Ežerai netoli Vilniaus

Standartinė Kriste 2008 Liepos 11, 18:33, Atsakymo numeris: #6540

Papasakokit prie kokiu ezeru vaziuojat ilsetis. Man Zalieji jau nusibodo, ten baisiai daug zmoniu savaitgaliais.
Kriste

Standartinė algis 2008 Liepos 15, 10:01, Atsakymo numeris: #6541

Netoli nuo Zaliuju yra Gulbinu ezeras. I ji reikia vaziuoti Moletu plentu, prie Rieses pasukti i Kalina. Ezeras neblogas, maudytis gerai ir zmoniu nebeisiai daug buna.
algis

Standartinė iksas 2008 Liepos 17, 11:57, Atsakymo numeris: #6542

Trakai netoli Vilniaus. Aš visada ten prie ežerų važiuoju, nes ten gražu ir valtį galima išsinomuoti.
iksas

Standartinė Agne 2008 Liepos 21, 08:10, Atsakymo numeris: #6543

Daug vasarų dviračiu prie Gulbinų važinėdavau. Dabar ten jau nelabai smagu :/ Pastatė gyvenamą rajoną šalia. Be to, šiemet nuvažiavusi neberadau didelės pievos, kurioje poilsiautojai ilsėdavosi, žaisdavo kamuoliu, būdavo pavėsinės... Visa pieva dabar išlyginta ir žvyru užpilta, matyt jau statys kažką :(
Agne
Veteranas

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2012 Vasario 04, 10:14

Standartinė you 2008 Liepos 27, 10:22, Atsakymo numeris: #6544

Man patinka prie Žaliųjų, nors ten ir daug žmonių. Už tai galima valtim pasiplaukiot ir vanduo labai gražus ir švarus.
you

Standartinė Jolanta 2008 Rugpjūčio 02, 17:24, Atsakymo numeris: #6545

Arti Vilniaus daugelis ežerų labai perkimšti poilsiautojų. Manau, kad daug naujų įspūdžių patirsit jei apsilankysite Aukštaitijos nacionaliniame parke arba Aukštadvaryje. Ten labai graži gamta ir daug ežerų.
Jolanta

Standartinė mauduolė 2008 Rugpjūčio 24, 15:48, Atsakymo numeris: #6546

Man patinka Baldžio ežeras, jis yra pavaziavus nemenčinės plentu ir pasukus į dešinę. Lengvai pasiekiamas autobusu arba dviračiu. Maudytis galima iš visų pusių. Tik žmonių kartais nemažai. Kas gyvena Lazdynuose, Karoliniškėse - yra Salotės ežeras.
mauduolė

Standartinė smaila 2008 Rugpjūčio 25, 18:58, Atsakymo numeris: #6547

Bet jau taip banalu... Atrodo lyg šalia Vilniaus kitų ežerų be Baldžio ir Žaliųjų nebūtų...
smaila
Igudęs dalyvis

2009 Kovo 04, 17:13

Standartinė Jonas25 2008 Rugsėjo 11, 13:47, Atsakymo numeris: #6548

Tai kad šalia Vilniaus daugiau nelabai ir yra ežerų... Aš važiuoju maudytis į Trakus.
Jonas25
Pažengęs dalyvis

2009 Sausio 28, 11:36

Re:

Standartinė dainelė 2009 Kovo 28, 11:47, Atsakymo numeris: #17331

mauduolė rašė:Man patinka Baldžio ežeras, jis yra pavaziavus nemenčinės plentu ir pasukus į dešinę. Lengvai pasiekiamas autobusu arba dviračiu. Maudytis galima iš visų pusių. Tik žmonių kartais nemažai. Kas gyvena Lazdynuose, Karoliniškėse - yra Salotės ežeras.

Sveiki, ežerų mėgėjai,
jau atėjo pavasaris, ledas nutirpo,- laikas pradėti maudytis! :D
Dar nepradėjau šįmet, bet po Velykų tai jau tikrai nersiu.
Neapsakomas jausmas šokti į stingdantį vandenį, tačiau paskui būna labai gera. Realiai pasijunti gamtos dalimi, harmonijoje su ja.
Aš gyvenu Lazdynuose, tai, dažniausiai anksti ryte šeštadieniais, einu pėsčiomis pro Karoliniškes - kiek kairiau Pilaitės ir Salotės yra toks pusiau užpelkėjęs Balčio ežeriukas (tinka maudytis) ir Gilužis (prie jo vasarą būna daug žmonių). Abiejuose vėžiai gyvena, praeitą rudenį vienas man vos kojos nenukando! :D
Vartotojo avataras
dainelė
Super aktyvuolis

2010 Gegužės 28, 23:06

Kitas

Grįžti į Kelionės