Nevairuojantis vyras

Re: Nevairuojantis vyras

Standartinė alicijute 2009 Gegužės 20, 18:10, Atsakymo numeris: #22119

man teko susidurti su totaliais šykštuoliais. iš pasimatymo važiavome truliku. neneigdavo kad auto nepirkdavo nes brangiai išlaikyti - remontas, draudimas ir pan. ir nors atlyginimas dar prieš 5 metus siekė virš 3000lt pasakė geriau visuomeninis - tik 50 lt į mėnesį. kam nepatinka tegul perka, na o kaip pirkau savo auto vis norėjo prisiplaukti, bet deja...
alicijute
Pažengęs dalyvis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2009 Gegužės 23, 16:38

Standartinė aciu navaiti 2009 Gegužės 20, 20:05, Atsakymo numeris: #22133

o man kuri moteris nemoka daryt cepelinu labai nemotirska :roll:
aciu navaiti
Pažengęs dalyvis

2011 Spalio 29, 21:21

Standartinė papartynas 2009 Gegužės 20, 20:13, Atsakymo numeris: #22136

alicijute rašė:man teko susidurti su totaliais šykštuoliais. iš pasimatymo važiavome truliku. neneigdavo kad auto nepirkdavo nes brangiai išlaikyti - remontas, draudimas ir pan. ir nors atlyginimas dar prieš 5 metus siekė virš 3000lt pasakė geriau visuomeninis - tik 50 lt į mėnesį. kam nepatinka tegul perka, na o kaip pirkau savo auto vis norėjo prisiplaukti, bet deja...

Buvo kalba apie tai, jog nevairuoja ne del taupumo, o del to, kad nenori ir nepatinka. Man nepatinka darzu ravet, as ju ir neraviu ir tai niekaip nesusije su mano taupumu ten kokioms sekloms ar trasoms ir pan. Ir kuo tai nevyriska ? Kai vyras vietoj buto turetu prabangia masinyte ir joje gyventu, jai (masinai, ne tau) nieko negailetu, man atrodo daugiau nusiskundimu butu jo islaidumu ir perdeta meile tai masinai, negu taupiam zmogui.
papartynas
Igudęs dalyvis

2010 Rugpjūčio 06, 10:21

Standartinė aciu navaiti 2009 Gegužės 20, 20:20, Atsakymo numeris: #22142

liada rašė:manasis taip pat nevairavo,nes jam tai nepatiko ir noro jokio neturejo-kas gi cia baisaus?

as ir nevairuoju ir ka?! :mrgreen:
aciu navaiti
Pažengęs dalyvis

2011 Spalio 29, 21:21

Standartinė Raaa 2009 Gegužės 21, 08:02, Atsakymo numeris: #22173

6O431519 rašė:
liada rašė:manasis taip pat nevairavo,nes jam tai nepatiko ir noro jokio neturejo-kas gi cia baisaus?

as ir nevairuoju ir ka?! :mrgreen:

Tikriausiai tau šakės - būsi išbrauktas iš svajonių jaunikių sąrašo :D

O vyrai gali nevairuoti dėl milijono skirtingų priežasčių.
Paskutinį kartą redagavo Raaa 2009 Gegužės 23, 21:42. Iš viso redaguota 1 kartą.
Raaa
Igudęs dalyvis

2009 Liepos 13, 19:34

Standartinė Lazdynai 2009 Gegužės 21, 08:16, Atsakymo numeris: #22175

Atleiskite, nevairuojantys vyrai, as pritariu Ugnelei. Gerai vairuojantis vyras - plius 25 procentai :D prie jo vyriskumo ir seksualumo.
Lazdynai
Veteranas

2011 Lapkričio 13, 19:49

Standartinė rali 2009 Gegužės 21, 11:26, Atsakymo numeris: #22191

niu jei turi savo "plota"..tai kam jam ta maisina :roll: ....ir dar ja vairuoti..... :D
rali

Standartinė Svečias 2009 Gegužės 21, 21:42, Atsakymo numeris: #22245

Mane pvz vezioja zmona, bet ne del to kad nemoku ar nenoriu. Ji darbe turi nuosava tarnybini automobili, kuri gali naudoti po darbo ir per atostogas.
Kai tik susipazinome, turejome abu automobilius, bet dabar jos automobilis praktiskai naujas, patikimas, kuras daznai taip pat gaunasi nemokamas, todel visur vaziuodavom su jos automobiliu. Ilgainiui mano automobilis paseno, o pirkti vien del to kad nuvaziuoti i darba automobili, nebuvo prasmes.. Todel dabar taip gaunasi kad ji visada uz vairo, o as sedziu salia. I darba ji taip pat nuveza, o kai neiseina, as vaziuoju autobusu...
Tai gal as ne vyras?? :) Ar man pirkti automobili uz kokius 15000lt vien del to kad nuvaziuoti 5km i darba? CIa klausimas toms, kurios galvoja kad vyras be masinos - ne vyras.
Svečias

Standartinė Leo 2009 Gegužės 22, 07:12, Atsakymo numeris: #22254

Svečias rašė:Mane pvz vezioja zmona, bet ne del to kad nemoku ar nenoriu. Ji darbe turi nuosava tarnybini automobili, kuri gali naudoti po darbo ir per atostogas.
Kai tik susipazinome, turejome abu automobilius, bet dabar jos automobilis praktiskai naujas, patikimas, kuras daznai taip pat gaunasi nemokamas, todel visur vaziuodavom su jos automobiliu. Ilgainiui mano automobilis paseno, o pirkti vien del to kad nuvaziuoti i darba automobili, nebuvo prasmes.. Todel dabar taip gaunasi kad ji visada uz vairo, o as sedziu salia. I darba ji taip pat nuveza, o kai neiseina, as vaziuoju autobusu...
Tai gal as ne vyras?? :) Ar man pirkti automobili uz kokius 15000lt vien del to kad nuvaziuoti 5km i darba? CIa klausimas toms, kurios galvoja kad vyras be masinos - ne vyras.

Uz 15 klt nepirk, nieko gero negausi, planuok bent jau 30 klt:)
Leo

Standartinė smiltis 2009 Gegužės 22, 11:05, Atsakymo numeris: #22273

Heh, priminėt man vieną iš siaubingiausių aklų pasimaytmų. Jam baigiantis vaikinukas užklausė, ar turiu mašiną. Sužinojęs, kad neturiu, atsakė, kad labai gaila, nes kaip šaunu būtų išvažiuoti kur į gamtą, jis galėtų išgerti alaus, atsipalaiduoti...

:shock:

Kita vertus, pažįstu vyrą, kuris tiesiog nemėgsta vairuoti, bet esant reikalui vairuoja. Ir tas reikalas dažniausiai būna, kai jo vairuojanti draugė ko nors išgeria. Va štai, abu nevairuojantys, bet visiškos priešingybės. Taigi prieš sprendžiant apie vyriškumą tikrai reiktų pirma išsiaiškinti nevairavimo priežastis ir motyvus.
smiltis

AnkstesnisKitas

Grįžti į Moterys apie vyrus