Ieskau antros puses.

Re: Ieskau antros puses.

Standartinė Svečias 2012 Balandžio 11, 19:49, Atsakymo numeris: #88974

Svečias rašė:
sauliukaass rašė:Man 27m nevedes ,dirbantis, vaiku neturiu, ieskau merginos rimtai draugystei.

Ar nesi kūrvininkas, krušlys, pijokas ar labai nepasitikintis savim (žinot, ką turiu omenyje...). Jei taip ir jei dar nesi apsivaikaves - jemu !!

Esu kurvininkas kruslys ir pijokas,bet moku taisyti kranus ir mazai valgau.Be to pas mane visada stacias :oops: Tai ar imsi?
Svečias

Standartinė Svečias 2012 Balandžio 12, 18:47, Atsakymo numeris: #89028

Svečias rašė:
Svečias rašė:
sauliukaass rašė:Man 27m nevedes ,dirbantis, vaiku neturiu, ieskau merginos rimtai draugystei.

Ar nesi kūrvininkas, krušlys, pijokas ar labai nepasitikintis savim (žinot, ką turiu omenyje...). Jei taip ir jei dar nesi apsivaikaves - jemu !!

Esu kurvininkas kruslys ir pijokas,bet moku taisyti kranus ir mazai valgau.Be to pas mane visada stacias :oops: Tai ar imsi?

Jei TIKRAI visas stacias, imciau tam kartui :lol: Ir jei lovoj ne tinginys esi... Ne kyšt myžt ir viskas!
Svečias

Standartinė Svečias 2012 Balandžio 12, 20:02, Atsakymo numeris: #89029

Svečias rašė:
Svečias rašė:
Svečias rašė: Ar nesi kūrvininkas, krušlys, pijokas ar labai nepasitikintis savim (žinot, ką turiu omenyje...). Jei taip ir jei dar nesi apsivaikaves - jemu !!

Jei TIKRAI visas stacias, imciau tam kartui :lol: Ir jei lovoj ne tinginys esi... Ne kyšt myžt ir viskas!

labai jau mazi tu moteru reikalavimai antrai pusei :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Svečias

Standartinė Svečias 2012 Balandžio 12, 20:07, Atsakymo numeris: #89030

Kokiu tu nori reikalavimu vienam kartui? :o Pasiuto zmones, :o juk ne apie filosofija diskutuot vyrukas kvieciamas.
Svečias

Standartinė Artūras 2017 Birželio 13, 16:43, Atsakymo numeris: #99936

aš irgi ieškau ir rimtai.
Artūras

Ankstesnis

Grįžti į Internetinės pažintys