Internetu susipažinti?

Re: Internetu susipažinti?

Standartinė buv.Ugnelė 2010 Spalio 28, 18:36, Atsakymo numeris: #57985

Monika, aš supratau, ką tu nori pasakyti, bet ar moralė ir dvasia yra tapatu?
Ar moralės normų nesilaikymą galima pavadinti dvasine degradacija?
buv.Ugnelė

Standartinė moniika 2010 Spalio 28, 18:47, Atsakymo numeris: #57987

Ugnele,
Aš kalbėjau ne tik apie moralę, bet ir apie dvasines vertybes, stengiausi neišsiplėsti, tad visų nesuminėjau.
moniika

Standartinė Kaikada 2010 Spalio 28, 18:52, Atsakymo numeris: #57988

buv.Ugnelė rašė:Monika, aš supratau, ką tu nori pasakyti, bet ar moralė ir dvasia yra tapatu?
Ar moralės normų nesilaikymą galima pavadinti dvasine degradacija?
.
Moralė ir dvasia nėra tapačios sąvokos. Bet pavadinti dvasingu žmogų, kuris elgiasi priešingai bet kokioms moralės normoms tikrai nesiryžčiau. Na, nebent jį įmestų į kokią nors visai kitą kultūrą, kurios normos jam visai nepriimtinos. Nors, pagrindinės moralės normos vistik visur panašios.
Kaikada

Standartinė cia tas draugas kuris neturi pinigeliu paskambinti 2010 Spalio 29, 07:44, Atsakymo numeris: #58022

Supratau, kad dvasia prilyginot moralei.

Nieko nenoriu pasakyti, tiesiog kramtau morales kontekste.
http://www.balsas.lt/naujiena/508454/vyrams-reikia-sekso-o-moterims-pinigu
cia tas draugas kuris neturi pinigeliu paskambinti

Standartinė Moteris_Ji 2010 Spalio 31, 20:12, Atsakymo numeris: #58187

buv.Ugnelė rašė:
Na taip... Tai puikus dvasingo žmogaus apibūdinimas:)
Bet nejaugi Jūs norite pasakyti, kad žmogus, neturintis Jūsų aukščiau paminėtų savybių jau yra dvasios degradas?

Ne, taip nemanau ir neskubu su vertinimais, stengiuosi kitus kitokius priimti (stengiuosi). :)
Nors... taip, yra taip, kad mes turėtume gyventi taip, kad su kiekvienais metais augtume išmintimi. Bet kaip žinia... "kartais metai ateina vieni" :).
O jei rimtai. Manau, kad tiek, kiek investuoji į save (kokioje aplinkoje gyveni, su kuo bendrauji, ką skaitai, kuo užsiimi gyvenime, ką veiki su savo diena ir vakaru ir pan.) tiek ir augi arba - ne. :). Arba būna, kad važiuoji į kitą pusę (degraduoji), pvz., abart tv serialų, butelio ir pan. daugiau niekas neįdomu.
Moteris_Ji

Standartinė VanillaSky 2011 Lapkričio 11, 21:18, Atsakymo numeris: #83338

Internetinės pažintys gali atverti platesnius kelius, lengvesnį susisiekimą, bet nereiktų tokios pažinties tęsti vien tik virtualioje erdvėje - geriau perkelti į realybę ir tada jau žiūrėti, kas ir kaip gaunasi, o kartais gali gautis net LABAI gerai ;) sėkmės visiems ieškantiems ir atradusiems :!:
VanillaSky
Veteranas

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2013 Sausio 06, 20:24

Standartinė Svečias 2011 Lapkričio 12, 09:52, Atsakymo numeris: #83343

Viskas cia būtų gerai, bet mane nuvylė internetininkų isvaizda, negaliu buti jei vyras uzneša i krokodila, tokia cia tik mano nuomone ir taskas.
Svečias

Standartinė Svečias 2011 Lapkričio 12, 13:09, Atsakymo numeris: #83352

Svečias rašė:Viskas cia būtų gerai, bet mane nuvylė internetininkų isvaizda, negaliu buti jei vyras uzneša i krokodila, tokia cia tik mano nuomone ir taskas.

:lol: :lol: :lol: :!:
Svečias

Standartinė uoga38 2011 Lapkričio 28, 22:21, Atsakymo numeris: #84023

Svečias rašė:
Svečias rašė:Viskas cia būtų gerai, bet mane nuvylė internetininkų isvaizda, negaliu buti jei vyras uzneša i krokodila, tokia cia tik mano nuomone ir taskas.

Sveiki, ir kaip gali bendrauti su vyru, jei net nuotraukos nesugeba ikelt... o gal bijo??? :? Kyla klausimas: kam tada sedi cia, ir dar anketoje raso; noriu rimtu santykiu. kokiu,?? atsiprasau.. juk daug maloniau bendrauti kai matai kaip atrodo, o ne tuscia langeli... :( :|
uoga38
Pradedantysis dalyvis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2012 Sausio 11, 18:28

Standartinė Svečias 2011 Lapkričio 28, 22:27, Atsakymo numeris: #84025

uoga37 rašė:
Svečias rašė:

Sveiki, ir kaip gali bendrauti su vyru, jei net nuotraukos nesugeba ikelt... o gal bijo??? :? Kyla klausimas: kam tada sedi cia, ir dar anketoje raso; noriu rimtu santykiu. kokiu,?? atsiprasau.. juk daug maloniau bendrauti kai matai kaip atrodo, o ne tuscia langeli... :( :|

puse moteru, jei ne daugiau cia be nuotrauku. Tipo - neduok Dieva, jas pagal isvaizda pasirinks.O jau kaip pyksta, kai nerasai joms del to, tai jo majo... Nesiparink - trink lauk visus tokius ir vsio. As tai visas beveides nutryniau, tai dabar spakainas.
Svečias

AnkstesnisKitas

Grįžti į Internetinės pažintys