Ar vaikas problema ieškant vyro?

Standartinė Gottin 2008 Gegužės 21, 17:33, Atsakymo numeris: #2030

Esu vienisa mama. Bet ne kokia uzguita ar uzsitupejus! Labai idomiai gyvenu, puikiai sutariu su suneliu. Taciau norisi ir kitokio bendravimo, artimo mylimo zmogaus salia... Tik panasu, kad vyrai baidosi moteru, kurios jau turi vaiku. Bet gi neprasau tapti tevu mano vaiku ar duot jam pavarde! Argi vaikas - tokia didele problema?
Gottin
Pradedantysis dalyvis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
1970 Sausio 01, 02:00

Standartinė zuikelis- 2008 Birželio 01, 15:18, Atsakymo numeris: #2031

Mano vyras išėjo pas moterį su vaiku... mergyte 5 metukų..jie jau kartu apie tris metus..2 metus jie buvo meilužiais, o dabar jau kaip ir nebe... :)
jo žodžiais tariant jis memyli tos mergytės... tos moters žodžiais mano ex dievina jos dukrytę..vat ir ieškok teisybės... :))
na pati taip pat esu su sūneliu...vyrų dėmesio užtenka - nors visus iš kart informuoju, jog esu vieniša mama....
kol kas nieko rimto neradau, bet nosies nenukabinu.......:))
sėkmės man ir visos kitoms vienišoms mamoms susirandant savo antrąją tikrąją pusę, kuri mylės ne tik mus moteris, bet ir mūsų atžalas.....:))
zuikelis-

Standartinė monsette 2008 Birželio 02, 13:07, Atsakymo numeris: #2032

Grazu ziuret ir skaityt :) kad daugiau vyru taip galvotu, kaip Simonas. Is tiesu, gi kaip galima tokiu maziuku nemylet..? O paskui jie auga, o su jais kartu ir mes augam...
monsette
Igudęs dalyvis

2010 Vasario 04, 09:44

Standartinė bobulyt 2008 Birželio 04, 08:27, Atsakymo numeris: #2033

Na labai bijau, kad neatsiras toks vyras kuris nores buti tetis mano vaikui. Esme tame, kad vaikai uzaugs ir iseis ir liksim vieni. Tai reikia savo antrosios puses ieskoti del saves ir visam gyvenimui. Nereiketu vyrams bijoti atsakomybes juk galu gale jie liks su savo isrinktosiomis.
bobulyt
Pradedantysis dalyvis

2010 Liepos 27, 14:32

Standartinė Liūtukė 2008 Birželio 08, 10:58, Atsakymo numeris: #2034

Ir as maniau,kad vaikai ne kliutis,jei zmones istikruju myli vienas kita..Turejau drauga,bendravom kelis metus ir su vaiku puikiai sutare.Taciau,kai pradejom kalbet apie tolimesni gyvenima gal but kartu,viena is priezasciu,ko jis laukia,tai buvo mano vaikas,svetimu vaiku jis augint nenori.Bet mums to ir nereikia,sunus turi teti,daznai su juo leidzia laika.Neusprantu tokiu vyru,tai kodel tiek metu tylejo?
Liūtukė
Pradedantysis dalyvis

2009 Rugsėjo 26, 17:58

Standartinė Svečias 2008 Birželio 08, 13:13, Atsakymo numeris: #2035

As manau kad vaikai nekliutis meilei.Jei zmogus istikruju myli,mokes sutarti su jais...As pati esu nasle su dviem vaikais...
Svečias

Standartinė Original 2008 Birželio 13, 13:32, Atsakymo numeris: #2036

As tai ojoj - nenoriu kol kas nei savo vaiku, o dar svetimu tai isvis. Jeigu mergina jauna ir jau turi vaika, tai irgi kazkaip nepatikimai atrodo.
Original
Pradedantysis dalyvis

1970 Sausio 01, 02:00

Standartinė Ieva 2008 Birželio 18, 12:35, Atsakymo numeris: #2037

Jei tikrai myli moterį, tai ir jos vaiką mylės ;) Juk vaikas yra dalelė savo mamos ;)
Ieva

Standartinė Egle 2008 Liepos 03, 19:21, Atsakymo numeris: #2038

Teisingai pasakyta ;) Neteko sutikti vyrų, kurie vengtų moterų, turinčių vaiką.
Egle

Standartinė Estrela42 2008 Liepos 04, 20:55, Atsakymo numeris: #2039

..NA IDOMI DISKUSIJA TIKRAI...
as manau jei vyras tikrai myli moteri,tai vaikai nebus kliutis,nebent tas vaikas pats tam priestaruatu..tada jau butu kita tema...manau ne visi vaikai nori kito tetes...
Estrela42
Pradedantysis dalyvis

2011 Vasario 15, 12:36

Kitas

Grįžti į Vaikai