Oralinis seksas ir baigimas :)

Re: Oralinis seksas ir baigimas :)

Standartinė Svečias 2013 Gruodžio 08, 17:27, Atsakymo numeris: #98084

Jo, instinktas i burna? Gal per daug siandien prisirukei zoles?
Svečias

Standartinė Svečias 2013 Gruodžio 08, 21:25, Atsakymo numeris: #98085

Žolės nerūkau turiu kaip atsipalaiduoti .mes vede 20 m savo žmogumi žaviuosi vis labiau ir mėgaujamės gyvenimu,o kai kurie tipo šlykštysi natūraliais dalykais,bet vietoj to kad ,, sedetu ir siuvinėtu kryzeliu ,,skaito tokias ,,bjaurastis,, S cevo bi eto
Svečias

Standartinė Svečias 2013 Gruodžio 09, 15:52, Atsakymo numeris: #98086

Oi kaip suliberalejom, kai jau mamytes sunelius moko kaip grusti mergytems i burnyte - tiesiog pasaulio pabaiga. Bet palaukit, juk tai ne naturalu?
Svečias

Standartinė Petras 2014 Vasario 20, 16:49, Atsakymo numeris: #98682

Nemanau, kad reikėtų baigti į burną, kai daromas orlainis seksas http://www.suaugusiems.lt/, juk daug geriau šis dalykas suv eikia kaip lubrikantas, prieš realų vaginalinį ar analinį aktą.
Petras

Standartinė ToksAnoks 2014 Rugpjūčio 11, 01:21, Atsakymo numeris: #99245

gan keisti komentarai, dauguma cia sako, kad tai kazkoks zeminimas. Mano mergina (tiesa buvus), gal po menesio isdryso pati manes paprasyti, kad baigciau jai i burna, pats tokios minties neturejau,nepuoselejau ir tikrai apie tai nebuvau uzsimines. Ivygdziau jos prasyma, akys tiesiog zvilgejo is dziaugsmo, ja tai jaudino, nuo to laiko ji daznai manes to paprasydavo, bet labiau tos temos ir negvildenom tai daugiau ir nezinau ka bepridurti. Paciam pojutis gal kiek kitoks, bet to nesureiksminu ir man nera butinybes, siaip esu labai liberalus lovos reikaluose ir megstu apie tai diskutuoti, kalbetis kas patinka?kas nepatinka (tiesiog noriu zinoti ko partnere tikisi, ko geriau nedaryti ir nebandyti), nes lovoje, bent jau taip manau turiu tikrai mazai tabu. Taigi su dabartine partnere apie viska diskutavome kartu ir apie sy dalyka, jos nuomone buvo tokia, kad jai to nereikia, bet ji to ir nesislyksti ir sutinka tai daryti, bet kadangi man paciam kaip irgi nera poreikio siam veiksmuj, tai tik retkarciais taip payvairinam ir pasirenkam taip uzbaigti akta :)
ToksAnoks

Standartinė skaistee 2015 Balandžio 29, 15:52, Atsakymo numeris: #99696

o kaip perduodamas hepatitas c?
skaistee

Ankstesnis

Grįžti į Seksas