Kaip susirasti darbą?

Re: Kaip susirasti darbą?

Standartinė MisteryGirl 2011 Lapkričio 29, 11:12, Atsakymo numeris: #84033

Svečias rašė:
MisteryGirl rašė:Sveiki, niekas manes neitikins siais laikais, kad nera darbo. Arba jus nemokate tinkamai savo cv pildyti arba tiesiog keliate per didelius reikalavimus darbdaviui ir per mazus sau. Pati kalbu is savos patirties, kad svarbiausia noras, geras cv ir mokejimas save tinkamai parodyti. O atlyginimas ateis su laiku ;)

Oi tu naivuole:). Šiais laikais labai daznai laikas ateina vienas, be atlyginimo :twisted:

man po men dvigubai pakele, o ir kiti darbdaviai mane pastebejo
MisteryGirl
Igudęs dalyvis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2013 Vasario 12, 17:32

Standartinė deepsorrow 2011 Lapkričio 29, 17:23, Atsakymo numeris: #84037

Nei geras CV nei pažįstami dar negarantuoja ilgalaikės darbo vietos, nepamirškime dar to fakto - mėgiamas darbas. Juk tikrai nevisi dirba tai, kas jiems patinka dėl vienokių ar kitokių priežasčių. Realiai turime susikurti gerą vardą - gero spec. reputaciją, o tada jau nebereikia nei pažintimis naudotis, nei cv siuntinėti, konkurentai patys siūlo pereiti pas juos. Faktas kaip blynas - siūloma prekė yra pigi. Dažnai žmonės nesugyvena su kolegomis, o derėtų - jie gali būti jūsų naujų galimybių priežastis. Dažnai didesnėse (ypač užsienio kapitalo ) įmonėse pasibaigus bandomiesiems laikotarpiams klausiama - ar galite rekomenduoti gerų spec. - už tinkamą kandidatūrą mokami geri bonus'ai. Reiktų mesti aroganciją ir pradėti koncentruotis ties faktu - mano pavardė - gero, tinkamai atliekamo darbo garantas, vizitinė kortelė ir tai darau ne todėl, kad reikia, o todėl kad pats to noriu ir tai man patinka.
Vartotojo avataras
deepsorrow
Super aktyvuolis

2013 Rugsėjo 26, 20:13

Standartinė MisteryGirl 2011 Lapkričio 29, 19:09, Atsakymo numeris: #84040

beto reikia nepamirsti tam tikru investiciju, pvz i savo issilavinima, pastoviai atnaujinti jau turimas zinias, bei planuotis savo laika. :)
MisteryGirl
Igudęs dalyvis

2013 Vasario 12, 17:32

Standartinė deepsorrow 2011 Lapkričio 29, 19:21, Atsakymo numeris: #84042

Darbas turi pastoviai tave versti tobulėti, pastoviai skatinti mokytis kažko naujo, kitaip netgi labai perspektyvūs darbuotojai užsisėdi, aptingsta ir užsiciklina ties nuostata, kad pakanka tiek - kiek dabar žinau. Tuo tarpu viskas keičiasi, tobulėja, randasi naujos technologijos ir būdai, kuriuos reikia perprasti ir įsisavinti, atsilikimas nuo progreso nedera su gero spec. vardu ;)
Vartotojo avataras
deepsorrow
Super aktyvuolis

2013 Rugsėjo 26, 20:13

Ankstesnis

Grįžti į Pinigai