Nera normaliu vyru siame portale :((

Re: Nera normaliu vyru siame portale :((

Standartinė Svečias 2014 Birželio 11, 13:23, Atsakymo numeris: #99145

Šiuolaikinių mamyčiukų intelektualinis lygis toks pats kaip ir jų mamyčių:
1. Tai gal galeciau pas tave pagivent? Mano buvusi boba zino kur mano motka gyvena tai dura antstolius uzsiundis. Vakare tau duosiu gera seksiuka.
2. O susitinkam tarkim, ir palaižau ir jei tau nepatinka tai stumi pro duris von? Jei ne taip gerai palaižysiu?
3. As ir interniatiniu sexsu neuzsijimu tik gyvai tai atvazuociau pas tave paisdykauti koks sexsas patinka tau.
4. Greitai bus 19 plius patyres sekse ir su moterim.
5. Labukas grazuolyte, esu jaunas nekaltas bernuzelis istroskes sexo išdykavimo pys*mo per webcam
6. Sveikute ka veikineji gal tave domina slapti pasimatimai su manim pas tave?
7. Parodyk papus.
8. Turu gera b*b* bet uz atlekima i pap*sima ant benzo turesi duot.
9. Labas as Paulius man 24m koks tavo papu dydis?
10. Sveika, gal sexo is ryto?
11. E ka tu?ko sedi krc kiek ivertintum savo papus nuo vieno iki desimt?
12. Labas, gal noretum kuri vakara susitikti ir isgerti pusryciams kavos?
13. Panele, jei aš būčiau poetas, skirčiau jums savo eiles! Jei tapytojas, nupieščiau jūsų portretą. Bet aš esu sargas baldų fabrike, todėl galiu pasiūlyti tik lovą.
14. Jis 24 cm ilgio ir stambus o jai gerai sujaudina pasiekia 27 cm va dabar matavau nes noriu sex tiek jis db.
15. Gal kuri nori sekso rytais,vakarais,po pietų ir pavakariais?
16. Ko tau truksta gal bernas taves liezuviu ned*lkina ar kaip cia db suprast?
17. Labas mieloji isdykele..pamaciau tavo nuostabu kuna ir uzsimaniau taves,lb noreciau buti tavo vergu,padaryciau tau bet ka.
18. Labuka,musu kava atves jai nesusitiksim.
19. Del taves galeciau nup*zdint ciupaciupsa is kiosko, parodyk papus.
20. Labas ar domina vaikinai persirengt megstantis?
Kokių kvailiausių žinučių iš gerbėjų esate gavusios Jūs?
P.S. Niekaip nesuprantu, ko šiandien bernus mokyklose moko? Kitas čia tik apie tuštinimąsi ir tešneka. Žemas lygis, modernistės gimdo budulius ir nesuprantu, kaip tai gaunasi? Gal žinote jūs?
Svečias

Standartinė Šūdžmogis 2014 Birželio 11, 15:49, Atsakymo numeris: #99146

Svečias rašė: Kitas čia tik apie tuštinimąsi ir tešneka

Čia dar nieko... Šiauliuose buvo 3 dailininkų (?) paroda, ten jie iš viso prikakojo ir užraugę ar užmarinavę stiklainiuose patiekė kaip meno kūrinius. Gavosi ketvirtas variantas – nei ritmo, nei prasmės, tik smarvė.. Gal kas buvo toj parodoj?
Šūdžmogis

Standartinė Svečias 2014 Birželio 11, 21:28, Atsakymo numeris: #99147

Svečias rašė:Šiuolaikinių mamyčiukų intelektualinis lygis toks pats kaip ir jų mamyčių:
1. Tai gal galeciau pas tave pagivent? Mano buvusi boba zino kur mano motka gyvena tai dura antstolius uzsiundis. Vakare tau duosiu gera seksiuka.
2. O susitinkam tarkim, ir palaižau ir jei tau nepatinka tai stumi pro duris von? Jei ne taip gerai palaižysiu?
3. As ir interniatiniu sexsu neuzsijimu tik gyvai tai atvazuociau pas tave paisdykauti koks sexsas patinka tau.
4. Greitai bus 19 plius patyres sekse ir su moterim.
5. Labukas grazuolyte, esu jaunas nekaltas bernuzelis istroskes sexo išdykavimo pys*mo per webcam
6. Sveikute ka veikineji gal tave domina slapti pasimatimai su manim pas tave?
7. Parodyk papus.
8. Turu gera b*b* bet uz atlekima i pap*sima ant benzo turesi duot.
9. Labas as Paulius man 24m koks tavo papu dydis?
10. Sveika, gal sexo is ryto?
11. E ka tu?ko sedi krc kiek ivertintum savo papus nuo vieno iki desimt?
12. Labas, gal noretum kuri vakara susitikti ir isgerti pusryciams kavos?
13. Panele, jei aš būčiau poetas, skirčiau jums savo eiles! Jei tapytojas, nupieščiau jūsų portretą. Bet aš esu sargas baldų fabrike, todėl galiu pasiūlyti tik lovą.
14. Jis 24 cm ilgio ir stambus o jai gerai sujaudina pasiekia 27 cm va dabar matavau nes noriu sex tiek jis db.
15. Gal kuri nori sekso rytais,vakarais,po pietų ir pavakariais?
16. Ko tau truksta gal bernas taves liezuviu ned*lkina ar kaip cia db suprast?
17. Labas mieloji isdykele..pamaciau tavo nuostabu kuna ir uzsimaniau taves,lb noreciau buti tavo vergu,padaryciau tau bet ka.
18. Labuka,musu kava atves jai nesusitiksim.
19. Del taves galeciau nup*zdint ciupaciupsa is kiosko, parodyk papus.
20. Labas ar domina vaikinai persirengt megstantis?
Kokių kvailiausių žinučių iš gerbėjų esate gavusios Jūs?
P.S. Niekaip nesuprantu, ko šiandien bernus mokyklose moko? Kitas čia tik apie tuštinimąsi ir tešneka. Žemas lygis, modernistės gimdo budulius ir nesuprantu, kaip tai gaunasi? Gal žinote jūs?

Kai vyras ilgai negauna, jam stogas nuvažiuoja, čia nei mokykla, nei motina nekalta. Jei tėvai pinigais neapkamšė, į savo įmonę neįkišo, tai su pinigais sunkiau, o kur pinigų deficitas, ten moters nė kvapo. Viskas elementaru.
Svečias

Standartinė Vasara 2014 2014 Birželio 12, 12:00, Atsakymo numeris: #99149

Dieve, aš noriu tiek nedaug. Tiktai išlikti tokia, kokia esu - su savo parašu ant debesų. Su savo veidu ežero paviršiuj Ir nesvarbu į ką rytoj pavirsiu, aš noriu tiek nedaug - išlikti tokia, kokia esu... Ir visgi, jeigu tu mane pamirši, pažvelk ne į kanalizacijos vamzdį, ne į kloaką, kaip dabar madinga, bet į tamsų ežero paviršių. Neseniai čia, kai dar buvo puikių komentatorių ir komentarų, pagalvojau, kad laimė yra labai keistas dalykas. Ji ne itin priklauso nuo likimo posūkių ar mūsų pačių pasirinkimų. Juk dažnai net ir tada, kai turim lyg ir viską, ko mums galėtų reikėti, nesijaučiam laimingi. Laimė priklauso net ir ne nuo mūsų požiūrio į save ir aplinkinius. Nes šiuo atveju visi procesai vykstantys galvoje yra tarsi paviršiniai, o tikroji laimė juk slypi kažkur giliau. Aš manau, kad laimė – vidinė ramybė. Tai mažas ramybės lauželis, kuris rusena kažkur sieloje ir sušildo net šalčiausiomis žiemomis. Ir ši mažutė liepsna nušviečia mums kelią, kai nebeturime kur eiti, nes ta šiluma neleidžia abejoti, kad viskas ne tik bus, bet savotiškai ir yra gerai. Pastaruoju metu man daug visko nutiko. Pastebėjau, kad mano žiemos niekada nebūna ramios, jaukios ir šiltos. Dažniausiai jos dvelkia skausmingais praradimais, kvailais paklydimais, tais pačiais grėbliais, ant kurių vis užminu, naiviai manydama, kad šis vyrukas jau bus tikrai mano, bus geras ir atsakingas, kad šį kartą jie bus kitokie ir netrinktelės man per galvą, nesituštins ten kur nereikia, kaip vienas čia toks šaunuolis, spėjęs visus mus apdergti čia. Anksčiau iš kiekvienos tokios situacijos darydavau dramą, ieškodama tikro vyro, prilygstančią pasaulio pabaigai. Na, maždaug „ O, Dieve, ir kaip aš toliau gyvensiu? “. Bet kadangi visi tie blogi man nutikę dalykai su vyrais išmokė mane suprasti, kad debilizuotas homo sapiens yra labai keisti padarai, ėmiau žvelgti į viską filosofiškiau. Tegu jau smirdi, tegu kakoja, kur jiems patinka, tik kad manęs neliestų savo nešvariomis rankomis. Galų gale, iš to, kad kai kurie tų dalykų mano gyvenime kartojasi , galiu darytį išvadą, kad viskas praeina. Na, ir ateina iš naujo, bet čia jau ne apie tai, kai vasara eina.
Vasara 2014

Standartinė Lady-scorpio 2014 Birželio 12, 18:04, Atsakymo numeris: #99150

Vasara 2014 rašė:Dieve, aš noriu tiek nedaug. Tiktai išlikti tokia, kokia esu - su savo parašu ant debesų. Su savo veidu ežero paviršiuj Ir nesvarbu į ką rytoj pavirsiu, aš noriu tiek nedaug - išlikti tokia, kokia esu... Ir visgi, jeigu tu mane pamirši, pažvelk ne į kanalizacijos vamzdį, ne į kloaką, kaip dabar madinga, bet į tamsų ežero paviršių. Neseniai čia, kai dar buvo puikių komentatorių ir komentarų, pagalvojau, kad laimė yra labai keistas dalykas. Ji ne itin priklauso nuo likimo posūkių ar mūsų pačių pasirinkimų. Juk dažnai net ir tada, kai turim lyg ir viską, ko mums galėtų reikėti, nesijaučiam laimingi. Laimė priklauso net ir ne nuo mūsų požiūrio į save ir aplinkinius. Nes šiuo atveju visi procesai vykstantys galvoje yra tarsi paviršiniai, o tikroji laimė juk slypi kažkur giliau. Aš manau, kad laimė – vidinė ramybė. Tai mažas ramybės lauželis, kuris rusena kažkur sieloje ir sušildo net šalčiausiomis žiemomis. Ir ši mažutė liepsna nušviečia mums kelią, kai nebeturime kur eiti, nes ta šiluma neleidžia abejoti, kad viskas ne tik bus, bet savotiškai ir yra gerai. Pastaruoju metu man daug visko nutiko. Pastebėjau, kad mano žiemos niekada nebūna ramios, jaukios ir šiltos. Dažniausiai jos dvelkia skausmingais praradimais, kvailais paklydimais, tais pačiais grėbliais, ant kurių vis užminu, naiviai manydama, kad šis vyrukas jau bus tikrai mano, bus geras ir atsakingas, kad šį kartą jie bus kitokie ir netrinktelės man per galvą, nesituštins ten kur nereikia, kaip vienas čia toks šaunuolis, spėjęs visus mus apdergti čia. Anksčiau iš kiekvienos tokios situacijos darydavau dramą, ieškodama tikro vyro, prilygstančią pasaulio pabaigai. Na, maždaug „ O, Dieve, ir kaip aš toliau gyvensiu? “. Bet kadangi visi tie blogi man nutikę dalykai su vyrais išmokė mane suprasti, kad debilizuotas homo sapiens yra labai keisti padarai, ėmiau žvelgti į viską filosofiškiau. Tegu jau smirdi, tegu kakoja, kur jiems patinka, tik kad manęs neliestų savo nešvariomis rankomis. Galų gale, iš to, kad kai kurie tų dalykų mano gyvenime kartojasi , galiu darytį išvadą, kad viskas praeina. Na, ir ateina iš naujo, bet čia jau ne apie tai, kai vasara eina.

Taip, viskas praeina ir net po giliausios ziemos ateina pavasaris. :)
Lady-scorpio

Standartinė Svečias 2014 Birželio 12, 19:28, Atsakymo numeris: #99151

Tai kur tie normalūs vyrai?
Svečias

Standartinė Šūdžmogis 2014 Birželio 12, 21:38, Atsakymo numeris: #99152

Svečias rašė:Tai kur tie normalūs vyrai?

Šiku šiuo metu. Nesijaudink, manęs užteks visoms.
Šūdžmogis

Standartinė Svečias 2014 Birželio 20, 22:25, Atsakymo numeris: #99170

O tai ko nepasirodai visame gražume? Galėtum ir mamytės fotkę prisegti - būtų malonu susipažinti.
Svečias

Standartinė Svečias 2014 Birželio 20, 22:46, Atsakymo numeris: #99171

Svečias rašė:O tai ko nepasirodai visame gražume? Galėtum ir mamytės fotkę prisegti - būtų malonu susipažinti.

šūdžiaus mamytė šūde paskendus, tik galva iš unitazo kyšo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Svečias

Standartinė Šūdžmogis 2014 Birželio 21, 11:43, Atsakymo numeris: #99172

Svečias rašė:
Svečias rašė:O tai ko nepasirodai visame gražume? Galėtum ir mamytės fotkę prisegti - būtų malonu susipažinti.

šūdžiaus mamytė šūde paskendus, tik galva iš unitazo kyšo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kažkokie kompleksai dėl tėvų? Pas mane šeimoje tokių problemų nekildavo :D
Šūdžmogis

AnkstesnisKitas

Grįžti į Internetinės pažintys