Mano pasimatymo istorija

Re: Mano pasimatymo istorija

Standartinė Svečias 2009 Spalio 04, 00:38, Atsakymo numeris: #33361

wilmantė rašė:
Vaivita rašė:Man tai buvo toks komiskas atvejis nutikes per pirmaji pasimatyma :D Susitikom su vaikinu,nuvaziavom i kavine,uzsisakem alaus,gurksnojam mes ta alu,kalbames,ir staiga jis toks issigandes atsistoja,pasako,kad tuoj gris ir isbega.. :shock: :lol: Ir likau as prie staliuko su tais 2 bokalais alaus :D Sedziu ir galvoju,idomu,sugris jis ar ne,ar tiesiog eme ir pabego :D Bet neilgai trukus jis sygrizo :lol: Pasakes,kad pamirso sumoketi uz masinos stovejima :lol: Abu saldziai pasijuokem is tokios kurioziskos situacijos :lol:

ši istorija geriausia (iš visų čia esančių) :D kaip tikras anekdotas :lol:

pati negaliu pasigirti, kad kažkas tokio įdomesnio yra nutikę.. nors.. galiu pasisakyt.. ;)

vieną gražią vasaros dienelę susitikau su tokiu vaikinu; viskas iš pradžių buvo šaunu - pasivaikščiojimai gamtoje, važinėjimasis po miestą ir pan. Kaip sakoma, kalba liejosi laisvai, lb viskas atitiko ir patiko.. jau buvau bepagalvojus, kad pasimatymas vertas 10 balų, kad sutikau nuostabų žmogų, iki kol... Jis nusprendė mane pabučiuot.. Prieš tai ištarė : "o žinai, aš norėčiau tave pabučiuot" ir puolė į lūpas.. Spėjau sureaguot ir greit nusisukau ir jį atstūmiau.. galbūt galit pagalvot, kad esu kokia šventuolė.. bet .. tas žmogus tuo momentu lb pasikeitė - patapo kažkuo kitu, ir tą lb pajutau.. Norėjau jau nutraukti pasimatymą, bet susitvardžiau, jis atsiprašė.. po to kalbėjomės iki paryčių.. ir bučiavomės.. ;) .......

taip, su juo buvo ir daugiau pasimatymų.. tik bučiniai.. bet buvo nuostabu, tačiau greit supratau, kad vis dėlto - jis ne man ir aš ne jam.. baigėsi draugystė..

moralas: nesibučiuokit per pirmą pasimatymą :!: lb retos išimtys, kad po to santykiai būtų rimti..

A6 tai irgi nesibučiuoju, tik po kokio mėnesio pasibučiuoju. Bet seksas būna per pirmą pasimatymą
Svečias

Standartinė mantisimo 2009 Spalio 05, 14:34, Atsakymo numeris: #33407

Oho kokis Vaivitos nuotykis :lol: ar cia vienas is idomiausiu pasimatymu :) As i sita foruma rasau pirma karta, tai labai nesupykit jeigu kazkas kazkam nepatiks :) As i pasimatymus daznai vaikstau, nes taip ar taip nera ka veikti vakarais. Sedziu ir galvoju kuris cia pasimatymas buvo linksmiausias, nes per kiekviena pasimatyma sugebu prisicirkinti :lol: Vienas is juokingiausiu, kai susitikau su mergina per radija skelbiamas zinutes. Nuvaziuoju i susitikimo vieta, laukiu kokio cia grazumo ir idealumo mergina pasirodys. Nes dar pries atvaziuojant gavau perspejancia zinute, jeigu jai nepatiksiu su manim ji niekur nevaziuos. Tai va, sedziu laukiu.. Ateina mergina, labas - labas. Mano vardas - Sandra, o as sakau mano vardas Ciunga cianga :lol: Idemiai apziuri mane nuo galvos iki koju. Sakau: - Ar tinku? :D Ji: taip. Tada valio lekiam i kavine. Nuvaziavom i kavos ir arbatus namus. Snekam bendraujam apie studentiska gyvenima, apie pasimatymu kieki ir sutiktu vaikinu skaiciu :lol: Viskas kaip ir smagu, stumiu saldytuva i nakti ir nesikraunu, viskas jai limpa ir tinka. Klausiu: Ka noretum nuveikti? Ji- nezinau, siulyk. Na galvoju, gerai pasiulysiu. Negaila. Siulau nuvaziuoti prie juros, i kita kavine, kluba. Niekas netinka.. f*ck galvoju ka cia dar pasiulyti? Vyno pas mane. Irgi netinka :) Bet tada paskutine krizine minute man gime isganinga mintis padaryti jai staigmena kokios dar neturejo 8-) Sedom ir nuvaziavom i viena vieta, kur mociutes kepa ir daro labai "skanius" beliasus. Nupirkau beliasa uz 1 lt. Mergina labai patenkinta, sake kad skanus cebureka. As nznau pats nevalgiau :D Tiesa ta cebureka suvalge lauke kad masinoi tauku nepritaskytu. Sedziu zviegiu iki negaliu :lol: Galvoju cirkas jau baiges, vezu ta mergaite namo ir skirstomes savo keliais. Bet sitoje vietoje as labai stipriai klydau, cirkas dar nesibaige. Parvezu as ja iki namu, ji sedi masinoi nelipa-stumia kazka. Galvoju kas yra ko nelipi :D Mykia mykia neismykia nieko. Sakau: tai gal tu ir pasimyleti dar nori????! Ji sako: na noreciau. What??? :shock: :lol: Toli vaziuoti nereikejo pasukom i tamsesni kiema ir davem judesi :lol: Oralinis no1, nei viena dar labiau nenustebino. Va taip ir baiges sitas pirmas musu susitikimas. Veliau dar gyvenime teko susipazinti su jos vaikinu :lol: :lol: Aisku dabar kas netingejo perskaityti mano rasineli, sakys: cia nesamone taip nebuvo ir nebuna. Bet patikekit tikrai taip buvo, netgi mano draugas gales paliudyti. Kadangi jam teko garbe irgi su ja susipazinti :D Tiesa jis ja pavaisino ne cebureku, o beliasu :lol: :shock: :lol: Aciu tiem kas skaitet :D Peace
mantisimo
Pradedantysis dalyvis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2009 Spalio 22, 09:37

Standartinė Svečias 2009 Spalio 06, 08:11, Atsakymo numeris: #33433

Manau nereikalingi tavo draugo liudyjimai. Cia esantys, senai "pazysta" ta mergina. Tiesa, ne visi ja ceburekais vaisino. Bet yra tokiu kuriuos "ji" "vabalais" pavaisino. Zmones "dar ir dabar gydosi".
Svečias

Standartinė Svečias 2009 Spalio 26, 13:42, Atsakymo numeris: #34575

Mano beveik visu pasimatymu istorijos panasios: pakvieciu susitikti, merginos sutinka, taciau pamaciusios, kaip atrodau (turiu nemaza randa ant veido...), tepa slides. Ir nebesvarbus joms pasidaro joks mano vidinis pasaulis. Taip kad moteriskes galite cia nesvapseti, kaip vyrai cia tik sekso dailios isores iesko ir neziuri i Jusu vidini grozi. Jus visiskai taip pat neduodate progos vidiniam groziui pasireiksti. O jeigu dar tiksliau - ir vyru, ir moteru yra ir tokiu, ir kitokiu. Tad nereikia nusistatyt ir kaip oziui uzsispyrusiam baubt "viskas aplinkui sudas".
Svečias

Standartinė volunge 2009 Spalio 26, 16:22, Atsakymo numeris: #34584

Svečias rašė:Mano beveik visu pasimatymu istorijos panasios: pakvieciu susitikti, merginos sutinka, taciau pamaciusios, kaip atrodau (turiu nemaza randa ant veido...), tepa slides. Ir nebesvarbus joms pasidaro joks mano vidinis pasaulis. Taip kad moteriskes galite cia nesvapseti, kaip vyrai cia tik sekso dailios isores iesko ir neziuri i Jusu vidini grozi. Jus visiskai taip pat neduodate progos vidiniam groziui pasireiksti. O jeigu dar tiksliau - ir vyru, ir moteru yra ir tokiu, ir kitokiu. Tad nereikia nusistatyt ir kaip oziui uzsispyrusiam baubt "viskas aplinkui sudas".

O tu ar bandei kada perspėti, kad tau tasai randas yra? Pvz. man teko eit į pasimatymą su vaikinu, kuriam per avariją buvo sužalota kairė ranka ir nuo to laiko jis jos nevaldo. Jis mane iš anksto apie tai perspėjo. Smagiai išgėrėm arbatos, tik viskas tuom ir pasibaigė. Dar atsisveikindamas žadėjo skambnti, bet taip ir nesulaukiau sakmučio, matyt pasirodžiau netinkamas egzempliorius :)
Vartotojo avataras
volunge
Pradedantysis dalyvis

2010 Balandžio 20, 08:12

Re:

Standartinė Vieniša_siela 2009 Spalio 26, 16:30, Atsakymo numeris: #34585

V
Leinata rašė:Per pirma pasimatymą vienas vyrukas man ant kelnių išvertė kavą. Dukart. Abu - netyčia. Bet prisiekiu, tą minute galvojau - mirsiu iš juoko:D ar turėjote panašių patyrimu? Gal kam nors pasisekė dar geriau?

Ėjom per lietų... Aš buvau su aukštakulniais... Jis norėjo pasivaikščioti... Nuėjom į kiną... Valgėm jo padovanotą šokoladą (juodą, kurio nemėgstu)... Sužinojau, kad jo vardas visai - ne jo, o kažkokio ten vaikino, kurio vietą jis užėmė kažkokioj stovykloje... Paklausė, ar mano vardas tikras... Atsakiau, kad taip. O kam tas netikras vardas? Grąžinau jam šokoladą. Paprašiau pasidėti pas save, nes nebenorėjau (minėjau, juodo nemėgstu). Jis jį padėjo ant kėdės atkaltės... Kine buvo tamsu. Šokoladas nukrito ant kėdės ir aš išsitepiau visas kelnes ir visą paltą. Tai buvo pirmas ir... aišku, paskutinis mūsų pasimatymas.
Net nežinau, ar mes abu buvom tokie beviltiški, ar tiesiog pasitaikė tokia diena.
Vieniša_siela

Standartinė Plunksna 2009 Spalio 26, 19:22, Atsakymo numeris: #34602

ši tema - šauni, tik norėtųsi, kad daugiau prisijungtų, nepatingėtų papasakot.. tikrai įdomu paklausyt, patirties pasisemt iš kitų.. ir pasijuokt ar paliūdėt.. ;)
Plunksna

Standartinė Daliadaluze 2009 Spalio 27, 15:17, Atsakymo numeris: #34633

Na, mano istorija jau truputį apipelijus, bet, baigėsi jinai vedybom...
Einam Nemuno krantine, net nežinau, ar išvis noriu su tuo žmogum kur nors eiti, bet, kol kas pakeliui... Staiga, praskrisdama žuvėdra man ant peties palieka...blyną. Sustojau, ir galvoju, ką dabar daryt, bet, jei jis nusijuoks, tai apsisuku, ir-į kitą pusę...O jis, raudamas žolę:"tai dar gerai, kad karvės neskraido...".
Tą vakarą vaikščiojom iki tamsos, po to buvo daug pasivaikščiojimų...
Dabar esu palikta trijų vaikų mama. Matyt, neužteko tokio požiūrio, kad kartu pasentume:)
Daliadaluze
Pradedantysis dalyvis

2010 Rugpjūčio 18, 20:43

Standartinė Dainytukas 2009 Spalio 27, 15:32, Atsakymo numeris: #34638

Svečias rašė:Mano beveik visu pasimatymu istorijos panasios: pakvieciu susitikti, merginos sutinka, taciau pamaciusios, kaip atrodau (turiu nemaza randa ant veido...), tepa slides. Ir nebesvarbus joms pasidaro joks mano vidinis pasaulis. Taip kad moteriskes galite cia nesvapseti, kaip vyrai cia tik sekso dailios isores iesko ir neziuri i Jusu vidini grozi. Jus visiskai taip pat neduodate progos vidiniam groziui pasireiksti. O jeigu dar tiksliau - ir vyru, ir moteru yra ir tokiu, ir kitokiu. Tad nereikia nusistatyt ir kaip oziui uzsispyrusiam baubt "viskas aplinkui sudas".

Nemanau,kad visos tokios,kurios bėga..Gal nesutikai tokios,kuri priimtų žmogų tokį,koks jis yra.
O aš dažniausiai į pasimatymus vaikinus kviečiu pati,nėra čia ko laukti:)) pavaikištinėjam sau ramiai,jei vaikinas iš toli atkeliavęs,pakviečiu arbatos į savo bendrabutį:))
Dainytukas
Pradedantysis dalyvis

2012 Vasario 18, 15:21

Standartinė Mangofruit 2010 Kovo 18, 23:15, Atsakymo numeris: #42510

Taigi toliau skaičiau laiškus iš būsimųjų kandidatų į mano širdies riterius. Smulkiai neaprašinėsiu tokių laiškų kaip "labukas" arba "ka šeme givenime veikinėji" arba "kaip sekasi"- tokių buvo sočiai.Nežinau kodėl, bet taip pat gavau tuzinus laiškų tokių kaip "gal vyriško švelnumo pasiilgai?", "gal per kamerą mano daikčiuką nori pamatyti?"," gal galėtume trio padaryti?" - paskaičius tokį N-tąjį laišką-galvoju-gal anketą kas pakeitė ar kaip? Bet lyg ne, anketa tokia pati..Taigi po gero pusšimčio laiškų,(ir daugiausia iš 17-25 metų) dar kartą pagalvojau, kad viešnamiai Lietuvoj tiesiog būtini.Kaip priedas prie alaus.Labiau, nei čipsai.
Bet vieną gražią sekmadienio popietę gavusi gana neblogą laišką, nutariau, kad geriausia būtų susitikti iš karto.(kad negaišti laiko susirašinėjimui). Šis - beveik mano bendraamžis, be to nuotraukoje su rusų mėlynuoju katinu, atrodė gan patrauklus.Taigi geras porą valandų sugaištu vonioje, atlikdama visas įmanomas grožio procedūras ir kvepėdama prancūziškais kvepalais šaunu per duris.Mane pasitinka vyriškis ir pasiūlo šampano.O pats užsisako žvėrišką bokalą alaus.Ir degtinės.Aš klausiu, ar nevairuoja, o jis reikšmingai numoja ranka.(Prisimenu "Saulėno mianą", kad be triejų alaus ir taip už vairo nesėda).
Šitas vyriškis jau skyrėsi nuo anksčiau aprašytojo- dėvėjo "adidas" treningus ir dėvėjo prie jų pritaikytus kedus.Ant piršto puikavosi gana stampus žiedas ir plaukų jis neturėjo-jie buvo nuskusti.
Ir žinot- vyriškis visą laiką kalbėjo, tiesiog neužsičiaupdamas iki smulkmenų pasakojo, kokia bloga jo buvusi žmona, kaip draugelis jį apgavo, kaip kaimynai nemylėjo šuns ir jis jį priglaudė, išmaudė ir pašėrė.Užsisakęs dar degtinės, man pasakojo apie savo gerą uždarbį ir ateities planus.Su manimi, žinoma.
Keletą kartų pabandžiusi išsižioti, buvau greit užgesinta, nes kalbos jis turėjo daug, o ir neskubėjo. Nežinau kodėl, bet tuo metu prisiminiau anekdotą, kuris skambėjo daug maž taip "Viena ponia pasakojo draugei apie savo pasimatymą su vyriškiu :
- Žinai, tas vyras visai nieko, bet jam su manimi buvo nuobodu.Jis visą laiką žiovavo.
-Na ką tu,-atsako draugė, -jis gal pasakyti kažką bandė"
Taigi, prisiminus anekdotą garsiai sukvatoju. Princas apsidairo ir nieko nesupratęs įsmeigia reikšmingą žvilgsnį.Jo akyse sužiba agresijos gaidelės. Aš atsiprašau jo, kad noriu į WC, o pati šaunu per duris. Namo.
Vartotojo avataras
Mangofruit
Super aktyvuolis

2011 Balandžio 01, 18:14

AnkstesnisKitas

Grįžti į Mūsų istorijos