Vyresnio amžiaus žmonių pažintys

Re: Vyresnio amžiaus žmonių pažintys

Standartinė kora 2009 Vasario 22, 21:35, Atsakymo numeris: #13740

Plastelinai, o ka daryti, jei vyrai neatsparus, o gyventi juk norisi? :)
kora
Super aktyvuolis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2013 Sausio 04, 18:40

Standartinė soffi77 2009 Vasario 22, 21:42, Atsakymo numeris: #13741

O ka daryt jei tie vyresni vyrai ne pagal amziu susene ir apkerpeje? Moterims dar gal nesinori nuobodziaut pries televizoriu ar vien tik prie puodu stovet, kai jos vyresnis vyras snaudzia su laikrasciu lovoj....mes irgi norim aktyvaus gyvenimo, nueiti i sporto kluba, pakeliaut ir t. t.
soffi77
Pažengęs dalyvis

2012 Gegužės 07, 21:26

Standartinė Alex63 2009 Vasario 22, 22:11, Atsakymo numeris: #13747

plastelinui. Tik nereikia varyti ant vyresniu moteru :cry: , man greitai bus 46-eri, bet tikrai nenoriu bendrauti su uz save jaunesniu. Zinoma, ir su 15 ar 20 metu uz mane vyresniu nenoreciau bendrauti.
Alex63
Pažengęs dalyvis

2009 Rugpjūčio 04, 07:18

Standartinė Svečias 2009 Vasario 22, 22:19, Atsakymo numeris: #13749

kora rašė:Plastelinai, o ka daryti, jei vyrai neatsparus, o gyventi juk norisi? :)

na siuo atveju turbut jau mes esam silpnoji lytis :D bet labai didelio skirtumo nepateisinu, nelygu dar kokia moteris, turi but jaunatviska, gerai issilaikiusi ir pan :)
Svečias

Standartinė Svečias 2009 Vasario 22, 22:23, Atsakymo numeris: #13750

soffi77 rašė:O ka daryt jei tie vyresni vyrai ne pagal amziu susene ir apkerpeje? Moterims dar gal nesinori nuobodziaut pries televizoriu ar vien tik prie puodu stovet, kai jos vyresnis vyras snaudzia su laikrasciu lovoj....mes irgi norim aktyvaus gyvenimo, nueiti i sporto kluba, pakeliaut ir t. t.

tai reikejo galvot kai uz to vyresnio vyro tekejot, o ne db skustis ;) i sporto kluba nueit, vyro kiek zinau nereikia :D
Svečias

Standartinė Svečias 2009 Vasario 22, 22:25, Atsakymo numeris: #13752

Alex63 rašė:plastelinui. Tik nereikia varyti ant vyresniu moteru :cry: , man greitai bus 46-eri, bet tikrai nenoriu bendrauti su uz save jaunesniu. Zinoma, ir su 15 ar 20 metu uz mane vyresniu nenoreciau bendrauti.

kad nepastebejau, kurioj as vietoj ant vyresniu moteru varau :) as tik konstatavau toki fakta :P
Svečias

Standartinė Svečias 2009 Vasario 24, 00:35, Atsakymo numeris: #13897

plastelinas rašė:o jus nepastebejot tendencijos kad moterys su jaunesniais vis labiau susieina? kad vyrai i jaunikles nusitaike tai seniai aisku ir cia ner ka diskutuot, bet va moterys pastaruoju metu pastebejau kad i jauniklius nusitaikiusios :D

Ot tai naujiena pastebejai. Kam mum seni pirdziai, jei jaunu aplinkui pilna?
Svečias

Standartinė soffi77 2009 Vasario 24, 00:39, Atsakymo numeris: #13898

Plastelinui, Mano vyras buvo jaunesnis, bet ko gero per mazai...O i kluba as nueinu ir ne tik...As turiu omenyje dabartinius vyrus vyresnius, kuriems vos 40 su trupuciu, o atrodo kaip 60 meciai. Tenka bendraut su daug zmoniu, tai kartais net sokas buna, kai suzinai tikruosius ju metus. Ir as nesiskundziu, tik konstatuoju fakta, kad vyruciams reiketu pasitemt...
soffi77
Pažengęs dalyvis

2012 Gegužės 07, 21:26

Standartinė Svečias 2009 Vasario 24, 09:04, Atsakymo numeris: #13900

bet nekeistai atrodys jei db visi vyrai ims sau i dukras tinkancias merginas o moterys sau i sunus tinkancius vaikinus? nu cia gal per ziaurus jau metu skirtumas... nesneku ten apie 3-4 metu skirtuma, cia dar pofik, kaip sako :) bet kai 10, 15, 20 metu skirtumas, tai man kazkokia cia anomalija jau gaunasi..
Svečias

Standartinė joke 2009 Vasario 24, 09:51, Atsakymo numeris: #13903

Man 59m, kaip supratau , esu iskasena, nors dar dirbu , laikau uki ir versla ant savo peciu. Kazkodel pradejau mastyti , kad ir as be reikalo cia gaistu laika; kaip mano vyras pasirinko jaunesne, taip ir cia esantys aisku rinksis jaunesnes, nes , kam reikalinga zila senute:):):)
joke
Pradedantysis dalyvis

2010 Sausio 22, 12:19

AnkstesnisKitas

Grįžti į Internetinės pažintys