Ką daryti, kai per anksti baigi?

Re: Ką daryti, kai per anksti baigi?

Standartinė Svečias 2014 Gegužės 07, 18:53, Atsakymo numeris: #99046

Rūlė rašė:
Svečias rašė:
Rūlė rašė:Na ir supanikavau aš čia.Nulėkiau pas gydytoją, o jis nuramino, kad tiems vyrams, kurie turi normalią lytinio akto trukmę ir sumąsto dar ją pailgint vaistai gali viską tiek nutolint, kad ir ejakuliacijos nesulauksi ir erekcija lytiniam aktui užtrukus susilpnės ir baigsis.Apsidžiaugiau sužinojęs, kad tai tik trumpalaikis poveikis.

Nors kita vertus, jau praėjo daugiau nei 2 savaitės, kaip pavartojus priligy man iki dabar nebestovi, turbūt reiks bandyt kreiptis į kitą gydytoją. Aišku, gydimas kainuoja, bet su nestovinčiu didžiulis diskomfortas, taigi pinigų tam teks skirti nemažai

Mat kaip.Jei nefunkcionuoja aparatas tai kiek tu į jį kuro bepilsi vistiek nevažiuos.Aš tai kvailas buvau, kad nesikreipiau pas gydytoją, o pats pirkausi vaistus per internetą.Gal ir tau panaši istorija?

Na man iki šiol viskas veikė, tik gal kiek per greit baigdavau, taigi nusprendžiau išbadyt čia giriamą priligy. Nuo tada ir prasidėjo bėdos, pradėjo erekcija silpnėti, kol galiausiai vieną rytą jokio gyvybės ženklo neberodė, kas man išvis neįprasta. Žmona nesupranta, kas man pasidarė, galvoja, kad susiradau kitą, nes su ja nebenoriu, o iš tikro per tą priligy tiesiog nebegaliu nieko. Akivaizdu, kad virgis, pasivadinęs galybe moteriškų ir vyriškų vardų, bando čia visiems įsiūlyti nepatikrintą, nekokybišką, o svarbiausia, pavojingą produktą. Iš savo asmeninės patirties patariu nevartoti priligy, geriau kreipkitės į gydytoją ir jis jums skirs tikrų, kokybiškų vaistų, tai išvengsit problemų, su kuriomis aš bei kiti, vartoję priligy, kovojame.
Sėkmės visiems, nepakibkite ant prekiautojo virgio kabliuko :D
Svečias

Standartinė Svečias 2014 Gegužės 07, 20:15, Atsakymo numeris: #99049

Bezdalų atatranka

Kaip apskaičiuoti bezdalų atatranką? Mokslas po ilgų ir varginančių tyrimų išvedė tokią formulę:

a = m * p * K1 * K2 * K3 / s
m - suvalgyto pietums maisto masė (kg)
p - bendras žarnyno tūris (m3)
s - skyles skerspjūvio plotas (m2)
K1 - koeficientas, įvertinantis suvalgyto maisto sudėti (kaloringumą)
K2 - koeficientas, įvertinantis žarnyno būklę
K3 - koeficientas, įvertinantis dujų išsiskyrimo procesų intesyvumą
a - atatranka (J)

Koeficientų reikšmes – žiūrėti žinyne.

Didesnė nei 250 J atatranka yra uždrausta ES įstatymu dėl šaunamųjų ginklų laikymo.
Svečias

Standartinė Auka 2014 Gegužės 07, 21:16, Atsakymo numeris: #99050

Auka rašė:
Svečias rašė:Naudojau tą jūsų priligy, nes anksčiau greit baigdavau, o savaitę pavartojus išvis nebestovi

Man tai visą gyvenimą nuo šitų vaistų nebestovi ir daktaras sakė,kad nebestovės. Ieškau panos, kuriai nereikia sekso. Pradžioje norėjau dėl to nusižudyti, paskui pagalvojau, kad yra labai daug moterų,kurioms vis skauda galvą ir jos nenori sekso. Ieškau būtent tokos. Už sukeltus nepatogumus atsilyginčiau finansiškai.

Nenaudojau aš to jūsų priligy, o nestovi pas mane po patirtos stuburo traumos ir niekada nestovės.Parašiau taip dėl to ,kad sukilo pavydas, kad kažkam sekasi.Atrado vaistą, kuris kiek skaičiau atsiliepimų, labai padeda.
Auka

Standartinė Auka 2014 Gegužės 08, 06:11, Atsakymo numeris: #99051

Auka rašė:
Auka rašė:
Svečias rašė:Naudojau tą jūsų priligy, nes anksčiau greit baigdavau, o savaitę pavartojus išvis nebestovi

Man tai visą gyvenimą nuo šitų vaistų nebestovi ir daktaras sakė,kad nebestovės. Ieškau panos, kuriai nereikia sekso. Pradžioje norėjau dėl to nusižudyti, paskui pagalvojau, kad yra labai daug moterų,kurioms vis skauda galvą ir jos nenori sekso. Ieškau būtent tokos. Už sukeltus nepatogumus atsilyginčiau finansiškai.

Nenaudojau aš to jūsų priligy, o nestovi pas mane po patirtos stuburo traumos ir niekada nestovės.Parašiau taip dėl to ,kad sukilo pavydas, kad kažkam sekasi.Atrado vaistą, kuris kiek skaičiau atsiliepimų, labai padeda.

Virgi,nerašinėk svetimu vardu.Juk visi pranešimai,kad priligy padeda,parašyti iš tavo kompiuterio,kiekvienas tai gali įsitinkinti pagal tavo ip adresą. Susikišk tą savo priligy į šikną, pasimokyk marketingo,kaip reikia pardavinėti prekes ir bandyk dar kartą. Aiški šiame forume tau jau nieko nesigaus,nes visi žino apie priligy daromą žalą
Auka

Standartinė Svečias 2014 Gegužės 08, 08:05, Atsakymo numeris: #99052

Na man iki šiol viskas veikė, tik gal kiek per greit baigdavau, taigi nusprendžiau išbadyt čia giriamą priligy. Nuo tada ir prasidėjo bėdos, pradėjo erekcija silpnėti, kol galiausiai vieną rytą jokio gyvybės ženklo neberodė, kas man išvis neįprasta. Žmona nesupranta, kas man pasidarė, galvoja, kad susiradau kitą, nes su ja nebenoriu, o iš tikro per tą priligy tiesiog nebegaliu nieko. Akivaizdu, kad virgis, pasivadinęs galybe moteriškų ir vyriškų vardų, bando čia visiems įsiūlyti nepatikrintą, nekokybišką, o svarbiausia, pavojingą produktą. Iš savo asmeninės patirties patariu nevartoti priligy, geriau kreipkitės į gydytoją ir jis jums skirs tikrų, kokybiškų vaistų, tai išvengsit problemų, su kuriomis aš bei kiti, vartoję priligy, kovojame.
Sėkmės visiems, nepakibkite ant prekiautojo virgio kabliuko :D[/quote]
Tai kiek supratau tai tu irgi nebuvai pas gydytoją, kad padarytų tyrimus ir nusprendei pats, kad tau reikia vaistų?Tai kaip tu juos be recepto įsigijai?Jeigu pirkai ne vaistinėj,tai tada ir galėjai naudot kaip tu rašai:nepatikrintą, nekokybišką, o svarbiausią pavojingą produktą.Abu mes nusprendėm sutaupyt ir tapt sekso gigantais.O kas dabar kaltas?Gal lengviausia apkaltint Virgį, nes jis rašo, kad kreipėsi pas gydytoją ir jam paskyrė vaistus, kurie jam tiko.Kažkodėl neradau nei vieno komentaro kur jis siūlytų įsigyti vaistų?
Svečias

Standartinė Rūlė 2014 Gegužės 08, 08:35, Atsakymo numeris: #99053

Galiu pasidžiaugti, kad viskas pas mane susitvarkė vėl stovi normaliai.Ištempdavau apie 12 min, bet draugė vis sakydavo, kad jos ex sugebėdavo ilgiau.Na ir nutariau dar pailgint.O tu iš kur ištraukei, kad gydytojas išrašys kitokių vaistų nuo per greito baigimo?Kiek domėjausi tai priligy vienintelis vaistas skirtas šiai bėdai spręst.Taip, kad pirmiausia kreipkis pas gydytoją, kuris paskirs tyrimus ir nustatys priežastį.Užsiimant savigyda galima ir nusigydyt greitai.
Rūlė

Standartinė Virgis 2014 Gegužės 08, 10:35, Atsakymo numeris: #99054

Virgi,nerašinėk svetimu vardu.Juk visi pranešimai,kad priligy padeda,parašyti iš tavo kompiuterio,kiekvienas tai gali įsitinkinti pagal tavo ip adresą. Susikišk tą savo priligy į šikną, pasimokyk marketingo,kaip reikia pardavinėti prekes ir bandyk dar kartą. Aiški šiame forume tau jau nieko nesigaus,nes visi žino apie priligy daromą žalą[/quote]
Vargšas žmogus.Tai tu vaistus kišiesi į subinę? Na pas gydytoją nebuvai, bet skaityti tai moki.Vaisto informaciniame lapelyje aiškiai parašyta, kad tabletę reikia išgert prieš 2-3 val iki numatytų lyt santykių.[Čia tau ne žvakutės nuo hemarojaus]O po to skundiesi, kad vaistas nekokybiškas, taigi naudoji ne pagal paskirtį, o dar ir man siūlai.Pabandyk naudot kaip reikia tai nereiks pavydėt, kad man padeda.
Virgis

Standartinė Svečias 2014 Gegužės 08, 11:30, Atsakymo numeris: #99055

virgi, tu nei draugų, nei moters neturi, kad su savimi susirašinėji, keisdamas vardus? :D Ir dar kažką apie ilgai nebaigimą bandai sakyt :D
Svečias

Standartinė Virgis 2014 Gegužės 08, 13:30, Atsakymo numeris: #99056

Svečias rašė:virgi, tu nei draugų, nei moters neturi, kad su savimi susirašinėji, keisdamas vardus? :D Ir dar kažką apie ilgai nebaigimą bandai sakyt :D

Taigi nepastebėjai, kad su tavim susirašinėju?Ar į draugus siūlaisi?Aš suprantu, kad čia dėl vaistų, bet sory aš jų nepardavinėju, o pats perkuosi vaistinėj su receptu.O jei moters neturėčiau tai pats pagalvok kam man tada vaistus naudot?
Virgis

Standartinė Virgis 2014 Gegužės 08, 13:55, Atsakymo numeris: #99057

Virgis rašė:
Svečias rašė:virgi, tu nei draugų, nei moters neturi, kad su savimi susirašinėji, keisdamas vardus? :D Ir dar kažką apie ilgai nebaigimą bandai sakyt :D

Taigi nepastebėjai, kad su tavim susirašinėju?Ar į draugus siūlaisi?Aš suprantu, kad čia dėl vaistų, bet sory aš jų nepardavinėju, o pats perkuosi vaistinėj su receptu.O jei moters neturėčiau tai pats pagalvok kam man tada vaistus naudot?

na va, prisikalbėjau. Nebestovi jau ir man, nors vaistus pirkau vaistinėj su receptu. Matyt tikrai niekam tikęs preparatas. Reikia tikėtis, kad tik laikinas poveikis, nereikės laukt kelių savaičių ar mėnesių, kaip kitiems. Nors ir agitavau pirkti prilygy, rašinėjau visokiais vardais, apie neva teigiamą poveikį, visus savo žodžius atsiimu, priligy naudojimas turėtų būti uždraustas
Virgis

AnkstesnisKitas

Grįžti į Seksas