Vyras bando mane pastatyti prie puodų

Re: Vyras bando mane pastatyti prie puodų

Standartinė sandryte39 2009 Balandžio 23, 19:43, Atsakymo numeris: #19736

man tai patinka prie puodu sukinetis,gaminu skaniai,o kartais ir man pagamina ir net nekyla minciu,kad mane bando prie puodu pastatyt. :D
sandryte39
Igudęs dalyvis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2009 Gegužės 19, 07:31

Standartinė Alex63 2009 Balandžio 23, 21:13, Atsakymo numeris: #19741

Jeigu vyras savo drauge ar zmona myli, gerbia, "sienavoja" - jis tikrai neprivers jos atsistoti prie puodu, neskirstys, kur moteriski darbai, kur vyriski. O jeigu zmona ar drauge myli savo antraja puse, ji be jokios prievartos ir valgyti skaniai padarys, ir indus neburbedama suplaus. O draugas matydamas ir ivertines antrosios puses toki demesi, ziurek, jau kita vakara pats suksis apie puodus pasisvilpaudamas ir tokia vakariene paruos, kad bus galima ir apsiesti
Alex63
Pažengęs dalyvis

2009 Rugpjūčio 04, 07:18

Re:

Standartinė alicijute 2009 Balandžio 23, 22:00, Atsakymo numeris: #19743

Dina rašė:Nu ne. Pavalgyt galima nueit i kavine, laiko ir taip truksta abiems dirbant, tai geriau ji isnaudoti naudingiau nei prie puodu.

Pritariu 100pr.
alicijute
Pažengęs dalyvis

2009 Gegužės 23, 16:38

Standartinė yolantayo1296838981_db 2009 Balandžio 24, 08:39, Atsakymo numeris: #19756

Alex63 rašė:Jeigu vyras savo drauge ar zmona myli, gerbia, "sienavoja" - jis tikrai neprivers jos atsistoti prie puodu, neskirstys, kur moteriski darbai, kur vyriski. O jeigu zmona ar drauge myli savo antraja puse, ji be jokios prievartos ir valgyti skaniai padarys, ir indus neburbedama suplaus. O draugas matydamas ir ivertines antrosios puses toki demesi, ziurek, jau kita vakara pats suksis apie puodus pasisvilpaudamas ir tokia vakariene paruos, kad bus galima ir apsiesti

Gražu kaip pasakoj. Teoriškai atrodo viskas logiška. Tik nesuprantu, kodėl tokia logiška ir kone savaie suprantama teorija taip retai pasitaiko praktikoje. Gal mylėti nebemokam?
Vartotojo avataras
yolantayo1296838981_db
Igudęs dalyvis

2009 Birželio 06, 21:02

Standartinė gabiss 2015 Vasario 27, 15:59, Atsakymo numeris: #99606

moteris turi jausti meile, kai gamina maista savo seimai, antraip visas sis dalykas netenka prasmes. taigi pagalvokit, ka galima padaryti, kad nesijaustumete isnaudojama. as pvz gavau dovanu puikius puodus. tas puodas provence , kai i ji ka nors dedu. kiekviena karta man primena, kad ir del manes vyras stengiasi!
gabiss

Standartinė Svečias 2015 Kovo 02, 20:00, Atsakymo numeris: #99619

gabiss rašė:moteris turi jausti meile, kai gamina maista savo seimai, antraip visas sis dalykas netenka prasmes. taigi pagalvokit, ka galima padaryti, kad nesijaustumete isnaudojama. as pvz gavau dovanu puikius puodus. tas puodas provence , kai i ji ka nors dedu. kiekviena karta man primena, kad ir del manes vyras stengiasi!

Aš tokį puodą naudoju kaip šikpuodį, nes jis daugiau niekam nėra tikęs
Svečias

Ankstesnis

Grįžti į Moterys apie vyrus