Krūtys

Re: Krūtys

Standartinė Svečias 2009 Rugsėjo 20, 14:53, Atsakymo numeris: #32406

ruta rašė:nu jau kvailiau gal niekad nesijauciau, nei aptarinedma savo krutine :D
nera tokios dideles, kad padribtu, tokia forma, ir tokios i sonus,ir dar speneliai dideli.. nupiesciau, jei cia eitu :)

Gal meileje ir nera tai svarbu, bet kai buves draugas pirma kart pamate, maciau nusivylima jo veide, nors niekad ne puses zodzio nesake, visad sake, kad as nuostabi, bet maciau as ta jo nusivylima ir man isireze baisiausias kompleksas kada nors nusirengti pries nauja vaikina

Kaip kvaila bandyti išskaityti nusivylimą kito akyse, juo labiau, kad vaikinas juk to nepatvirtino :)
Pamenu savo nuostabą, kai vaikinas išskaitė mano akyse, kad jo draugelis per mažas. O man net minties ta linkme nebuvo niekada kilę :D
Mesk savo kompleksus į šalį. Forma, matote, netobula.
Svečias

Standartinė Svečias 2009 Rugsėjo 20, 18:16, Atsakymo numeris: #32414

GabijaGabija rašė:
itariamasis rašė:
IMHO naturali forma(standumas) ir jos islaikymas svarbiausia, 8-) tikriausiai kaip kurios moterys uzsiima kokiais pratimais ar kitais budais kad jas tokias islaikyti, ;) del speneliu galite pabandyti uzsipilti salto vandens ir ziureti kas bus, status ar koki... :) na o dydis kaip kam... bet juk koks "duotas" toks turetu buti gerai, del to didelio skirtumo neturetu buti, cia gal kiekvienam skirtingai, bet daugumai vyru per ju delna pakanka... :lol: nebent jusu krutys fiziskai trukdo gyventi, del to klaustumet vyro kokios tau patiktu kad butu... :D :mrgreen:

Tame ir esme, kad ne visada tas standumas gamtos duotas, netgi nepriklausomai nuo amziaus. Pratimai turi itakos raumenims, bet daug daugiau lemia jungiamieji audiniai ir ju tamprumas (apskritai viso kuno), o tai nelabai koreguojama.

o apie koregavima niekas ir nekalba, nuomone issakyta, o tu nuomoniu daug ir del to jaustis blogai neverta...
Svečias

Standartinė :P 2009 Rugsėjo 21, 21:11, Atsakymo numeris: #32478

ka daryti jai as gedinuose nesioti liemenele? :?: :?: :?: :roll:
:P

Standartinė Moteris33 2009 Rugsėjo 21, 21:24, Atsakymo numeris: #32480

:P rašė:ka daryti jai as gedinuose nesioti liemenele? :?: :?: :?: :roll:

Nepergyvenk, tu ne vienintelis vyras kuris to gėdijasi. Gal užsirašyk į likimo brolių psichoterapijos grupę?
Moteris33

Standartinė Paulius999 2009 Spalio 02, 20:28, Atsakymo numeris: #33342

nepatinka nenaturalios, implantai :(
Paulius999
Pradedantysis dalyvis

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2009 Spalio 03, 18:59

Standartinė viktuse1 2009 Spalio 17, 12:39, Atsakymo numeris: #34140

oj blemba,norejau kazka parasyti....bet dabar kikenu :D issikikensiu,jei nepamirsiu,papaisysiu.. :D :lol: :lol: :lol:
cia is paskutiniu komentaru :mrgreen:
viktuse1
Pradedantysis dalyvis

2009 Lapkričio 15, 01:30

Standartinė judesys 2009 Spalio 17, 12:53, Atsakymo numeris: #34142

visokie grazus :)
judesys
Pradedantysis dalyvis

2011 Liepos 11, 09:56

Standartinė Svečias 2010 Vasario 27, 20:40, Atsakymo numeris: #41128

judesys rašė:visokie grazus :)

ir tokie?
http://www.plastinechirurgija.lt/lt/fot ... 28?blank=1
Svečias

Standartinė Kiro 2011 Sausio 22, 19:16, Atsakymo numeris: #67204

man atrodo grazus uzpakaliukas svarbiau nei didele krutine
Kiro
Pažengęs dalyvis

2011 Sausio 24, 12:07

Standartinė piktzole 2011 Vasario 03, 13:13, Atsakymo numeris: #68197

as visada pavydziu,toms kuriu krutine nedidele,nes ji ilgiau isbuna dailios formos.mano krutine nera maza,bet grazi tik kol kunas jaunas...tad geriausia nedidele :)
piktzole

AnkstesnisKitas

Grįžti į Seksas