Noriu vaikino už pinigus...

Re: Noriu vaikino už pinigus...

Standartinė pseudonimas 2012 Rugsėjo 04, 10:23, Atsakymo numeris: #91930

19621116 rašė:
laukine vysnia rašė:Savaitgaly buvo vakarėlis ir gavau dovanų puodų rinkinį ,gerų puodų.Dabar žiūriu į juos ir galvoju -na kam man vienišai tie puodai???? Argi ne smagiau būtų,jei būtų pakvietę vaikiną ,na tą kur pinigus sumoki,o jis gerutis viską gerai daro :oops: :oops: :oops: Prisiminimų turėčiau smagių....o dabar kai pasensiu ,tai turėsiu keturis jau pridegusius puodus :lol: :lol: Tai ir noriu paklausti,gal kas žino,kaip tie vyrukai už pinigus........ :roll: ???????

Jai nori vyra uz pinigus tai jiu gali gauti, bet gyvenimui skirta tikrojo niekada. nes tokie poilgiai neapgalvoti ir tesiog isigytas blogis. Ilgesys rasti vyra tikraji gyvenimui malonesnis ieskoti negu kasdienis leliu uz pinigus teatras, Nenusivil dar bus skirtas kuris tave ir senatveja gilioja miles...Su pagarba Petras.

sveiki,jei domina vaikinas uz pinigus prasau parasykit i si email llaurynas8@gmail.com papasakosiu placiau asmeniskai o ne viesai, dekui uz supratinguma :)
pseudonimas

Standartinė Svečias 2012 Rugsėjo 04, 17:34, Atsakymo numeris: #91935

pseudonimas rašė:
19621116 rašė:
laukine vysnia rašė:Savaitgaly buvo vakarėlis ir gavau dovanų puodų rinkinį ,gerų puodų.Dabar žiūriu į juos ir galvoju -na kam man vienišai tie puodai???? Argi ne smagiau būtų,jei būtų pakvietę vaikiną ,na tą kur pinigus sumoki,o jis gerutis viską gerai daro :oops: :oops: :oops: Prisiminimų turėčiau smagių....o dabar kai pasensiu ,tai turėsiu keturis jau pridegusius puodus :lol: :lol: Tai ir noriu paklausti,gal kas žino,kaip tie vyrukai už pinigus........ :roll: ???????

Jai nori vyra uz pinigus tai jiu gali gauti, bet gyvenimui skirta tikrojo niekada. nes tokie poilgiai neapgalvoti ir tesiog isigytas blogis. Ilgesys rasti vyra tikraji gyvenimui malonesnis ieskoti negu kasdienis leliu uz pinigus teatras, Nenusivil dar bus skirtas kuris tave ir senatveja gilioja miles...Su pagarba Petras.

sveiki,jei domina vaikinas uz pinigus prasau parasykit i si email llaurynas8@gmail.com papasakosiu placiau asmeniskai o ne viesai, dekui uz supratinguma :)

kiek imi uz seansa? kad zinociau ar verta rasyti, gal labai brangininkas?
Svečias

Standartinė ieskantis nuotykiu 2012 Spalio 13, 19:35, Atsakymo numeris: #92402

manau esu kaip tik tas kurio ieskote, rasykite i edgaras.pavarde@gmail.com visas smulkenas ir pan. aptarsime
ieskantis nuotykiu

Standartinė Jomajo... 2012 Spalio 13, 19:43, Atsakymo numeris: #92403

ieskantis nuotykiu rašė:manau esu kaip tik tas kurio ieskote, rasykite i edgaras.pavarde@gmail.com visas smulkenas ir pan. aptarsime

Jomajo..... didžiausią ir (aktyviausią ) LT vyrų dalį sudaro besisiūlantys uz pinigus.... :(
Jomajo.... LT vyrai ( ar čia vyrai? gal tik pisuokliai? ) savo galva nebesugeba net babkių užsidirbti...
Ir kur ta Lietuva motulė ritasi.....
Jomajo.... Nebalsuosiu ne už vieną diedą rytoj :!: :evil:
Jomajo...

Standartinė petras 2013 Sausio 28, 17:19, Atsakymo numeris: #93948

sveikos, kam už pinigus, juk yra daug norinčių padaryti malonumą dėl to kad malonu, beje man beveik 50, o labiausiai tai mėgstu daryti liežuviu, vardiklis@gmail.com
petras

Standartinė mantas 2014 Sausio 30, 13:05, Atsakymo numeris: #98455

sveikos paneles jei norit vyro uz pinigus kreipkites el pastu aivarensas@one.lt ir tada parodysiu kaip atrodau.
mantas

Standartinė Svečias 2014 Sausio 30, 15:06, Atsakymo numeris: #98456

Patarimai kaip pasilinksminti tualete

1. Pakiškite ranką po pertvara į kaimyninę kabiną ir paprašykite paskolinti markerį.
2. Pasakykite: „O velnias! Aš taip ir galvojau, kad nereikėjo valgyti to šūdo“
3. Garsiai plokite ir šaukite „Bravo!“, kai tik tylą pertrauks natūraliu būdu sukelti garsai.
4. Pasakykite: „Mmm, niekad anksčiau nemačiau tokios spalvos“
5. Numeskite akmenuką ir pasakykite: „Velnias! Mano stiklinė akis!“
6. Pasakykite: „Na ir kaip šitas čia papuolė?“
7. Pasiimkite obuolių sulčių, tėkštelkite truputį į kaimyninę kabiną, ir pasakykite: „Ei, mažyli! Ramiau!“
8. Pasakykite: „Įdomu..., daugiau išplaukė nei nuskendo“
9. Pasiimkite truputį garstyčių ir išspauskite ant tualetinio popieriaus lapelio, permeskite į kaimyninę kabiną ir pasakykite: „Oi, ar negalėtumėte atmesti man atgal?“
10. Pasakykite: „Na nieko sau! Tai panašu į vikšro lervą“
11. Pakiškite po pertvara nedidelį veidrodėlį, nukreipkite jį į savo kaimyną, ir pasakykite: „Šefe, aš jus matau“
Svečias

Standartinė grazus vaikinas 2014 Vasario 06, 23:25, Atsakymo numeris: #98588

labas paneles jei noryt gero sexso kreipkites elektroniniu pastu aivarensas@one.lt
grazus vaikinas

Standartinė Geazuole 2014 Vasario 06, 23:57, Atsakymo numeris: #98589

grazus vaikinas rašė:labas paneles jei noryt gero sexso kreipkites elektroniniu pastu aivarensas@one.lt

tipo toks grazus esi,kad net panos pac nesugebi susirasti? Geriau parasyk kokio ilgio pas tave ir kiek babkiu mokesi uz sexa.
Geazuole

Standartinė Petronėlė_dujokaukė 2014 Vasario 20, 16:55, Atsakymo numeris: #98684

EIk eik, su tais vaikinais už pinigus.. gausi dar kokį lepšį.. štai [url]seksas[/url] http://www.suaugusiems.lt/straipsniai/i ... eksas-2421 su tikru mačio, yra kas kitą.. o tokio už pinigėlius nenusiviliosi.
Petronėlė_dujokaukė

AnkstesnisKitas

Grįžti į Seksas