Mano pasimatymo istorija

Re: Mano pasimatymo istorija

Standartinė senas hrienas 2010 Rugsėjo 21, 20:45, Atsakymo numeris: #55608

Ziemuzele rašė:Na man per pirma pasimatyma už kavą sumokėjo, buvo romantiška, o va antram pasimatyme užsimanė sekso ir tuo viskas ir baigėsi... Deja, nes tas vaikinas labai patiko :oops: Na negi vyrai tikisi, kad moteris jį mato antrą kartą gyvenime ir iš karto puls prie sekso? :shock: Na bent jau pabendrauti truputėlį manau reikia, o gal aš čia jau senamadiška? :?

Matyt pazvelges i tavo papus vyruks nebesugebejo pazvelgti i akis :mrgreen:
senas hrienas

Standartinė VanillaSky 2011 Vasario 06, 04:55, Atsakymo numeris: #68384

Daug juokingų situacijų yra buvę, bet viena ypač įstrigusi atmintyje :lol: taigi, esu 18metų, draugauju su vaikinu, susitinkam mieste, vaikštom prie ežero, nueinam į parkelį pasėdėt ir staiga... lietus! Artimiausia užuovėja - poliklinika. Tai mes į ją įeinam ir atsisėdam prie artimiauių durų kad matytume, koks oras lauke. Aš jam ant kelių sėdžiu, bučiuojamės (taip taip...viešoj vietoj) tik prasidaro ginekologinio kabineto durys : -Jūs pas mane? :lol: sakom ne ne... tik nuo lietaus slepiamės , abu raudoni :oops:
VanillaSky
Veteranas

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2013 Sausio 06, 20:24

Standartinė mergina28 2012 Liepos 30, 15:48, Atsakymo numeris: #91261

Daliadaluze rašė:Na, mano istorija jau truputį apipelijus, bet, baigėsi jinai vedybom...
Einam Nemuno krantine, net nežinau, ar išvis noriu su tuo žmogum kur nors eiti, bet, kol kas pakeliui... Staiga, praskrisdama žuvėdra man ant peties palieka...blyną. Sustojau, ir galvoju, ką dabar daryt, bet, jei jis nusijuoks, tai apsisuku, ir-į kitą pusę...O jis, raudamas žolę:"tai dar gerai, kad karvės neskraido...".
Tą vakarą vaikščiojom iki tamsos, po to buvo daug pasivaikščiojimų...
Dabar esu palikta trijų vaikų mama. Matyt, neužteko tokio požiūrio, kad kartu pasentume:)

va cia su tom karvem tai gerai :D :D :D :D
mergina28
Pradedantysis dalyvis

2012 Liepos 31, 09:14

Standartinė Svečias 2012 Liepos 30, 16:12, Atsakymo numeris: #91262

mergina28 rašė:
Daliadaluze rašė:Na, mano istorija jau truputį apipelijus, bet, baigėsi jinai vedybom...
Einam Nemuno krantine, net nežinau, ar išvis noriu su tuo žmogum kur nors eiti, bet, kol kas pakeliui... Staiga, praskrisdama žuvėdra man ant peties palieka...blyną. Sustojau, ir galvoju, ką dabar daryt, bet, jei jis nusijuoks, tai apsisuku, ir-į kitą pusę...O jis, raudamas žolę:"tai dar gerai, kad karvės neskraido...".
Dabar esu palikta trijų vaikų mama. Matyt, neužteko tokio požiūrio, kad kartu pasentume:)

nu bet paziurejus i tavo nuotrauka tai tu irgi gera karve :roll:
Svečias

Standartinė Svečias 2012 Liepos 30, 20:17, Atsakymo numeris: #91266

Svečias rašė:nu bet paziurejus i tavo nuotrauka tai tu irgi gera karve :roll:

Debilizmas
Svečias

Standartinė mergina28 2012 Liepos 30, 22:13, Atsakymo numeris: #91269

Svečias rašė:
mergina28 rašė:

nu bet paziurejus i tavo nuotrauka tai tu irgi gera karve :roll:

o ko ziuri i karves :roll: zinai,vafliu gimes tortu nebusi kvailuti :roll:
mergina28
Pradedantysis dalyvis

2012 Liepos 31, 09:14

Standartinė Senas hrienas 2012 Liepos 31, 13:57, Atsakymo numeris: #91271

Svečias rašė:

Debilizmas

Kam taip isizeisti. Gal cia komplimentas buvo 8-)

Liaudies ismintis byloja: kai kam ir kumele panele, ir darzine gimti namai.
Senas hrienas

Standartinė jaucianti 2012 Rugpjūčio 03, 23:23, Atsakymo numeris: #91303

Senas hrienas rašė:
Svečias rašė:

Debilizmas

Kam taip isizeisti. Gal cia komplimentas buvo 8-)

Liaudies ismintis byloja: kai kam ir kumele panele, ir darzine gimti namai.

Bet juk į tokius nesilygiuojam, taip? 8-)
jaucianti
Veteranas

2012 Gruodžio 30, 11:50

Standartinė Svečias 2012 Spalio 18, 15:22, Atsakymo numeris: #92586

Mangofruit rašė:Ieškau vyro. Galantiško. Išsilavinusio. Subtilaus. Su geru humoro jausmu. Švelnaus. Nevedusio. Fiziniai aspektai: aukštas, atletiškas. Santykių tikslas – ilgalaikiai santykiai arba vedybos. Nedomina trumpalaikiai nuotykiai ir sekso paslaugų neteikiu. Daug maž taip sudėstau atsakymus į nesvarbu kurį pažinčių puslapį, išrenku šauniausią savo foto ir su dideliu entuziazmu esu pasiruošusi susipažinti. Taigi, praėjus 10 minučių nuo užsiregistravimo pradžios, gaunu pirmąjį laišką. „Esate labai graži moteris ir labai noriu su jumis susipažinti“, taip rašo pirmasis kandidatas į būsimus vyrus, apibūdinantis save verslininku. Nuotraukos nėra, amžiaus irgi, bet man atsako, kad yra pačiame gyvenimo gražume. Taigi, sutariame susitikti. Netoli mano namų( jeigu kas, apsidraudžiu save) kavinukėj. Ateinu į pasimatymą laiku, apžiūriu visus sėdinčius vyrus- būsimojo dar nėra. Pagaliau pamatau. Pasiūlo man kavos ir žiūri į laikrodį. Padavėjai nespėjus priimti užsakymo, man paaiškina, kad „laiko jis neturi (tik iki 22:00), pasiūlo viešbutį su pirtele (apie 50 km. nuo Klaipėdos) susipažinimui. Ir kalba grynu žemaitišku akcentu, griežtai. Aha, sako , tai blondinė matai. Ir įsistebeilija į mane. Po minutės komentuoja „Kai blondinių šaknys pradeda juoduoti, vadinas blondinės pradeda galvoti“ ir sukrizena, patenkintas savo „sąmoju“. Gal jau į kirpyklą metas, pagalvoju ir suklapsiu dažytomis blakstienomis. Vyriškis apie 55 metų, gal kokį porą mėnesių nesikirpęs, ant rankos dešinės rankos baltas ruožas nuo sutuoktuvių žiedo. Džinsai gal dar iš bėdos ir tiktų, bet va striukė man primena tas pirmąsias odines iš Turkijos vežtas ir mintyse suskaičiuoju, kad galėtų turėti apie 20 metų. Kas po striuke – nematau, be to ir noras dingo. Taigi, praryju verdančią kavą, ir paaiškinus, kad šiandien lygiai prieš valandą numirė močiutė, beveik bėgte bėgu pro duris. Išėjusi dar matau, kaip verslininkas sėda į apie 25 metų senumo ir spalvą nuo purvo praradusį automobilį ir išvažiuoja. Einu namo ir šypsausi. Ir sau sakau – pirma nesėkmė – ne nesėkmė.Ir aš su dideliu polėkiu toliau skaitau laiškus.....

Cia Jums, jei kada dar pasirodysit, laukti as moku
http://www.youtube.com/watch?v=GBQa-2ap ... re=related

man 38m. plius odines striukes amzius,kuri galesite nustatyti Jus pati, jei kada bus lemta susitikti
Svečias

Ankstesnis

Grįžti į Mūsų istorijos