Prastas seksas seimoje

Prastas seksas seimoje

Standartinė turbo911 2016 Rugpjūčio 31, 10:25, Atsakymo numeris: #99893

Sveiki, santuokoje mes 8m.Pastebejau, kad mano zmona gerokai atsalo, visiskai nebesistengia sekso metu del manes, kai as tuo metu visada dedu jai patenkinti maksimalias pastangas.O mano zmona tiesiog guli visiskai pasyvi, nieko nedaro, kad man butu malonu.Koks malonus yra moters atliekamas oralinis jau pamirsau.As ja tenkinu liezuviu kiekviena karta.Tarkim situacija- " ko lendi juk man menesines?".Man atrodo jei moteriai svarbus vyras, tai ji gali patenkinti vyra per menesines ranka ar burna:)).Turejome pokalbi pries menesi kas kiekvienam patinka sekso metu, kokiu fantaziju ar noru turim.As pasakiau , kad visgi noriu oralinio, man patinka aktyvumas, nemonotonija lovoje, idomesniu nauju pozu.Ji pasake norinti isbandyti sekso zaisliukus.As sureagavau greitai, isbandeme vibratoriu, deja is jos puses niekas nepasikeite- myletis tas pats kas su gumine lele..Gal ka patarsit kaip elgtis?As manau nebesistengsiu del jos lovoje tada gal susipras...
turbo911

Re: Prastas seksas seimoje

Standartinė nesvarbu 2016 Rugsėjo 01, 17:51, Atsakymo numeris: #99897

Sveikas, skaitau tavo posta, ir daugiau nei puse galiu pritaikyti ir mūsų santykiams. Mes irgi apie 7-8 m kartu. Žmona jau senai apie kokius 4 m pasyvi visiškai, nors pradžioje taip nebuvo. Daug kas pagalvos kad turi meilužį, bet tikrai ne tą puikiai žinau. Tiesiog matyt jos tokia natura. Tiesiai šviesiai tariant "dirbu lovoje vienas". Nors galiu pasakyti drąsiai kad žmona beveik visada patyria orgazma, labai dažnai net du. Pirmasis oralriniu būdu, o antrasis normaliu. Jos kūna pažystu geriau nei ji pati, nes idėjau be galo daug pastangu ir "darbo" ir noro ir man pačiam patinka, patenkinti ir pamaloninti savo moterį kaip įmanoma geriau, neriuosi dėl jos iš kailio lovoje. Deja negaliu pasakyti to paties apie ją. Jau perpratau ja, ji paprasčiausiai tingi, jai taip patogu. Neatsimenu jau kada anviršaus pati užlipusi buvo, ir t.t. Oralinis jei ir nešlykštu, paprasčiausiai nenoriu isiplėtoti labai, bet pasidarė totali tinginė. Pradėjo galvoti vien apie save. Pastaruoju metu net pradėjome pyktis dėl to, nes nuleidau visas rankas ir t.t. ir pasidariau toks pat pasyvus, nesiveržiu į prieki. Kelis kartus po jos pasiūlymo pasmylėti, paprasčiausiai atsakiau kad tingiu, per daug pavarges, atsibodo vienam dirbti. Tai finale nieks taip ir neįvykdavo, nes ji paprasčiausiai pavažinėjus po ana vieta taip ir tolesniu veiksmu neisiimdavo, o as paprasčiausiai irgi laukdavau kada gi paprasčiausiai paims iniciatyvą į savo rankas, tai taip ir užmigdavom abu. Tik sekančia diena grįžtant iš darbo vis užmesdavo neva aš kiba ką susiradau, kad nepanorau pasimylėt. Būvo bandyta n kartu pasikalbėti ir t.t. ir tai padėdavo tik tam kartui, paskiau vėl tas pats iki kito karto. Vienžo mano akimis normalus seksas abusėm pastagom pas mus tik kelis kartus per metus. Nors jau kuris ji vis siūlo ir bando užvesti kad gal nors paveikim, as sakau paveikim, ir taip gulim abu, kol užmiegam. Nes aš nieko nedarau, laukio vis iš jos veiksmų ir t.t. Nu ir ką nieko užmiegam. Tik kita diena vėl nuoskaudos, vėl priekaištai, kad va ne va aš siūlai o tu nieko nenorėjai, ir t.t.
Kartais kai kantrybė trūksta, vėl vienas padirbu ir t.t. ir tas pats per ta patį. Dakniso negyvai. Jau kuris laikas nebesistengiu lovoje ir aš... Nematau tikslo... Ji elgiasi visiškai egoistiškai... Santykiai nekokie šiuo metu, bet aš ir kitaip negaliu paprasčiai atsibodo jausti kaip kokiam sekso žaislui... Tas pats ir pas mane visiška guminė lėlė 95 % atveju...
nesvarbu

Standartinė turbo911 2016 Rugsėjo 03, 14:03, Atsakymo numeris: #99898

Zinai, ziauru skaitant.Turiu gera drauge, ne meiluze, tiesiog kompanijone.Ji pasake - normalus vyrai tokias meta, mazgotes pasilieka su jomis.Ir ji teisi.Tik as bandau dar kazka padaryti.
turbo911

Standartinė Svečias 2016 Rugsėjo 21, 19:39, Atsakymo numeris: #99901

turbo911 rašė:Zinai, ziauru skaitant.Turiu gera drauge, ne meiluze, tiesiog kompanijone.Ji pasake - normalus vyrai tokias meta, mazgotes pasilieka su jomis.Ir ji teisi.Tik as bandau dar kazka padaryti.

greiciausiai ta puiki kompanione pati pretendente i jusu lova. tik nenustebkite, kad po kurio laiko ir ji taps gumine. kol nesuviliojo vaidina aistruole. Rodykit demesi zmonai ne lovoj , o ir kitur. Kada dovanojote kazka (ne per sventes) ar sakete kaip ja mylite, ar kokia ji grazi? padedate jai buityje, rupinates? uzduokite sau tokius klausimus.
Svečias

Grįžti į Seksas