Tranzavimas

Standartinė Agne 2008 Liepos 02, 19:53, Atsakymo numeris: #6531

Ar teko kada nors keliauti tranzuojat? Kokie įspūdžiai?

Mano draugė taip iki Ispanijos buvo nukeliavusi. Pasakojo, kad be nemalonių nuotykių ir su gerom emocijom keliavo.

O man užteko vieną kartą į Palangą patranzuot, kad noras praeitų... Įsėdom į mašiną pas tokius du vyrukus. Jie pradėjo ten visokias nešvankybes ir užuominas laidyt... Išsigandau labai, kuo man baigsis ta kelionė... Bet viskas baigėsi laimingai, paaiškėjo, kad jie tik maivėsi, o šiaip visai gerietiški ;)
Agne
Veteranas

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2012 Vasario 04, 10:14

Standartinė Kriste 2008 Liepos 11, 18:30, Atsakymo numeris: #6532

Studentavimo laikais teko kelis kartus tranzuoti. Man psichologiskai sunku salia kelio stoveti ir prasyti, kad paveztu... Geriau jau pati nuvaziuosiu nei per kitu malone.
Kriste

Standartinė algis 2008 Liepos 15, 10:05, Atsakymo numeris: #6533

Keleta kartu meginau tranzuoti, bet vaikinams tai gana sudetinga. Merginas tai visi noriai paveza, o vyrai gali ir pusdieni prie kelio prastovet ;(
algis

Standartinė iksas 2008 Liepos 17, 11:56, Atsakymo numeris: #6534

Mergina tranzavo iki Ispanijos???? Absurdas, gerai, kad gyva liko ir kokiems iškrypėliams nepapuolė. Kam žaisti su ugnimi?
iksas

Standartinė Dovilė 2008 Liepos 19, 18:08, Atsakymo numeris: #6535

Aš ir buvau ta Agnės draugė, kuri iki Ispanijos tranzavo;) Tik, isai, keliavau aš ne viena, todėl tokio rizikos laipsnio, kaip tu įsivaizduoji, tikrai nebuvo. O ir nekeliavom visiškai naiviai: turėjom dujų balionėlius, sėsdavom ne į visas mašinas, aš broliui į LT visada nusiųsdavau mašinos, į kurią įsėdom numerį. Ir šiaip, daugelyje net rizikingų situacijų galima išsisukti apsukriai pakalbėjus.

Kai esi studentas, o keliauti norisi (tais laikais pigių skrydžių dar beveik nebuvo), tranzavimas - optimalus būdas. Dabar jau seniai betranzavau po Europą (tiesiog turiu mažiau laisvo laiko ir renkuosi greitesnius būdus), bet kartais su draugais iš nostalgijos patranzuojam Lietuvos ribose: iki jūros ar šiaip kur.
Dovilė

Standartinė Agne 2008 Liepos 21, 08:07, Atsakymo numeris: #6536

Bet pasitaiko ir vyrams pakliūti į kurioziškas situacijas ;) Draugas pasakojo, kaip kažkada jį pavežti sustojo moteris. Ji pasiūlė pakeliui prie ežero sustot išsimaudyt. Taip ir padarė. Ji persirenginėjo per daug nesidangstydama :) Akivaizdžiai bandė sugundyti vaikiną, bet jis iiciatyvos nerodė, tai nieko ir neįvyko :)
Agne
Veteranas

2012 Vasario 04, 10:14

Standartinė Jolanta 2008 Rugpjūčio 02, 17:25, Atsakymo numeris: #6537

Pasirodo būna ir moterų pakelių maniakių :DDD
Jolanta

Standartinė smiling 2008 Rugsėjo 30, 17:04, Atsakymo numeris: #6538

man irgi teko nutranzuoti iki ispanijos ir iki kroatijos...:) kai labai norisi keliauti, o nera pinigeliu - visada yra iseitis:)
aisku silpnu nervu zmonems nerekomenduoju, nes kokiu tik zmoniu nesutinki taip keliaudamas...:)
smiling
Pradedantysis dalyvis

1970 Sausio 01, 02:00

Standartinė panele 2008 Spalio 08, 13:07, Atsakymo numeris: #6539

www.asvaziuoju.lt Tai nauja svetaine, kurioje verta apsilankyti, megstantiems tranzuoti
panele

Re: Tranzavimas

Standartinė saules nubuciuota 2009 Liepos 29, 17:05, Atsakymo numeris: #28725

Tranzuodavau studentiskais metais. Ojoj, kiek istoriju buvo nutike. Laimei, visos baigesi sekmingai.
saules nubuciuota

Kitas

Grįžti į Kelionės