Pyragų receptai

Pyragų receptai

Standartinė Prasta kulinare tebunie :) 2011 Balandžio 06, 11:30, Atsakymo numeris: #73588

Mielieji, tiesą pasakius nelabai varginausi žiūrėti, ar panaši tema yra, bet kadangi esu dažna darnipora.lt svetė ir mėgstu čia pavaikštinėti, manau būtų verta turėti tokią skiltį šioje svetainėje, kur visi keltu nuostabius lengvus-nelengvus, skanius ir nuostabius kepinių receptus. Va kaip tik už poros dienų bendradarbio gimtadienis, tai ruošiuosi kepti pyraga vietoj torto :) Norėjosi kažko iki pirštų galiukų paprasto ir pigaus, bet tuo pačiu nesinori pasišiukšlinti prieš kolegas. Gal kokį gerą receptuką turite? :roll:
Prasta kulinare tebunie :)

Re: Pyragų receptai

Standartinė Svečias 2011 Balandžio 06, 13:27, Atsakymo numeris: #73593

Siulyciau obuoliu tada - pigu ir paprasta! Islydyti 200 g sviesto, sudeti cukru ~300g, 2-3 kaiusinius. Gerai ismakaluoti. tada miltu, kazkur 400 g ir sauksteli kepimo milteliu. Gauta mase sloksniuoti su pjaustytais obuoliais. Kepti 40-50 minuciu 180 laipsniu. VUALIA! Siaip internete daug obuoliu pyrago variaciju ;)
Svečias

Standartinė Romuta 2011 Balandžio 07, 10:29, Atsakymo numeris: #73651

Stiklinė uogienės, stiklinė kefyro, 2,5 stiklinės miltų, šaukštelis sodos, 2 kiaušiniai. Sodą nugesiname kefyru, viska supilame į vieną indą ir gerai išmaišome. kepimo indo sieneles ištepame sviestu arba margarinu ir supilame tešlą. Kepame orkaitėje 180 apie 1val. Pyrago spalva priklauso nuo uogienės. Jei uogienė rūgšti galima įdėti iki pusės stiklinės cukraus.
Romuta
Igudęs dalyvis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2011 Rugpjūčio 01, 10:37

Standartinė Svečias 2011 Balandžio 07, 10:38, Atsakymo numeris: #73652

O su uogiene kažkas įdomaus. O su kokiomis uogieniemis bandei kepti?
Svečias

Standartinė Svečias 2011 Balandžio 07, 12:50, Atsakymo numeris: #73661

Svečias rašė:O su uogiene kažkas įdomaus. O su kokiomis uogieniemis bandei kepti?

Esu kepusi pagal si recepta :) Su melyniu uogiene , nelabai grazi spalva , bet skanu. Su juodaisiais serbentais , su avieciu .Tikrai skanus pyragas , tik sodos niekad i kepinius nemaisau , jei jau reikia ,tai tik nugesintus kepimo miltelius
Svečias

Standartinė Romuta 2011 Balandžio 07, 14:05, Atsakymo numeris: #73668

[quote="Svečias"]O su uogiene kažkas įdomaus. O su kokiomis uogieniemis bandei kepti?[/quote

Mėlynės, serbentai, bruknės. Ką turite namuose mažiau paklausaus, ta ir sudedate į pyragą. Mėlynės gali būti mėlyna, arba gana šlykščiai žalia. O šiaip spalva beveik visad ruda.
Romuta
Igudęs dalyvis

2011 Rugpjūčio 01, 10:37

Standartinė deepsorrow 2011 Balandžio 07, 17:49, Atsakymo numeris: #73686

MAskarponės ir rabarbarų pyragas.
Padui:
Biskvitą visada perku, nes labai ten man daug terliotis su plakiniais :D

1 sluoksniui:
1-1,5 l nuluptų ir supjaustytų rabarbarų,
200 g cukraus,
2 nubrauktų šaukštų želatinos.

2 sluoksniui:
200 g maskarponės sūrio,
250 g grietinės,
6 šaukštų cukraus,
vanilinio cukraus,
1 nubraukto šaukšto želatinos,
60 g šokolado.

Rabarbarus su cukrum į puodą ir užvirinam, verdam kol ištirps cukrus ir suminkštės rabarbarai. Nupilam dalį sirupo, o į likusią masė supilame ištirpintą želatiną, atvėsinam.
MAskarponės sūrį, cukrų, vanilinį cukrų, grietinę sumaišom, toliau seka želatina ir kapotas šokoladas.

Biskvitą patepate rabarbarų sirupu, dedate rabarbarų masę, toliau maskarponės. Tada į šaldytuvą 2 valandoms.

Viskas. Atrodo sunkiai, bet jei vyras gali tai padaryti moterims tikrai pavyks :roll:
Vartotojo avataras
deepsorrow
Super aktyvuolis

2013 Rugsėjo 26, 20:13

Standartinė ugnelė. 2011 Balandžio 07, 21:01, Atsakymo numeris: #73708

Romuta rašė:
Svečias rašė:O su uogiene kažkas įdomaus. O su kokiomis uogieniemis bandei kepti?[/quote

Mėlynės, serbentai, bruknės. Ką turite namuose mažiau paklausaus, ta ir sudedate į pyragą. Mėlynės gali būti mėlyna, arba gana šlykščiai žalia. O šiaip spalva beveik visad ruda.

Uogienė tinka bet kokia, tikrai, išbandyta. Gaunasi toks rudas kaip meduolis.
Skanios uogienės, kuri eina ir viena, neverta gadint. Esu dėjusi netgi kelių likučius, tinka rūgtelėjusios, pvz. braškių. Tada iškepa dar puresnis ir atrodo kaip su razinkom. O rūgimas suveikia kaip mielės.
ugnelė.

Standartinė Svečias 2014 Sausio 17, 19:38, Atsakymo numeris: #98312

Šūdų blynelių receptas

Tai labai senas barzdočių kryžiuočių karinio recepto aprašymas.
Tai va – imame gerą gabalą saulėje kokį pusdienį pastovėjusio šūdo gabaliuką (turi būti su plutele), miltus sumaišome su praeivio sisiuku, ir, įdėjė kiaušinio (kiek kas nori ir kokio nori) gerai išplakame, burbėdami po nosimi 30 mantrų. Iš suplaktos masės darome kažką panašaus į lietuviškus švilpikus, verdame pasūdytame vandenyje kokias 6-7 minutes. Šūduką perplėšiame per pusę, iš gautų gabaliukų darome vienodo dydžio blynelius. Kepame tik lazdyno riešutų aliejuje. Iškeptus blynus apipilame padažu, uždedam švilpiku, totaliai viską ant viršaus dar apšikam, apmyžam, padegam, ir liepsnojančią masę nešame ant stalo džiūgaujantiems svečiams. Tai labai skanu, kaip du medu – pats bandžiau.
Man labai patinka jūsų puslapis, ir aš noriu draugauti su jūsų redaktore, nes esu labai gražus, o žaisti girtą beždžionėlę vienam man labai atsibodo.
Svečias

Standartinė Nusivylusi šeiminkė 2015 Kovo 19, 13:55, Atsakymo numeris: #99637

bandžiau kept pagal romutia receptą pyragą, orkaitės temperatūra buvo kaip rašoma 180laipsnių, bet man sudegė. :D Nekokia šeimininkė iš manęs nekokia. Turbūt ventiliatorių turėjau įjungti. :D
Nusivylusi šeiminkė

Grįžti į Maistas ir virtuvės paslaptys