Nemokamas kuras savo jėgomis

Nemokamas kuras savo jėgomis

Standartinė rommux 2012 Vasario 16, 16:28, Atsakymo numeris: #87333

Turbūt kiekvienas mūsų namuose ar kitur turite nereikalingų popieriaus atliekų. Ko gero daugelis net nesusimąstote, kad ši lyg ir šiukšė, kurią šiuo metu prašo rūšiuoti atliekų rūšiavimo kompanijos, gali būti jums visai naudinga. Ar nebandėte susimąstyti kodėl ir iš kokių lėšų šilumos tiekėjai reklamuoja savo "kaiminystę". Tie kas prašo rūšiuoti atliekas jie iš to daro verslą - tai yra jie visas atliekas panaudoja pagal paskirtį, iš jų gaudami pinigus. Atliekų verslas yra labai pelningas. Prisiminkite kokios kovos vyksta dėl savartynų valdžios. Tačiau atliekos, kurias atiduodate manydami, kad gelbėjate žmoniją gali pasitarnauti jums patiems. Vienas iš varijantų tai jų panaudojimas kurui. Mes gyvename tokioje geografinėje platumoje, kurioje būsto šildymas yra ganėtinai aktualus. O jis kaip taisyklė kainuoja. Kodėl mes turime pirkti akmens anglį? Atsakymas labai paprastas - nes šių gamtinių išteklių mūsų šalyje paprasčiausiai nėra. Kodėl taip brangiai mes mokame už medžio pjuvenų briketus ar granules, jei tai atliekos? Todėl, kad įrenginiai pagaminti šiam kurui yra taip pat labai brangūs ir namuose jų nepasistatysit. Galite įsigyti mažus pjuvenų at kitokių organinių medžiagų granuliatorius, bet jie kainuoja 4000-10000 Lt. Kitas klausimas - ar tai apsimoka? Jei nieko niekas nesiūlo geresnio - žinoma, kad apsimoka, nes per kelis metus tai atsipirks. Bet šildyti būstą reikia. Pridedu nuorod1, kurioje yra filmukas kaip tai veikia.
http://www.youtube.com/user/1rommux?feature=mhee

Greičiausiai namuose rasite visiškai nereikalingą talpą 100-200 litrų talpos ar daugiau. Į kurią tiesiog mesite visas nebereikalingas popieriaus atliekas. Įpilkite ten vandens. Išmirkęs popierius, po kelių dienų taps puikiausia rišama medžiaga būsimiems kuro briketams. Šią popieriaus masę liks sumaišyti su užpildu, kuris tikrai bus kažkur po ranka, visą tai paversti kuro briketais, įdėjus visiškai nedaug pastangų - žinoma, tam reikalingas mūsų presas - ir jūs turite nemokamą kurą, ko pasekoje ir nemokamą šilumą būstui. Per kelias valandas vienas žmogus be didesnių pastangų gali pasigaminti kuro visai savaitei. Ar dar tebemanote, kad tai neapsimoka? Šis šildymo būdas jau seniai populiarus vakarų Europoje į kurią mes taip bandome lygiuotis. Ten jau seniai žmonės suprato, kad iš atliekų galima gauti didelę naudą. Remiantis statistiniais duomenimis Lietuva yra viena iš tų šalių, kurios "pasižymėjo" atliekų panaudojimo srityje. Ir šiuo metu aplenkia tik Rumunija ir Bulgarija. Tad ar ne laikas keistis?
Čia visa kita reikalinga informacija: http://www.irengimai-verslui.lt/lt.php/kairysis-meniu/vibropresai/presai-kuro-briketu-gamybai-namuose/

Yra liaudiškas posakis "ruošk roges vasarą" analogiškai galima būtų pasakyti - ruošk kurą vasarą. Taigi rūpintis tuo kuo šildysime būstą, reikia pavasarį. Ypač jei tai kuro briketai. Nes jiems yra reikalingas džiovimo laikas. Žinoma, lapai nuo medžių ir nebereikalinga žolė tiks taip pat būsimiems kuro briketams.
rommux
 

Grįžti į Pinigai