesniu moters dienu minejimu, grizdavo "dziaugsmeliai" gatavi, kaip "dovaneles", tik supakuot juos i lova reikdavo...Dabar irgi viskas panaseja.
soffi77
Pažengęs dalyvis

2012 Gegužės 07, 21:26

Standartinė Almantas 2009 Vasario 05, 01:00, Atsakymo numeris: #12064

Geriau džiaugsmingai švęsti,nei liūdnai bindzinėti.Svarstau:ar sveikinti visas(nes visas myliu :) ),ar tik tą vienintelę,kurią myliu ypatingai?A,ir visas,ir ją :D .
Almantas

Standartinė ak1303584654_db 2009 Vasario 05, 08:02, Atsakymo numeris: #12071

soffi77 rašė:Ta svente dabar liko tik mokinuku svente... Nematau rysio su meile.Vaikai tik laksto su sirdutem apsiklijave. Mes Lietuviai visur persistengiam vaikydamiesi iv. madas, sventes. Myleti, gerbti vienas kita reik kasdien, pamaloninti dovanelem, gelem tada, kai to norisi o ne pagal komanda, kad visi taip daro. Grazus vaizdeliai budavo is ankstesniu moters dienu minejimu, grizdavo "dziaugsmeliai" gatavi, kaip "dovaneles", tik supakuot juos i lova reikdavo...Dabar irgi viskas panaseja.

Mes, lietuviai, turime ir kita iproti - bambeti apie esamus dalykus ir postringauti apie tai, kaip turetu buti moraliai teisingai. :D Kuo daugiau shvenchiu, tuo daugiau tikimybes, kad mes pagaliau ishmoksime tiesiog dzhiaugstis. Jei ne savimi, tai kitais ;)

Man pvz. sukelia shypsena tomis shirdelemis apsiklijavusios mergaites. Joms smagu - ir man smagu jas matyti. Smagu nustebinti mylima zhmogu nedidele staigmena. Smagu sulaukti tokios pats ish jo. Tai - ne pareiga. Tai malonumas. Nenori - neshventi, tachiau jei kiti nori - lai shvenchia :D

Va ko tikrai nepateisinu, tai "reikalavimu" sveikinti ir shvesti. Kai prasideda visokios ten a la uzhuominos, klausinejimai ka padovanos priekaishtai, kodel nesveikina .... kam to reikia?
ak1303584654_db
Igudęs dalyvis

2009 Rugsėjo 08, 20:38

Standartinė bendraklasis 2009 Vasario 05, 13:51, Atsakymo numeris: #12092

garbane rašė:Na as nemėgstu valentino dienos, todėl kad ji per daug išpusta jau ne be įsimylėjėlių sventė o kažkoks bandos meiles jausmas... visada galvoju geriau jau mylet visada nei per ta diena.. ir dar nuo mokyklos laikų per valentino diena eidavau dantų taisyt, nes tada eilių nebūna, taip kad si svente man ir su skausmu asocijuojasi, nes vis dar bijau odontologų. :roll: Dar su viena drauge vis parodijuodavom šią šventę viena kitai dovanodamos kvailus daiktus... o dbr as turiu vaikina ir nezinau ka daryt ruosti kokia staigmena ar tiesiog aikinti kad ir toliau as jos nemegstu..

tai nueikit abu pas odontologa ta proga :lol:
bendraklasis

Kitas

Grįžti į Apie viską