Mano amžiaus sulaukus, nebera ką saugot

Re: Mano amžiaus sulaukus, nebera ką saugot

Standartinė Svečias 2011 Spalio 04, 05:54, Atsakymo numeris: #81195

cia tas draugas kuris neturi pinigeliu paskambinti rašė:Kas cia blogo.
Mano pastebejimu, siuo klausimu labiausiai nukencia moterys. Ypac po keturiasdesimt.
Statistiskai 50 vyru 57 moterys. Tik kas tas statistinis, ar tik tas kas is to vyro liko?!
Turiu gera zinia. 2020 metais Kinijoje bus dvidesimt milijonu vyru perteklius. Nuliovu, be zaizdu...

Gerai tu sakai: lietuviai vyrai prasigers, nusinarkošins, degraduos, sudebilės neturėdami darbo ir tinkamo išsilavinimo, ir pajamų, bet todėl lietuvaitėms klius po penkis grynaveislius-sveikus kiniečius, o tai fainas gyvenimas mūsų mergoms praidės neužilgo. Dirbt nebereikės, tik seksu nuo ryto iki vakaro užsiiminėt ir kinų vaikus prižiūrėt. Kinai labai pareigingi vyrai - labai lietuves mylės - tai ne mūsų nevykėliai.
Svečias

Standartinė Zygfrid 2011 Spalio 04, 11:43, Atsakymo numeris: #81205

Kinu trumpi pimpaliukai- lietuvaiciu kibirams netiks :lol:
Vartotojo avataras
Zygfrid
Veteranas

Paskutinis prisijungimas prie diskusijų:
2011 Gruodžio 24, 16:43

Standartinė Svečias 2015 Sausio 10, 23:32, Atsakymo numeris: #99465

Pigmaleonas rašė:Kultūringesniam žmogui seksas, sekso poreikis nėra vien tik lytinio potraukio poreikis, bet turi platesnę reikšmę ir yra gilesnis. Erotika - tai iš prigimties intymaus poreikio kylantis menas, meilės menas. Ji daugiau nei primityvus libido – tai kart ir dvasinė meilė tiek jaunų, tiek senesnių - vyresnio amžiaus žmonių. Kartais nuo sekso prasideda meilė, kūryba, įkvėpimas. Čia daug kas netikėtai ir netyčia ima ir susipina jausmai, troškimai, nuogybės, mintys, elgesys ir estetiški seksualūs rūbai, kelnaitės, kurios puikiai šaudo, aha. Intymumas suaugusiam žmogui yra būtinas. Tenkinant lyties, instinkto poreikius gerinama savijauta, aktyvumas visose gyvenimo srityse, užvaldo taurūs jausmai, simpatija kitai lyčiai, kitai asmenybei – žmogui. Primityvų primityvus seksas yra pavojingas ir daug kainuoja tiems, kurie tame reikale nedalyvauja, o per mokesčius yra priversti ploninti piniginę už kitų seksiuką. Galima užsikrėsti ir greitai pasimirti, palūžti dvasiškai ir fiziškai, todėl atsakomybė čia būtina. Tai ne propaganda, o meilė, kai sakoma: nemyli tu, bet aš tave myliu – saugokis, tau bus gerai. Geras seksas degina kalorijas ir gerai nuteikia. Daug solidžių bodybuilder'ių yra seksualiai nepajėgūs, tai kodėl reikia smerkti jo moterį, jei ji susirado meilužį ir viskas tapo čiki. Ir nesakykit, kad moteris kūniški geismai nelanko, net abstinentes lanko ir veikia stipriai. Nelabai aišku čia tada, kas ta fizinė neištikimybė yra. Turėjau garbės.

Jokios reikšmės. Moki ir gauni.
Svečias

Standartinė Ha ha! 2015 Sausio 11, 14:31, Atsakymo numeris: #99467

Jei tik tie asilo beretes vyrai zinotu ,kiek ju moterys eina I kaire, tai plaukai(arba ragai)ant galvos pasisiaustu, moterys nori sekso ne ka maziau negu vyrai, jus negalvokit kad jos tokios durnos, su kuo tie vyrai buna neistikimi, ogi su tokiom paciom moterim, sekmes santuokoje, mulkiai :)
Ha ha!

Standartinė pefana 2015 Sausio 11, 17:20, Atsakymo numeris: #99468

Ha ha! rašė:Jei tik tie asilo beretes vyrai zinotu ,kiek ju moterys eina I kaire, tai plaukai(arba ragai)ant galvos pasisiaustu, moterys nori sekso ne ka maziau negu vyrai, jus negalvokit kad jos tokios durnos, su kuo tie vyrai buna neistikimi, ogi su tokiom paciom moterim, sekmes santuokoje, mulkiai :)

Su tom pačiom, gerai susakei :)
pefana

Standartinė rutene 2015 Sausio 13, 21:47, Atsakymo numeris: #99473

Artėju prie ,,to amžiaus'' ,man 40, neneigsiu,kad sekso poreikis padidėjo žymiai, bet partnerių kaita man nebūdinga. Manau, čia ne amžius ar paskutinių ,,hormonų pasispardymų'' priežastis, o žmogaus vertybių sistema. Jei ji kiek ,,palūžo','gal ne amžių, o savo gyvenimo nesėkmes reiktų kaltint.Juk žmogus ne gyvulys,nesivadovauja vien instinktais- užsinorėjau ir ,,dulkinuos'', juk tai tik plikas bejausmis seksas, nors ir su pačiu pačiausiu vyru, po kurio nemanau,kad moters savivertė padidės, atvirkščiai..
rutene

Standartinė Hm? 2015 Sausio 13, 22:48, Atsakymo numeris: #99475

rutene rašė:Artėju prie ,,to amžiaus'' ,man 40, neneigsiu,kad sekso poreikis padidėjo žymiai, bet partnerių kaita man nebūdinga. Manau, čia ne amžius ar paskutinių ,,hormonų pasispardymų'' priežastis, o žmogaus vertybių sistema. Jei ji kiek ,,palūžo','gal ne amžių, o savo gyvenimo nesėkmes reiktų kaltint.Juk žmogus ne gyvulys,nesivadovauja vien instinktais- užsinorėjau ir ,,dulkinuos'', juk tai tik plikas bejausmis seksas, nors ir su pačiu pačiausiu vyru, po kurio nemanau,kad moters savivertė padidės, atvirkščiai..

O tai kaip su vyru saviverte, kodel ji dideja po kiekvienos naujos plastakes ar istekejusios damos nuskinimo? Kuo daugiau sex nuotykiu - tuo didesnis vyro autoritetas, beje, ir vedusiu.
Hm?

Standartinė temos autore 2015 Rugpjūčio 24, 12:33, Atsakymo numeris: #99785

:D labai rimtai i mano tema ziurima. aciu.
temos autore

Standartinė Svečias 2016 Rugsėjo 27, 18:40, Atsakymo numeris: #99902

Pigmaleonas rašė:Na, už lango XXI amžius, todėl ir vyrai palengvėle susitaiko su pakitusiu pasauliumi - pakitusiais vyrų ir moterų santykiais. Ir, jeigu pora yra draugai ir dar supratingi – intymaus nukrypimo neužaštrina ir toliau gyvena. Man atrodo, kad geriau darna ir supratingumas, nei kvaili konfliktai ir barniai, kurie nieko kito neduoda - tik sugriauna draugystę, sveikatą ir santarvę. Aš nemėgstu išdavikų, bet, atrodo, kad tai, ką dažnai pavadina išdavyste, visai nėra išdavystė. Nevisada galima pasakyti, kad intymus ryšis su kita moterimi ar vyru yra išdavystė? O jei kitoks ryšys? Tai kokia tada išdavystė? Mano supratimu, tai kažkokia apriorinė išdavystė. Apriorinė išdavystė - tai tokia išdavystė, kuri gali būti ir visai ne išdavystė, o labiau neteisingas intymaus reikalo įvertinimas ir suvokimas. 0, tarkim, žodžio nesilaikymas ar pažado netęsėjimas, nepareigingumas, atsakomybės stoka, nesirūpinimas, kas tai yra? Žinokit, pasaulis yra pakitęs, vadinasi, vyrų ir moterų santykiai taip pat. Moteris nebėra kieno nors nuosavybė kaip ir vyras, ypač viena jo dalis. Bet kažkodėl ji taip suabsoliutinama, lyg tai nebūtų svarbesnių dalykų ir įsipareigojimų. Vyrą ir moterį gal reiktų pradėti vertinti pagal darbus, nuopelnus vienas kitam, pagal būtą meilę, išgyvenimus ir kitą malonią patirtį, išgyventą kartu, o ne šiaip sau kažką taip suabsoliutinant ir pakenkiant pirmiausia sau, o po to ir kitam. Juk dabar vyrai bendrauja su daugybe moterų, tarp kurių įsigyja ir neprastų draugių, lygiai taip pat kaip ir moterys. Būna tarp jų ir intymaus ryšio. Kam ta veidmainystė? Ir tie nauji draugai gali būti kartais, o dažnai ir yra kur kas geresni ir pranašesni visais aspektais už esamą ar buvusį sutuoktinį, bet ar dėl to reikia griauti šeimą, pradėti nekęsti ir krėsti šunybes viens kitam ar susirgti iš pavydo arba nugrimsti depresijon. Ir vyras neturėtų šiais laikais drausti ar pergyventi, kad žmona turi nemažą būrį draugų vyrų tarpe. Nors dabar ir susikompromitavo liberalizmas, ir grįžta senosios vertybės, bet ne visos.

Kur dingo Pigmaleonas ir Zygfriedas?
Svečias

Ankstesnis

Grįžti į Seksas