Zygfrid

Zygfrid

Standartinė Zygfrid1295609168_db 2009 Kovo 18, 17:32, Atsakymo numeris: #16405

"Reikia būti raguotuoju Zygfrydu, kad atsispirtum bet kokiems kasdieniams nemalonumams, visokiai smulkiai trinčiai tarpusavio santykiuose, nereikšmingiems susidūrimams, kitų šunybėms, apkalboms ir panašiems dalykams, t. y. kad visai jų nejustum, juo labiau neimtum į širdį ir apie juos negalvotum, kitaip sakant, viso to reikia kratytis, stumti nuo savęs, paspirti koja, kaip ant tako gulinčiuas akmenukus, ir visiškai nesileisti į kokius nors jų apmąstymus" (A. Schopenhauer, Gyvenimo išminties aforizmai).
Zygfrid1295609168_db
Super aktyvuolis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2009 Rugpjūčio 03, 07:17

Re: Zygfrid

Standartinė Zygfrid1295609168_db 2009 Kovo 18, 17:36, Atsakymo numeris: #16406

Pagalvojau, kad visai neblogai yra tureti personaline tema. Kaip pastebejote, tema patupdyta skyrelyje "sielos reikalai". Todel cia bus dazniausiai kalbama apie siela, o ne apie kuna, ta prasme genitalijas ir ju panaudojima (apie tai kalbama didziojoje forumo dalyje). Pasisakyti kvieciu visas laisvas ir isprotejusias asmenybes. Pakalbekime apie: ... cia padesiu daugtaski, nes apribojimu nera.
Zygfrid1295609168_db
Super aktyvuolis

Standartinė laukine vysnia 2009 Kovo 18, 17:40, Atsakymo numeris: #16407

Sveikinu su nuosava laida :ugeek: jaučiu bus įdomu,na jei netingėsi prižiurėti...O pasisakysiu kada nors vėliau,gal kas paskatins tokį mano norą ...
laukine vysnia
Veteranas

2010 Vasario 19, 19:44

Standartinė kiesux'o fane 2009 Kovo 18, 17:49, Atsakymo numeris: #16408

lauksim kiesux'o pasisakymu :D
kiesux'o fane

Standartinė Binary 2009 Kovo 18, 18:06, Atsakymo numeris: #16411

Jums kažko trūksta? Gal norite apie tai pasikalbėti?
Binary
Veteranas

2010 Liepos 27, 22:29

Standartinė kora 2009 Kovo 18, 18:14, Atsakymo numeris: #16412

Zygfrid rašė:"Reikia būti raguotuoju Zygfrydu, kad atsispirtum bet kokiems kasdieniams nemalonumams, visokiai smulkiai trinčiai tarpusavio santykiuose, nereikšmingiems susidūrimams, kitų šunybėms, apkalboms ir panašiems dalykams, t. y. kad visai jų nejustum, juo labiau neimtum į širdį ir apie juos negalvotum, kitaip sakant, viso to reikia kratytis, stumti nuo savęs, paspirti koja, kaip ant tako gulinčiuas akmenukus, ir visiškai nesileisti į kokius nors jų apmąstymus" (A. Schopenhauer, Gyvenimo išminties aforizmai).

Kokia priestaringa tu butybe :P Bent is pasirinkto paveiksliuko - tikrai maistinga asmenybe, akmenukus bespardanti po kojom arba tokia nori but :) Sieloj ir jausmuose noretum buti abejingas, taciau jautrus be galo, gyvenime sudetinga bus :P
kora
Super aktyvuolis

2013 Sausio 04, 18:40

Standartinė Alibi 2009 Kovo 18, 18:15, Atsakymo numeris: #16413

Brangusis Zygfrid,
manau nemazai zmoniu sutiks su kuklia mano nuomone kad cia jau uzknisai visus :) Komentarai kartais visai teisingi, taciau kuo toliau tuo labiau isijauti i vaidmeni, komentaruose daugeja daznai ir nepelnytos ironijos. Vaikas kad pasakoja kaip jis su keliom mergaitem per diena duodas, kaip ji visos myli, kiek daug jis uzdirba, koks jo poziuris i viska teisingas .. Ir tu be viso to dar speji cia buti bene pats aktyviausias dalyvis !! Tai yra nuostabu :) O dar tie tavo pareiskimai kokie vyrai memes ir beviltiskos moterys cia sedi .. Zuikeli tu mano mazas, vienoj valty sedim, tai gal ir plaukim kartu ? ;)
Su meile :)
Alibi

Standartinė kiesux 2009 Kovo 18, 18:30, Atsakymo numeris: #16416

kiesux'o fane rašė:lauksim kiesux'o pasisakymu :D

Zygfird o tu galetum ir nesilepti, po neregistruotais nickais, ar taip megini savo temos populiaruma pakelt? :lol: Sunku, kazka pasakyt nepazystant zmogaus, matyt demesio ir savirelizacijos siek tiek truksta, tai visaip kaip stengiasi pasirodyt ;)
Vartotojo avataras
kiesux
Veteranas

2012 Vasario 14, 09:55

Standartinė Zygfrid1295609168_db 2009 Kovo 18, 18:37, Atsakymo numeris: #16418

kiesux rašė:
kiesux'o fane rašė:lauksim kiesux'o pasisakymu :D

Zygfird o tu galetum ir nesilepti, po neregistruotais nickais, ar taip megini savo temos populiaruma pakelt? :lol: Sunku, kazka pasakyt nepazystant zmogaus, matyt demesio ir savirelizacijos siek tiek truksta, tai visaip kaip stengiasi pasirodyt ;)

As nesislepiu po neregistruotais nickais. Taip pat pastebesiu, kad Jusu pasisakymai sioje Mano temoje nera pageidaujami. Si tema skirta asmenybems o ne loxams. Todel prasyciau prasmingesniu pasisakymu.
Zygfrid1295609168_db
Super aktyvuolis

Standartinė kiesux 2009 Kovo 18, 18:43, Atsakymo numeris: #16419

Zygfrid rašė:As nesislepiu po neregistruotais nickais. Taip pat pastebesiu, kad Jusu pasisakymai sioje Mano temoje nera pageidaujami. Si tema skirta asmenybems o ne loxams. Todel prasyciau prasmingesniu pasisakymu.

isbanink mane jei nepatinka mano pasisakymai :lol: :D
Vartotojo avataras
kiesux
Veteranas

2012 Vasario 14, 09:55

Kitas

Grįžti į Sielos reikalai