Internetu susipažinti?

Re: Internetu susipažinti?

Standartinė Svečias 2011 Lapkričio 29, 19:13, Atsakymo numeris: #84041

O aš tai niekada jau neisiu į pasimatymą su vyru ,kurio būsiu nemačiusi t.y. iš nuotraukos.Nes tiesiog klaiku.Laiškai geri,bet kai ateina,tai nei bėk ,nei rėk-tik laiko trudymasis ir dar vienas eilinis nusivylimas.Bet taip pat pastebėjau,kad ir nuotraukos labai pagržintos.Tai taip ,kad pritariu tai nuomonei,kad kuo trumpiau rašinėtis.
Svečias

Standartinė deepsorrow 2011 Lapkričio 29, 19:52, Atsakymo numeris: #84043

Kaip tam anekdote - "kur čia ištekėsi, kai aplink vien krokodilai" :lol: Šiuo atveju moteriškos anketos nėra kažkuo pranašesnės, pilna užrakintom nuotraukom, pilna išvis be jų su prierašais - "aš esu tikrai simpatiška, bet nenoriu jog rinktumėtės vien dėl išvaizdos". Grožis labai individualus dalykas - skonio reikalas, kaip sakoma. Labai smagu jeigu esate graži sau, pagirtina, tačiau dar nereiškia kad tą grožį pastebės ir įvertins kiti. Su merginoms čia deja būna atvirkščiai - nuotrauka saloninė, laiškai apeliuoja į teigiamą pusę, bet gyvai viskas labai nublanksta ir dažniausiai tos pačios, pačiausios labai jau panašėja į vidutinybę. Pvz. viena mergina nenorėjusi rodyti nuotraukos teigė - nenorinti būti "mėsa", norinti jog į ją žiūrėtų rimtai.Susitikus - grožio ne prūdai, proto ... (47 min. pasakojo kaip jai pypsėjo mašinos ateinant, žinau tiksliai, nes žiūrėjau į laikrodi laukdamas, kada pagaliau galėsiu pabėgti iš šio cirko), bet maniera ir apsirengimas šokiruojantys. Rezultate - jeigu ir aš pusplikiu užpakaliu praeičiau gatve, manau ir į mane atkreiptų dėmesį priešinga lytis (ką čia slėpt, gražus užpakaliukas, kuklumo netrūksta :lol:). Jeigu būčiau matęs nuotraukas, būčiau tikrai nesivarginęs, gal nebent suvedęs viską į vienkartinį nuotykį ir susitikęs privatesnėje aplinkoje, nes atvirai pasakius aplinkinių "klausiantys/smerkiantys" žvilgsniai labai jautėsi.
Vartotojo avataras
deepsorrow
Super aktyvuolis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2013 Rugsėjo 26, 20:13

Standartinė dincce 2011 Lapkričio 30, 00:11, Atsakymo numeris: #84055

Svečias rašė:Nuotrauku nekelia visokie aferistai, kurie bijo buti atpazinti, vede, neissiskyre, ieskantys tik meiluziu, teisti ir t.t. garbes zodis, simta kartu isitikinau. Ir moterys taip pat.

TIKRA TIESA ;)
dincce
Pažengęs dalyvis

2011 Gruodžio 05, 22:23

Standartinė Svečias 2011 Lapkričio 30, 15:08, Atsakymo numeris: #84080

O man va kokia dilema iškilo :duoti ar neduoti ? Štai kur klausimas :) Negalvokit nieko blogo, aš tik apie telefono numeriuką . Pasirašinėjom, pabendravom virtualioje erdvėje ,sako "duok man savo tel nr ,paskambinsiu ,susitarsime dėl susitikimo " .Dabar svarstau, kaip elgtis ir matyt ,kad ilgai dar svarstysiu :D O ,kaip sakoma ilgai iešmą bedrožiant ,šuo kepsnį į mišką nuneš :)
Tai duoti ar neduoti , patarkite .Bijau gi ,kad ant kokio maniako nepataikyčiau : skambins naktimis ir dūsaus į ausį :lol:
Svečias

Standartinė Svečias 2011 Lapkričio 30, 18:35, Atsakymo numeris: #84084

Svečias rašė:O man va kokia dilema iškilo :duoti ar neduoti ? Štai kur klausimas :) Negalvokit nieko blogo, aš tik apie telefono numeriuką . Pasirašinėjom, pabendravom virtualioje erdvėje ,sako "duok man savo tel nr ,paskambinsiu ,susitarsime dėl susitikimo " .Dabar svarstau, kaip elgtis ir matyt ,kad ilgai dar svarstysiu :D O ,kaip sakoma ilgai iešmą bedrožiant ,šuo kepsnį į mišką nuneš :)
Tai duoti ar neduoti , patarkite .Bijau gi ,kad ant kokio maniako nepataikyčiau : skambins naktimis ir dūsaus į ausį :lol:

jeigu bijai, ko tada isvis cia registravaisi? Kaip tu isivaizduoji pasimatyma, jei net tel. nr. bijai duoti? Neuzmus, nepergyvenk.
Svečias

Standartinė Svečias 2011 Gruodžio 01, 11:10, Atsakymo numeris: #84123

Kas sake ,kad registravausi ? Ar neregistruotiems negalima dalyvauti pokalbiuose :) Nereikia pykti ,tik norejosi isgirsti kitu nuomone ;)
Svečias

Standartinė Doleo 2012 Sausio 02, 14:32, Atsakymo numeris: #85325

Svečias rašė:O man va kokia dilema iškilo :duoti ar neduoti ? Štai kur klausimas :) Negalvokit nieko blogo, aš tik apie telefono numeriuką . Pasirašinėjom, pabendravom virtualioje erdvėje ,sako "duok man savo tel nr ,paskambinsiu ,susitarsime dėl susitikimo " .Dabar svarstau, kaip elgtis ir matyt ,kad ilgai dar svarstysiu :D O ,kaip sakoma ilgai iešmą bedrožiant ,šuo kepsnį į mišką nuneš :)

Nori pasakyt, kad nesupratai kas per zmogus is susirasinejimo? Jei jau dvejoji duot ar ne, tai akivaizdu, kad ne
Doleo
Pradedantysis dalyvis

2012 Vasario 29, 11:44

Standartinė Svečias 2012 Sausio 02, 15:03, Atsakymo numeris: #85326

[quote="Nori pasakyt, kad nesupratai kas per zmogus is susirasinejimo? Jei jau dvejoji duot ar ne, tai akivaizdu, kad ne[/quote

Negi manai ,kad pusmeti rasinejausi ? Pora sakiniu ir vsio :) Arba eini susitikti arba siunti velniop .Daviau , ejau , nepatiko... ;)
Svečias

Standartinė Doleo 2012 Sausio 02, 16:03, Atsakymo numeris: #85328

Svečias rašė:[quote="Nori pasakyt, kad nesupratai kas per zmogus is susirasinejimo? Jei jau dvejoji duot ar ne, tai akivaizdu, kad ne[/quote

Negi manai ,kad pusmeti rasinejausi ? Pora sakiniu ir vsio :) Arba eini susitikti arba siunti velniop .Daviau , ejau , nepatiko... ;)

Nu va matai, nereikejo duot :D
Doleo
Pradedantysis dalyvis

2012 Vasario 29, 11:44

Standartinė gycius67 2012 Sausio 02, 16:26, Atsakymo numeris: #85331

Tokios tos pazyntys per interneta :lol:Padaryk sypsena tam kuris Tau patiko ir iskart suprasi ar tinka(nebent jis daunas)
gycius67
Pažengęs dalyvis

2012 Balandžio 07, 16:15

AnkstesnisKitas

Grįžti į Internetinės pažintys