Tyla = nenoriu bendrauti?

Re: Tyla = nenoriu bendrauti?

Standartinė deepsorrow 2011 Birželio 09, 17:15, Atsakymo numeris: #75936

Vijola rašė:Tai, būtent,kad pakvietė jau po trečio laiškelio,t.y. į trečia dieną susirašinėjimo,bet aš negalėjau,po to dar kartą pakvietė ir vėl aš negalėjau susitikti,bet pasakiau,kad būtinai stengsiuosi pasimatyti kuo greičiau.Tai tame ir keista yra,kad jis iškarto pakvietė,o paskui pradėjo tarpus daryti susirašinėjant,bet vistiek labai rimtai rašo ir tikisi susitikimo.Aš pasakiau,kad tikrai susitiksiu,tai jis dabar negali susitikti,bet laiškuose vis pasakoja,kaip jis gyventų,koks jis būtų savo partnerei geras ir.t. ir vis dingsta ir atsiranda kaip niekur nieko.Man tai keista ,nes su kitais susirašinėjau ,tai kitaip buvo-arba arba,bet šitas patinka dėlto ir klausiu ,bet dabar jau galvoju rimtai padėti tašką,nes tai yra nenormalu.Jis tikrai ne iškokio kalėjimo ir .t.t. Labai ačiū už išsakytas mintis,ko gero jūs teisūs ,čia kažkas ne taip.

Atsiprašau, galima paklaust kaip jūs tuos susitikimus planuojat? Tiesiog kada šauna į galvą kviečia ir viskas, be jokio išankstinio susitarimo apie laiką, vietą, be jokio derinimosi kada būtų patogu abiems? Jeigu buvo derintasi, kalbėta, nutarta ir jūs vis neatvykstate, tai apie kokias vaikino problemas mes kalbame? Suprantu būna visokių netikėtumų, bet ar tai gali kartotis kelis kartus iš eilės, paklauskite pati savęs, gal kažkur giliai savyje to susitikimo vengiate būtent jūs. Vaikino elgesį suprantu puikiai – paprasčiausiai žmogus nebesitiki sulaukti to susitikimo ir pradėjo žiūrėti į jus kaip į susirašinėjimo draugę - rašo kada prisimena.
Jeigu nukrito kaip iš giedro dangaus, susitinkam būtent dabar ir čia, tai patarčiau susimąstyti kuo vaikinas jus laiko – jūs kas šuniukas, kuris kada bepašvilpus turi atlėkti? Turėkit šiek tiek savigarbos, ar jums reikalingas toks vyras. Rašo tai – ką jūs norite skaityti ir girdėti, arba jūs girdite tik tai ką norite, atsipūskite ir ramiai pagalvokite.
:evil:
Vartotojo avataras
deepsorrow
Super aktyvuolis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2013 Rugsėjo 26, 20:13

Standartinė Vijola 2011 Birželio 09, 18:49, Atsakymo numeris: #75938

Dabar nesupratau, savaitė labai trumpa,tai kiek tada rašinėtis ,kad nemulkintų? Kada suprasti? Aš buvau padariusi specialiai pertauką,tai jis pradėjo rašyti ir klausti kur aš dingau,o po to pasakė,kad netikėjo,kad aš atrašysiu,tokia painiava,kad nesusigaudau.Jei nepatiktų,tai labai lengva būtų,bet dabar patys žinote kaip sunku tą patinkantį surasti,bet ko gero teisios merginos,taip negali būti.
Vijola

Standartinė Svečias 2011 Birželio 09, 19:03, Atsakymo numeris: #75940

O aš savo atvejį pakomentuosiu.Rašinėjausi su vyru,pakvietė po kelių laiškų į pasimatymą,negalėjau,bet esmė tame,kad jis nei derino laiką ,nei kada,tik klausė ar susitiksiu,pasakiau,kad susitiksiu,bet kažkaip viskas nekonkrečiai.Jis man rašydavo laiškuose,kaip jis gyventų su moterimi,kokios jam reikia,bet apie mane konkrečiai nieko,atrodo,kad manes nebūtų.Rašydavo ,kad jam moterų daug rašo ir t.t Jis taip pat man patiko,bet paskui aš pamasčiau,tai kokią rolę aš vaidinu.Paklausiau apie šeimą,nepasakoja nieko,tik apie darbą ir kaip su būsima žmona gyventų.Neiškentusi trenkiau .Nesmagu buvo,nes patiko,bet kito kelio nemačiau.Paskui vėl jis po ilgo laiko parašė,kad norėtų su manimi pasimatyti,bet aš užblokavau jį.Štai taip,praktiškai iš pat pradžių jaučiasi kas yra kas.Galima sakyti vos ne iš pirmo laiško,tai taip ,kad aš pritariu merginoms ,kai jos tau patarė iš jų patirties PAMIRŠK jį,tegul sau toliau blaškosi.
Svečias

Standartinė Svečias 2011 Birželio 09, 20:18, Atsakymo numeris: #75941

O mano atvejis,tai iš viso nesuprantamas.Įsigijau užsienietį,tai rašinėja kada susigalvoja.Iš pat pradžių galvojau kad bus rimta draugystė,o paskui ,kai pasakiau,kad pagalvosiu, kada susitiksime,tai įsižeidė.Paskui kiekviename laiške klausė ar noriu susitikti,kelis kartus pakartojau,bet paskui matau,kad jis keistas,vien tik klausia ar noriu susitikti.Daugiau nerašau.O jis kaip niekur nieko atsiranda ir vėl ta pati dainelė.Tai taip ,išeina ,kad jis vienas sau rašinėjasi.Tikrai visokių keisrtybių yra.
Svečias

Standartinė Svečias 2011 Birželio 09, 20:36, Atsakymo numeris: #75945

Svečias rašė:O mano atvejis,tai iš viso nesuprantamas.Įsigijau užsienietį,tai rašinėja kada susigalvoja.Iš pat pradžių galvojau kad bus rimta draugystė,o paskui ,kai pasakiau,kad pagalvosiu, kada susitiksime,tai įsižeidė.Paskui kiekviename laiške klausė ar noriu susitikti,kelis kartus pakartojau,bet paskui matau,kad jis keistas,vien tik klausia ar noriu susitikti.Daugiau nerašau.O jis kaip niekur nieko atsiranda ir vėl ta pati dainelė.Tai taip ,išeina ,kad jis vienas sau rašinėjasi.Tikrai visokių keisrtybių yra.

Isigijai? Keistuole tu ir apykvaile. Kaip galima zmogu isigyti? Jis gal 10 raso tokiu, o tu isivaizduoji, kad jis tavo. kau kau tau :lol: :lol: :lol: kvailas kvaila traukia, ner ka stebetis :lol: :lol: :lol:
Svečias

Standartinė Monika 2011 Birželio 09, 21:42, Atsakymo numeris: #75950

Dar vienas atvejis is mano patirties: susipazinau internetu su ganetinai isvaizdziu ir bent jau is pirmuju zinuciu pasirodziusiu pakankamai rimtu vaikinu. Mes bendraujam viena savaite,antra... Viskas tik sms. Ir vienas pokalbis telefonu. Jis vis uzsimena,kad noretu su manim susitikti,pabendrauti gyvai,bet konkreciai nieko nenori paplanuoti,kada galetume susitikti. Taip praeina jau ir 3 savaites,o mes vis dar palaikom rysi sms budu :| Na ir galiausiai kulminacija pasirodo tada,kai as suzinau,jog jam ka tik prasidejo atostogos,laisvo laiko-i valias,jis sau laika leidzia namie,bet vat i pasimatyma kazkodel nekviecia :D Tai vat ka parodo,kai vaikinas per pirmaja,na maximum antraja,bendravimo savaite,neparodo jokios iniciatyvos susitikti. Tai reiskia,kad to susitikimo ir NEBUS :)
Monika

Standartinė svetlana 2011 Birželio 09, 21:43, Atsakymo numeris: #75951

Monika rašė:Dar vienas atvejis is mano patirties: susipazinau internetu su ganetinai isvaizdziu ir bent jau is pirmuju zinuciu pasirodziusiu pakankamai rimtu vaikinu. Mes bendraujam viena savaite,antra... Viskas tik sms. Ir vienas pokalbis telefonu. Jis vis uzsimena,kad noretu su manim susitikti,pabendrauti gyvai,bet konkreciai nieko nenori paplanuoti,kada galetume susitikti. Taip praeina jau ir 3 savaites,o mes vis dar palaikom rysi sms budu :| Na ir galiausiai kulminacija pasirodo tada,kai as suzinau,jog jam ka tik prasidejo atostogos,laisvo laiko-i valias,jis sau laika leidzia namie,bet vat i pasimatyma kazkodel nekviecia :D Tai vat ka parodo,kai vaikinas per pirmaja,na maximum antraja,bendravimo savaite,neparodo jokios iniciatyvos susitikti. Tai reiskia,kad to susitikimo ir NEBUS :)

Tuomet jus ji pakvieskite.
svetlana

Standartinė Monika 2011 Birželio 09, 22:11, Atsakymo numeris: #75952

Nesu is tu merginu kategorijos,kurios pacios kviecia,siulo ir pan.
Monika

Standartinė deepsorrow 2011 Birželio 09, 22:32, Atsakymo numeris: #75953

svetlana rašė:Tuomet jus ji pakvieskite.

Kaip visada Svetlana sutiksiu su jūsų mintimi. Panelės(Vijola, Monika) kvieskite pačios, kad ir labai man nepatinka tokie dalykai, tačiau paspauskit susitikti, nieko neprarasit tiesiog paaiškės reali situacija.
Vijola – tas mulkinimas virtualiai gali būti nuo pat pradžių, visiškai nesvarbu bendravimo priemonės ar tai būtų elaiškai ar sms, ar pokalbiai telefonu ir tik bendraudama akis į akį su žmogumi gali tai pastebėti, nujausti, nors ir tai jei pasitaikys geras žaidėjas, besivadovaujantis griežta logika, suoks ir asistuos tol, kol gaus ko jam reikia. Neveltui tuo užsiimantys vyrukai ruošiasi preciziškai, nauja gyvenimo istorija, šalutiniai jos vingiai, daugeliui potencialių klausimų – paruošti gana abstraktūs, bet įtikinami atsakymai, įvairios smulkmenos. Modeliuojamos galinčios kilti situacijos ir jų sprendimo būdai, elgsenos modeliai, žodžiu – ruošiasi ne ką prasčiau nei slaptieji agentai. :twisted:
Vartotojo avataras
deepsorrow
Super aktyvuolis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2013 Rugsėjo 26, 20:13

Standartinė Svečias 2011 Birželio 09, 22:41, Atsakymo numeris: #75954

deepsorrow rašė:
svetlana rašė:Tuomet jus ji pakvieskite.

Kaip visada Svetlana sutiksiu su jūsų mintimi. Panelės(Vijola, Monika) kvieskite pačios, kad ir labai man nepatinka tokie dalykai, tačiau paspauskit susitikti, nieko neprarasit tiesiog paaiškės reali situacija.
Vijola – tas mulkinimas virtualiai gali būti nuo pat pradžių, visiškai nesvarbu bendravimo priemonės ar tai būtų elaiškai ar sms, ar pokalbiai telefonu ir tik bendraudama akis į akį su žmogumi gali tai pastebėti, nujausti, nors ir tai jei pasitaikys geras žaidėjas, besivadovaujantis griežta logika, suoks ir asistuos tol, kol gaus ko jam reikia. Neveltui tuo užsiimantys vyrukai ruošiasi preciziškai, nauja gyvenimo istorija, šalutiniai jos vingiai, daugeliui potencialių klausimų – paruošti gana abstraktūs, bet įtikinami atsakymai, įvairios smulkmenos. Modeliuojamos galinčios kilti situacijos ir jų sprendimo būdai, elgsenos modeliai, žodžiu – ruošiasi ne ką prasčiau nei slaptieji agentai. :twisted:

o ka tie vyrukai nori gauti??? :roll:
Svečias

AnkstesnisKitas

Grįžti į Internetinės pažintys