Ką daryti, kai per anksti baigi?

Re: Ką daryti, kai per anksti baigi?

Standartinė Virgis 2014 Gegužės 08, 14:50, Atsakymo numeris: #99058

Taigi nepastebėjai, kad su tavim susirašinėju?Ar į draugus siūlaisi?Aš suprantu, kad čia dėl vaistų, bet sory aš jų nepardavinėju, o pats perkuosi vaistinėj su receptu.O jei moters neturėčiau tai pats pagalvok kam man tada vaistus naudot?[/quote]
na va, prisikalbėjau. Nebestovi jau ir man, nors vaistus pirkau vaistinėj su receptu. Matyt tikrai niekam tikęs preparatas. Reikia tikėtis, kad tik laikinas poveikis, nereikės laukt kelių savaičių ar mėnesių, kaip kitiems. Nors ir agitavau pirkti prilygy, rašinėjau visokiais vardais, apie neva teigiamą poveikį, visus savo žodžius atsiimu, priligy naudojimas turėtų būti uždraustas[/quote]
Nesvaik.Ačiū už rūpestį, bet kaip tu svajotum viskas su manim gerai.Gali graužt nagus iš pavydo.Vaistą išrašo gydytojas, kuris konsultacijos metu išsiaiškina reikia tau jo ar ne.O tie kas naudoja ir gauna norimą rezultatą, tikrai naudos ir toliau, nors kaip tu stengtumeis pakeist jų nuomonę.Ir nėra čia ko apsimetinėti kitais žmonėm juk tavo ip matosi.
Virgis

Standartinė Svečias 2014 Gegužės 08, 15:05, Atsakymo numeris: #99059

Tikrai,Virgi nėra čia ko pyktis.Tau tinka tai ir naudok tą vaistą.Aš naudojau antidepresantus tai jų šalutinis poveikis ir pasireiškia lytinio akto pailgėjimu.Pavasaris, bet vėl man ta depresūcha kartojasi.Nieko nesinori ir užtat piktas, kabinėjuosi prie visų, o ir žmona nori palikt.O priligy dar nebandžiau vartot, bet nervina, kad visi giriasi kaip jiems pagerėjo, o aš kaip jaučiuos supranti?
Svečias

Standartinė Virgis 2014 Gegužės 08, 15:06, Atsakymo numeris: #99060

Žmonės, nebevartokit priligy, nes nuo jo ne tik nebestovi, bet ir smegenų veikla sutrinka, va aš dabar su savim susirašinėju, pats savo žodžius neigiu. Šiuo metu smegenų veikla normali, bet už kokio pusvalandžio vėl pradės protelis maišytis ir nesąmones rašinėsiu. _mona manau net paliks mane dėl tokio elgesio. Taigi, priligy gali net išardyti mano santuoką... Nebekreipkit dėmėsio į mano tolesnes sapaliones
Virgis

Standartinė auka 2014 Gegužės 08, 15:43, Atsakymo numeris: #99061

Ačiū vyrai.Nuo anekdotų tiek nesijuokiu kiek dabar paskaitęs komentarus.Maladec labai juokinga.
auka

Standartinė lina.blinkaite@gmail.com 2014 Gegužės 08, 16:27, Atsakymo numeris: #99062

Manau pasisakysiu ir as sia tema. Mano buves partneris irgi greit baidgavo, kazkoks sundaktaris jam skyre butent cia aptarinejamo priligy vaisto. Nuo tada prasidejo jam bedos su erkecija, kol galiausiai tapo impotentas. Aišku, nenoredama dar labiau sugniudzdyti vyro, pradejau praktikuoti visokius sekso zaisliukus, analinius papuosalus, taciau tai galiausiai atsibodo, issikyriau su vyru, susiradau kita, normalu, jam gyvenime neleisciau naudoti jokio priligy, man dar vienas impotentas tikrai nereikalingas
lina.blinkaite@gmail.com

Standartinė Vaiva 2014 Gegužės 09, 10:19, Atsakymo numeris: #99064

lina, o kas ta erkecija?Kažkokia liga nuo erkiu?O įdomu, kuris naudojot partneris ar tu analinius papuošalus ir kaip jie veikia?
Vaiva

Standartinė lina.blinkaite@gmail.com 2014 Gegužės 09, 11:53, Atsakymo numeris: #99065

Vaiva rašė:lina, o kas ta erkecija?Kažkokia liga nuo erkiu?O įdomu, kuris naudojot partneris ar tu analinius papuošalus ir kaip jie veikia?

Klaidu visiem pasitaiko, turejo buti erekcija, 2 sumaisytos raides yra tik smulkmena, lyginant su priligy daroma zala. O apie visokius zaisliukus is naujo nepasakosiu, jei domina, gali pasiskaityti http://diskusijos.darnipora.lt/sekso-zaisliukai-t1166-30.html?sid=80cf35f92c9dd3fa6167b27dc4262c12 , juos pradejau naudoti pati, kai vyrui pasireiske sutrikimai, o kito ieskotis dar nenorejau, galvojau, kad jam viskas susitvarkys
lina.blinkaite@gmail.com

Standartinė Vaiva 2014 Gegužės 09, 19:54, Atsakymo numeris: #99067

lina.blinkaite@gmail.com rašė:Manau pasisakysiu ir as sia tema. Mano buves partneris irgi greit baidgavo, kazkoks sundaktaris jam skyre butent cia aptarinejamo priligy vaisto. Nuo tada prasidejo jam bedos su erkecija, kol galiausiai tapo impotentas. Aišku, nenoredama dar labiau sugniudzdyti vyro, pradejau praktikuoti visokius sekso zaisliukus, analinius papuosalus, taciau tai galiausiai atsibodo, issikyriau su vyru, susiradau kita, normalu, jam gyvenime neleisciau naudoti jokio priligy, man dar vienas impotentas tikrai nereikalingas

Kokia mergužėle tu melagė.Perskaičiau apie tuos tavo žaisliukus, tai tu ir su dabartiniu juos naudoji per visas skyles.Su savo analiniais papuošalais padarei impotentu vieną vyrą, o dabar darai kitą?
Vaiva

Ankstesnis

Grįžti į Seksas