Pagirios

Re: Pagirios

Standartinė Emporija 2010 Sausio 07, 22:17, Atsakymo numeris: #38491

GabijaGabija cia taike ir man taip pat ;)
Emporija
Veteranas

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2010 Balandžio 09, 12:18

Standartinė Asta31324579346_db 2010 Sausio 08, 11:05, Atsakymo numeris: #38517

Savanoriskai prisiskirsiu prie GabijosGabijos isrinktuju :(
Na buna pora kartu per metus toks "griekas", buna...
Is vakaro prisiverciu bent puse litro vandens isgerti, vien nuo to geriau, nes alkoholis kaip ir kava isgarina vandeni is organizmo. Ryte bent minimalus pusryciai ir tada vitaminas C + daug cukraus. Kazkada ligonines slaugytojos pasakojo, kad taip kiek padauginusius is vakaro gydytojus stato ant koju, tiesa gliukoze leidzia tiesiai i vena, nuo to laiko ir naudojuos
Asta31324579346_db
Veteranas

2010 Gruodžio 05, 23:47

Standartinė leagere 2010 Sausio 08, 17:02, Atsakymo numeris: #38557

Na aš kalbu ne apie "grieka" porą kartų per metus (kas kiekvienam neabstinentui manau yra buvę bent kartą gyvenime), ir ne apie gliukozę su vit. C, o apie alkoholį kitą rytą. Logikos tame yra, vėl suaktyvėja tą negerą savijautą sukeliančių alkoholio apykaitos produktų skaldymas, išsiplečia kraujagyslės, žodžiu, greičiau viskas praeina. Bet prie šito organizmas (visų pirma smegenys) įpranta, ir galiausiai gali ateiti momentas, kai fizinis ar psichinis diskomfortas nejučia virs poreikiu gerti... O to tikrai niekam nelinkiu. Va.
leagere
Igudęs dalyvis

2010 Lapkričio 17, 14:47

Standartinė Nanukas 2011 Balandžio 17, 05:45, Atsakymo numeris: #74054

gerai atvirintas pienas ir verdanti gerti,,,ar stipri ir saldi kava...bent man likus iki darbo pradzios 2 valandom tai padeda.na o darbe tai mineralinio :lol: :lol: :lol:
Nanukas
Pradedantysis dalyvis

2011 Balandžio 17, 05:45

Standartinė Lelis Borgia 2011 Balandžio 17, 07:29, Atsakymo numeris: #74055

dainelė rašė:Kam reikia tiek prisigerti - iki pagirių?
Apskritai nesuprantu, kaip tas alkoholio nuodas gali praturtinti jūsų gyvenimą.
Apspangusi iliuzija.
Nuoširdaus bendravimo iliuzija tik.
Kunigai net neklauso girtų išpažinčių, sako, ateik, kai išsiblaivysi, nes tos visos neblaivios emocijos yra netikros, kad ir kaip "nuoširdžiai" ką nors jaustumėt.

C'est cauchemar!
Lelis Borgia

Standartinė Danielius 2011 Balandžio 17, 09:11, Atsakymo numeris: #74056

Ash kaip neishbrendantis ish shito liuno pijokelis,galiu taip paporint, arba patrejint..... bet cia jai jau daugiadienes uzklupo.... tarkim savaite- dvi..... ir vat reikia pradrebet del kazkokiu priezashciu.... mano pachmielas budavo baisesnis uz pacia mirti, taigi..... nuvaziuoji i bet koki ligonones priimiamaji, sumoki(nezinau kaip kituose miestuose) 150 litau, dvi valandos ir sesk uz vairo.... aishku superishkai viskas nesusitaiso, bet nesijaucia shirdaplakis, dingsta nerimas, atsiranda apetitas.... tai vat toks butu mano patarimas..... ;)
Vartotojo avataras
Danielius
Igudęs dalyvis

2012 Vasario 04, 09:27

Standartinė Lelis Borgia 2011 Balandžio 17, 11:01, Atsakymo numeris: #74057

O čia tai dar didesnis košmaras, ir kur eina pasaulis? Vienžo, laukiame 2012 metų - pasaulio pabaigos. Žmonos pavarys šalin ir išmes visas "šmotkes" pro langą į gatvę. Nebeverta ir išsipagirioti, kai visvien galas artėja - moterų viešpatija(moteriškasis lordizmas).
Lelis Borgia

Standartinė Moteris_Ji 2011 Balandžio 17, 14:59, Atsakymo numeris: #74061

Danielius rašė:Ash kaip neishbrendantis ish shito liuno pijokelis,galiu taip paporint, arba patrejint..... bet cia jai jau daugiadienes uzklupo.... tarkim savaite- dvi..... ir vat reikia pradrebet del kazkokiu priezashciu.... mano pachmielas budavo baisesnis uz pacia mirti, taigi..... nuvaziuoji i bet koki ligonones priimiamaji, sumoki(nezinau kaip kituose miestuose) 150 litau, dvi valandos ir sesk uz vairo.... aishku superishkai viskas nesusitaiso, bet nesijaucia shirdaplakis, dingsta nerimas, atsiranda apetitas.... tai vat toks butu mano patarimas..... ;)

Man patinka tavo gebėjimas realiai priimti situaciją taip kaip yra. Tavo pasidalinimas ir atvirumas - turėtų ir kitiems padėti stengiantiems įveikti šią ligą. Toks jau gijimo kelias (su atkritimais). Laikykis.
Moteris_Ji

Standartinė Danielius 2011 Balandžio 17, 16:09, Atsakymo numeris: #74063

Moteris_Ji rašė:Man patinka tavo gebėjimas realiai priimti situaciją taip kaip yra. Tavo pasidalinimas ir atvirumas - turėtų ir kitiems padėti stengiantiems įveikti šią ligą. Toks jau gijimo kelias (su atkritimais). Laikykis.

Oij, geri ir grazus tavo palinkejimai ir man ir kitiems,bet deja, deja, shi liga nepagydoma tik pristabdoma, galima tik su tokia liga gyventi kaip ir su kitom baisiom ligom.... Na, bet jai babauzis toks kaip ash ishgyvenu, tai kitiems turetu buti vieni niekai, o geriausia isheitis vietoij degtines piena gerti,niu ne taip skanu, bet nors ryte virpet nereikia... :)
Vartotojo avataras
Danielius
Igudęs dalyvis

2012 Vasario 04, 09:27

Standartinė Šarūnas 2011 Liepos 09, 14:25, Atsakymo numeris: #77088

Jei norit kuo greičiau iš "mirties" išsivaduoti siūlau pasitaisyti nežmoniškai stiprios kavos ir į ją suspausti labai daug cintrinos sulčių, po to tai išgerti, dauguma pažystamų išsivaduodavo per 2~ H 8-)
Šarūnas
Pažengęs dalyvis

2013 Gegužės 13, 14:27

AnkstesnisKitas

Grįžti į Maistas ir virtuvės paslaptys