Tyla = nenoriu bendrauti?

Re: Tyla = nenoriu bendrauti?

Standartinė ??? 2011 Birželio 09, 22:49, Atsakymo numeris: #75955

Monika rašė:Nesu is tu merginu kategorijos,kurios pacios kviecia,siulo ir pan.

o kas jau cia - karuna nukris, jei pakviesite?
Nesuprantu - pacios skundziasi, kad truksta meiles, berno reikia, iesko, tupi svetaineje, susirasineja, o kai bernas pakviecia, tada nusimuilina ir vel skundziasi. Jei susirasineji ir patinka, tai ir pakviesk, gi ne i lova kvieti, o tik susitikti. Man nuo tokiu isivaizdinanciu tai bloga darosi ir noriu begti kuo toliau. Pilnos kompleksu ir kazkokiu stagnatorisku paziuru, ale vaidina neprieinamas ir tipo orias.
???

Standartinė deepsorrow 2011 Birželio 09, 23:21, Atsakymo numeris: #75958

Svečias rašė:o ka tie vyrukai nori gauti??? :roll:

Įleist žirgelį į rūtų darželį :twisted:
Vartotojo avataras
deepsorrow
Super aktyvuolis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2013 Rugsėjo 26, 20:13

Standartinė Svečias 2011 Birželio 10, 08:36, Atsakymo numeris: #75964

Dar gali apvogti, pvz. Sukciai nesnaudzia.
Svečias

Standartinė Svečias 2011 Birželio 10, 17:33, Atsakymo numeris: #75983

Monika rašė:Dar vienas atvejis is mano patirties: susipazinau internetu su ganetinai isvaizdziu ir bent jau is pirmuju zinuciu pasirodziusiu pakankamai rimtu vaikinu. Mes bendraujam viena savaite,antra... Viskas tik sms. Ir vienas pokalbis telefonu. Jis vis uzsimena,kad noretu su manim susitikti,pabendrauti gyvai,bet konkreciai nieko nenori paplanuoti,kada galetume susitikti. Taip praeina jau ir 3 savaites,o mes vis dar palaikom rysi sms budu :| Na ir galiausiai kulminacija pasirodo tada,kai as suzinau,jog jam ka tik prasidejo atostogos,laisvo laiko-i valias,jis sau laika leidzia namie,bet vat i pasimatyma kazkodel nekviecia :D Tai vat ka parodo,kai vaikinas per pirmaja,na maximum antraja,bendravimo savaite,neparodo jokios iniciatyvos susitikti. Tai reiskia,kad to susitikimo ir NEBUS :)

Panašiai ir man taip buvo,pergyvenau,nes pasirodė irgi rimtas nuo pat pradžių, ir labai patrauklus ,tai bendravau viso labo mėnesį,vien tik laiškais,ir taip pat siūlė jau po poros laiškų susitikti,bet tai tą,tai aną mėn.,jokio konkretumo.Paskui rašė ,kad bus atostogos ir su manimi norėtų artimiau susipažinti,bet dar nežino kada tiksliai tos atostogos,nes dabar dar komandiruotėje.Ir galiausiai neparašė visą savaitę,tai aš jau ir nelaukiu,o jei ir parašys,jau aš neatsakysiu.Išvada:negaiškite laiko su tokiais ,nes nesuprasi ko jie siekia.Man tik nesuprantama kodėl aplamai tokie vaikinai rašinėja?Ir jeigu iš pat pradžių nesišėjo susitikti,tai reikia padėti tašką.Aš galvodavau,kad tiki man vienai taip,o pasirodo,kad taip vyksta.
Svečias

Standartinė Svečias 2011 Birželio 10, 17:39, Atsakymo numeris: #75984

Svečias rašė:
Svečias rašė:
Monika rašė:Mano 'rekordas' susirasinejimo zinutem,nemacius zmogaus,buvo puse metu... Pabreziu-PUSE METU :) Laukiau,kol vaikinas igaus drasos,iniciatyvos,ir jis panores su manim susitikti. Bet,deja,nesulaukiau :) Aisku,jis butu ir toliau norejes tempti guma,bet man jau nebebuvo kantrybes :oops: Tad zinau tvirtai,jog jei vaikinas per pirmaji bendravimo virtualiu budu menesi nepakviecia merginos i pasimatyma-KUO GREICIAU SU TOKIU UZBAIGTI TA BEPRASMISKA SMS BENDRAVIMA.

tikra teisybe. Man irgi visi jei raso virs menesio, tai nieko ir nebudavo, numirdavo tos draugystes. Tai yra kategorija zmoniu - susirasinetoju, kuriems reikia tik susirasinejimo, o kad panos ju nemestu, tai priburia joms visokiu pazadu.
Pora savaiciu ir susitikimas, jie zmogus rimtai masto. O cia pas tave tai grynas mulkinimas, paminesi mano zodi.

Visiškai pritariu jums. Esu jau labai seniai pažinčių puslapiuose ir turiu nemažą patirtį, todėl drąsiai galiu pasakyt: jei susirašinėji daugiau nei 1 savaitė (kasdien), SUSITIKIMO NEBUS. GARANTUOJU.

Kaip suprasi tą vieną savaitę?Tai kiek reikia rašinėtis?
Svečias

Standartinė Monika 2011 Birželio 10, 17:53, Atsakymo numeris: #75986

Pasakyta aiskiai: jei 2 savaiciu begyje nera jokio konkretaus pasiulymo susitikti,tai reikia baigti su tokiu 'individu' ta beprasmiska rasinejimasi zinutem.
Na o jums,panele,kuri ka tik parasete toki panasu atveji,tai tikrai nemanykite,kad tik jums vienai tokie vaikinai papuola :roll: Man toks jau ne vienas buvo pasitaikes,tad jus-ne viena ;)
Monika

Standartinė Svečias 2011 Birželio 10, 19:12, Atsakymo numeris: #75989

Pas mane tokie jau buvo 3 ir tik vienas normalus, bet tas visai nepatiko.
Svečias

Standartinė ZUIKIS 2014 Rugsėjo 13, 21:06, Atsakymo numeris: #99295

Aš su vienu vaikinu jau bendrauju susirašinėdami 2 mėnesius.Bet jis nenori su manimi susitikti vis atrasdamas priežastis-tai jis mašinos neturi,tai jis laiko neturi,darbais užsivertęs.Netgi negaliu jo priversti savo numerį duoti,kad jis man arba aš jam paskambinčiau.Vėlgi pasakos,kad neva jis neturi lietuviško numerio.Adreso jo prašiau,aš nuvažiuočiau-jis nesako.O laiškus rašo gražius,tai myli,tai nori manęs.O kartais virsta visai kitu vyru,kurio nesuprantu.Nenoriu ištrinti iš savo kontaktų,noriu kad jis pirmas ištrintų.bet jis to nedaro,Ir jaučiu kad jis tik žaidžia su manimi.bet kaip tai išsiaiškinti?Jo kai apie tai paklausiu,jis išsisuka visada nuo tokių klausimų.
ZUIKIS

Standartinė Svečias 2014 Rugsėjo 14, 10:28, Atsakymo numeris: #99296

ZUIKIS rašė:Aš su vienu vaikinu jau bendrauju susirašinėdami 2 mėnesius.Bet jis nenori su manimi susitikti vis atrasdamas priežastis-tai jis mašinos neturi,tai jis laiko neturi,darbais užsivertęs.Netgi negaliu jo priversti savo numerį duoti,kad jis man arba aš jam paskambinčiau.Vėlgi pasakos,kad neva jis neturi lietuviško numerio.Adreso jo prašiau,aš nuvažiuočiau-jis nesako.O laiškus rašo gražius,tai myli,tai nori manęs.O kartais virsta visai kitu vyru,kurio nesuprantu.Nenoriu ištrinti iš savo kontaktų,noriu kad jis pirmas ištrintų.bet jis to nedaro,Ir jaučiu kad jis tik žaidžia su manimi.bet kaip tai išsiaiškinti?Jo kai apie tai paklausiu,jis išsisuka visada nuo tokių klausimų.

Jei būtum verta dėmesio mergina, jau seniai pats būtų suorganizavęs susitikimą. Jaučiu problemų su išvaizda turi, todėl jis parašo tik tada, kai girtas, o kai išsiblaivo ir dingsta
Svečias

Standartinė Svečias 2014 Rugsėjo 14, 22:38, Atsakymo numeris: #99297

ZUIKIS rašė:Aš su vienu vaikinu jau bendrauju susirašinėdami 2 mėnesius.Bet jis nenori su manimi susitikti vis atrasdamas priežastis-tai jis mašinos neturi,tai jis laiko neturi,darbais užsivertęs.Netgi negaliu jo priversti savo numerį duoti,kad jis man arba aš jam paskambinčiau.Vėlgi pasakos,kad neva jis neturi lietuviško numerio.Adreso jo prašiau,aš nuvažiuočiau-jis nesako.O laiškus rašo gražius,tai myli,tai nori manęs.O kartais virsta visai kitu vyru,kurio nesuprantu.Nenoriu ištrinti iš savo kontaktų,noriu kad jis pirmas ištrintų.bet jis to nedaro,Ir jaučiu kad jis tik žaidžia su manimi.bet kaip tai išsiaiškinti?Jo kai apie tai paklausiu,jis išsisuka visada nuo tokių klausimų.

Imk ir ištrink, negi tau malonu būti ta durnele, kuriai pudrina smegenis? Bent jau galėsi tada gerbti save.
Svečias

Ankstesnis

Grįžti į Internetinės pažintys