Pasaulinė finansų ir ekonomikos krizė

Re: Pasaulinė finansų ir ekonomikos krizė

Standartinė Super Kuosa 2009 Spalio 10, 11:22, Atsakymo numeris: #33679

Pagelbės, vaikai, tik Trečiasis pasaulinis. Žemėje per daug žmonių, o Lietuvoje - lietuvių.
Super Kuosa
 

Re: Pasaulinė finansų ir ekonomikos krizė

Standartinė Svečias 2009 Spalio 12, 18:33, Atsakymo numeris: #33810

Dauguma saliu kencia nuo per mazo gimstamumo, o jus sakot, kad per daug zmoniu..???
Svečias
 

Re: Pasaulinė finansų ir ekonomikos krizė

Standartinė kora 2009 Spalio 12, 21:04, Atsakymo numeris: #33823

Super Kuosa rašė:Pagelbės, vaikai, tik Trečiasis pasaulinis. Žemėje per daug žmonių, o Lietuvoje - lietuvių.

Super Kuosa, pakilk virs debesu, o ne blizguciu, paziurek, kokie zemes plotai dar dirvonuoja ir laukia ranku darbsciu zmoniu. :!: :) Noro dirbti, ne vien tik lebauti ir pramogauti reikia. :P
kora
Super aktyvuolis
 
Pranešimai: 879
Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2013 Sausio 04, 18:40

Re: Pasaulinė finansų ir ekonomikos krizė

Standartinė Lelis Borgia 2009 Lapkričio 15, 17:37, Atsakymo numeris: #35845

Vilniuje, intelektualų teatre ir aukštuomenės bendruomenėje anšlagas, ovacijos, šampanas liejasi laisvai, teka upeliu: krizę įveiks Svynis Todas – lietuviškos žmogienos fabriko meistras. Svynis Todis – Lietuvos gelbėtojas, pakeitęs Paksą, Paulauską ir Uspaskį su Valinsku. Peilio ašmenimis rėžiamos bedarbių, benamių, nevykėlių ir kitokių autsaidėrių gerklės. Žmogienos mėsinėje sukamos žmonių kūno dalys, organai, traiškomos lytys – gaminamas žmogienos faršas, kuris bus dedmas į skaniausias Vilniaus bandeles, liberalai gieda himnus smurto plėtros ministerijai. Vilniaus savivaldybė, nenusileisdama Kaunui, steigia palaimos departamentą. Plojimais ir šūksniais palydimi visi Todo veiksmai, įveiksiantys krizę. Kažkas panašaus vyko Berlyne, Londone ir Paryžiuje prieš 1914 metų katastrofą, kaip pasakodavo mano senelis. Prievarta, smurtas, beprotybė, kitų skausmas, pažeminimas, liberalija, analinė meilė teatre, politikoje, ekonomikoje ir gatvėje susipina vieningoje intelektualų euforijoje – krizė bus įveikta. Jos didvyris “Svynis Todas: Demonas kirpėjas plius LR Vyriausybės ir kilmingosios mūsų damos – Grybauskaitė, Degutienė, Juknevičienė ir garsioji režisierė Dalia Ibelhaubtaitė. Visa tai prasideda šalia LR Vyriausybės Kongresų rūmuose ir pasklis po visą Lietuvą. Mes esame nuskriauti – mūsų gelbėtojas britas Svynis Todas. Garsiąją reižisierę liūdina tik tai, kad ne visi lietuvaičiai supranta tokius Lietuvos gelbėtojus ir abejojantys Londono nekaltybe per Antrąjį pasaulinį karą, kaip ir per dabartinę krizę, atkeliavusią iš dalies ir iš London City taip pat. Kažin ar gali krizę įveikti intelektualai besigardžiuodami “žmogienos” faršu įdarytais pyragaičiais, bet kokia kaina arba kitų sąkaita siekiantys įveikti krizę? Intelektualai turi pagrindo, dėl ko nekęsti prastuomenės, bet ar verta dėl to keršyti varguoliams?
Lelis Borgia
 

Re: Pasaulinė finansų ir ekonomikos krizė

Standartinė Svečias 2011 Lapkričio 30, 14:16, Atsakymo numeris: #84074

Kaip uzsidirbti pinigu namuose internetu, Sveiki žmonės tokia puiki proga pasitaikė man tiesiog negalėjau nepasidalinti tuo su kitais, mano gyvenimas visai pasikeitė, manau kad kažkas man padėjo kad ši sėkmė aplankė, todėl norėdama atsidėkoti nusprendžiau pasidalinti su kitais savo laime!!!!!! paskaitykit

Man pavyko gerai užsidirbti būnant namuose, pabandykite ir Jūs!!!
Viename iš skelbimų aš perskaičiau apie šį darbą ir nusprendžiau pabandyti. Skelbimas sudomino galimybe per kelias savaites užsidirbti pakankamai pinigų, įdedant tik dvylika litų. Iš pradžių nepatikėjau, bet vistiek perskaičiau. Taigi, skelbimai.tv/tag/skelbimas.html">skelbimas siūlė

persiųsti po 2 litus į kiekvieno sąraše esančio asmens banko sąskaitą, paskui išbraukti pirmą sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutinę šeštą eilutę, ir patalpinti šį straipsnį kaip įmanoma daugiau forumų ir skelbimų (200 forumų, skelbimų, elektroninių laiškų – tai užtikrinantis skaičius).

Supratau, kad apgaulės čia nėra. Be to, pervedęs šešiems žmonėms po 2 litus, pat nieko neprarasiu, galų gale pradžiuginsiu kitą. Ir ryžausi pabandyti. Ir man pavyko!!!!!!
Po kelių dienų man į sąskaitą pradėjo kauptis taip reikalingi pinigai… Dar sykį sau pripažinau, kad tai veikia. Per porą savaičių susikaupė apie 2000 litų, po trijų savaičių prisidėjo dar apie 2000 litų. Dabar jau turiu uždirbęs 4000 litų, po pusantro menesio turėtų būti apie 16000 litų. Ir ši suma po truputį toliau didės. O prasidėjo tik nuo 12lt.

Noriu su Jumis pasidalinti informacija, kaip tai veikia, nes tai naudinga mums abiem. Aš Jums pažadu, jeigu Jūs tiksliai seksite mano instrukcijas ir neturėsite vilčių gudrauti, jus pradėsite gauti daug daugiau pinigų, negu tikitės, per daug nesistengdami.

Siūlau perskaityti šią informaciją porą kartų ir išsaugoti savo kompiuteryje, sekti instrukciją ir pinigai ateis. Juk tai paprasta!!! Patys suprantate, kad tai absoliučiai legalu, tai tik bankinė pinigų pavedimo operacija, ir Jūsų indėlis yra tik 12 litų ir pora valandų internete. Jūs niekuo nerizikuojate ir nieko neprarandate, tiesiog pasitikite kitais žmonėmis, ir taip pradžiugindami kitus, patys uždirbate. Tai tikrai veikia!!! Atkreipkite dėmesį: tiksliai sekdami šią paprastą instrukciją, Jūs uždirbsite daug – per kelis mėnesius 60000 litų ir dar daugiau bus Jūsų. Visa tai sekmingai veikia dėl dalyvių sąžiningumo.

Tėra trys paprastos taisyklės:

1. Jei dar neturite, Jums reikia atsidaryti sąskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
2. Pirmiausia Į žemiau esančią 6 banko sąskaitą perveskite 2 litus. Po to perveskite po 2 litus ir į sekančias banko sąskaitas. ( jei bankas praso nurodyti gaveja, iveskite pakartotinai ta pacia banko saskaita )Visa tai ivykdę, Jūs padarote paslaugą, gražų gestą, ir taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kurią mokate.

1. LT157300010104512145
2. LT434010042700136422
3. LT247300010126484617
4. LT980075800064721767
5. LT577300010121980022
6. LT247300010126484617

O dabar išbraukite iš sąrašo nr. 1 sąskaitos numerį, perneškite visas sąskaitas vienu eilės numeriu į viršų, o į atlaisvintą nr. 6 eilutę įrašykite savo banko sąskaitos numerį.

3. šį mano laišką keiskite kaip norite, bet išlaikykite pagrindinę idėją, išplatinkite šitą straipsnį kaip įmanoma daugiau (aš jums siūlau bent dviejuose šimtuose, kad užsitikrintumėte didelį uždarbį, kuris Jums taip reikalingas) straipsnių ,forumų ir naujienų juostų, skelbimuose arba asmeniniais laiškais - kuo daugiau informacijos pasklis apie šį straipnį, tuo didesnes bus Jūsų pajamos! Jos tiesiogiai priklauso nuo Jūsų ir tai turbūt yra džiugiausia dalis. Tiesiog Jums nereikia prakaituoti, vargti, keikti blogo gyvenimo – pasidalindami dosnumu, jūs sulaukiate šimteriopo dosnumo.

Šis internetinis verslas sėkmingai gyvuoja ir klesti del dalyvių sąžiningumo ir rimtumo. Todel viską atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12 litų, nes Jums tai atsipirks su kaupu. Žmonės tik tada bus sotūs, kai pamaitins vienas kitą.
Nėra ko prarasti - tik 12 litų, ir kelios valandos nesunkaus darbo internete!!!
Užsiimkite tuo dabar, tiesiog nėra ko atidėti rytdienai. Tai paprasta ir pelninga. Juk yra dėl ko, taip?

O štai kaip Jūs uždirbate:

Mokyklinė aritmetika: sakykim iš 200 laiškų ar straipsnių aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10 litų būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje.
Dabar šitie 5 žmones išplatina dar po 200 pranešimų su Jūsų sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje. Pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmonės – tai jau 500 litų į sąskaitą. Toliau šie 25 žmonės dar 200 kartų talpina šį pasiymą su Jūsų sąskaitos numeriu nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl tik 5 žmonės – Jūsų pajamos jau 2500 lt. Toliau šitie 125 žmonės, patalpina po 200 pranešimų, į kuriuos taip pat atsako tik 5 žmnonės. Jums tai duoda 12500 litų pajamų (Jūs 3 pozicijoje).

Toliau dar įdomiau: šitie 625 žmonės 200 kartų skirtinguose skelbimuose patalpina Jūsų sąskaitos numerį nr. 2 pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žmones – tai 62500 litų. Paskaičiuokite, kiek daug galite uždirbti.Juk įspūdingas skaicius!!. Šiame versle svarbiausia būti sąžiningam, kitaip nieko nesigaus. Ar Jūs galite įsivaizduoti, kiek žmonių kasdien visame pasaulyje prisijungia prie interneto ir skaito šitą straipsnį, kaip ir Jūs?! Kiekvieną dieną internete pasirodo nuo 200 iki 500 naujų vartotojų, ir toliau jų skaičius nuolat auga!!! Iš tiesų tai didelė galimybė daug užsidirbti, nesugaištant daug laiko ir daug neišleidžiant. Bet kokiu atveju verta. Gyvenimas per trumpas, kad tokį sansa praleistumete.Man pasiseke,pasisiseks- ir Jums!


pati netikejau kol neisdbandziau viena diena, todel linkiu is jums isbandyti
Svečias
 

Re: Pasaulinė finansų ir ekonomikos krizė

Standartinė Svečias 2011 Lapkričio 30, 17:40, Atsakymo numeris: #84082

Tu gal iš beprotnamio pabėgęs ar išfutbolintas? Jaučiasi ne tik pasaulio finansų, ekonomikos, bet ir vyrų krizė, kad tokias pievas čia rašinėji.
Svečias
 

Ankstesnis

Grįžti į Pinigai