Kur perkate rūbus?

Re: Kur perkate rūbus?

Standartinė Svečias 2010 Kovo 11, 17:44, Atsakymo numeris: #41782

Svečias rašė:o internetu nebandet?

O, noreciau ismokti pirkti per interneta, bet man reikia "(Marc)Rothko" knygos. Patarkite.
Svečias

Standartinė dainelė 2010 Kovo 11, 19:25, Atsakymo numeris: #41787

Sekmadieniais ir šventadieniais - tokią dieną kaip ši - niekur ir nieko neperku, leidžiu sau būti laisva nuo buitinių poreikių :D
Tai dienos, kai galim pakelti akis nuo materialinio turto (esamo ar norimo) į kitą, kurį už dyka Dievas dovanoja - gražų orą, laisvę, gyvybę, artimuosius, pavasario paukščiukus, ramų vakarą...
Vartotojo avataras
dainelė
Super aktyvuolis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2010 Gegužės 28, 23:06

Standartinė Svečias 2010 Kovo 11, 19:38, Atsakymo numeris: #41788

dainelė rašė:Sekmadieniais ir šventadieniais - tokią dieną kaip ši - niekur ir nieko neperku, leidžiu sau būti laisva nuo buitinių poreikių :D
Tai dienos, kai galim pakelti akis nuo materialinio turto (esamo ar norimo) į kitą, kurį už dyka Dievas dovanoja - gražų orą, laisvę, gyvybę, artimuosius, pavasario paukščiukus, ramų vakarą...

Norisi dekoti ir dekoti tokiems zmonems! :P
Svečias

Standartinė Mangofruit 2010 Kovo 11, 22:39, Atsakymo numeris: #41803

jo, tokia senmergiu dalia-viska sau leisti.. kas seima ir vaiku turi negali buti laisvas nuo buitiniu dalyku-vaikui saulutes ir gryno oro vietoj koses neidesi..
beje, tema apie tai kas kur rubus perka o ne apie gryna ora ir senmergiu laisvalaiki...
dainelė rašė:Sekmadieniais ir šventadieniais - tokią dieną kaip ši - niekur ir nieko neperku, leidžiu sau būti laisva nuo buitinių poreikių :D
Vartotojo avataras
Mangofruit
Super aktyvuolis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2011 Balandžio 01, 18:14

Standartinė Svečias 2010 Kovo 11, 22:58, Atsakymo numeris: #41807

Mieloji Mangute, jus gana kategoriskai vertinate, negalima visko taip isprausti i remus, juk galimi nukrypimai nuo temos.
Svečias

Standartinė Svečias 2010 Kovo 12, 10:13, Atsakymo numeris: #41837

Mangofruit rašė:jo, tokia senmergiu dalia-viska sau leisti.. kas seima ir vaiku turi negali buti laisvas nuo buitiniu dalyku-vaikui saulutes ir gryno oro vietoj koses neidesi..
beje, tema apie tai kas kur rubus perka o ne apie gryna ora ir senmergiu laisvalaiki...

Man patinka Mango sveikas poziuris :D . Dainele idomiai tema mato. Kur perkate - ogi niekur, einu i ora svesti :lol: . Kurk, Dainele, tema "sventadieniai ir grynas oras".
Svečias

Standartinė Svečias 2010 Kovo 12, 22:21, Atsakymo numeris: #41903

ir skuduryne, ir parduose nebrangius. bet skuduryne kokybe geresne. cia i lietuva veza i pardus paskutini slamsta vienkartini. nekalbu apie rubus per 300lt.
Svečias

Standartinė Doville33 2014 Gruodžio 22, 11:24, Atsakymo numeris: #99424

aš tai praktiškai nevaikštau į parduotuves, viską perku internetu, va paskutinis pirkinys buvo naujametiniam vakarui iš čia sukneles
Doville33

Standartinė kovakami 2015 Sausio 27, 15:57, Atsakymo numeris: #99502

Aš asmeniškai dažnai perku rūbus iš Mango, proginės suknelės , bet nevengiu ir naudotų drabužių parduotuvių, patikėkit, tokių saldainiukų esu ten nusirovus
kovakami

AnkstesnisKitas

Grįžti į Grožis ir gera savijauta