Neuztenka sekso, noriu daugiau nei vyrai

Re: Neuztenka sekso, noriu daugiau nei vyrai

Standartinė Svečias 2014 Balandžio 13, 07:43, Atsakymo numeris: #98919

norėčiau... rašė:Sveiki, esu simpatiška, liekna, išsilavinusi, seksuali moteris virš 40 m.,atrodau jaunatviškai. Noriu susipažinti su panašiu vyru dėl intymių susitikimų, be įsipareigojimų. Jei kas susidomėjote, parašysiu savo el. pašto adresą.

parasyk man arnoldasg3@gmail.com
Svečias

Standartinė sexas 2014 Balandžio 20, 02:34, Atsakymo numeris: #98942

norėčiau... rašė:Sveiki, esu simpatiška, liekna, išsilavinusi, seksuali moteris virš 40 m.,atrodau jaunatviškai. Noriu susipažinti su panašiu vyru dėl intymių susitikimų, be įsipareigojimų. Jei kas susidomėjote, parašysiu savo el. pašto adresą.

mano pastas mantask78@gmail.com ;)
sexas

Standartinė Svečias 2014 Balandžio 20, 10:51, Atsakymo numeris: #98943

oho, kokia paklausa tokių senstelėjusių babcių :roll: Kiek babkių jos gali užsidirbti per Velykas besikrušdamos :lol: :lol: :lol:
Svečias

Standartinė Svečias 2014 Balandžio 24, 12:17, Atsakymo numeris: #98974

Labas, susipažinkim... vpladis@gmail.com
Svečias

noriu tave pamaloninit 860588065

Standartinė Arunas 2014 Balandžio 27, 18:25, Atsakymo numeris: #98993

Arunas

ieskau sexo partneres

Standartinė dddeividasss 2014 Liepos 02, 14:53, Atsakymo numeris: #99190

Labas, moterys paneles. Esu vyrukas 28metuku, vedes turintis vaiku. Bet nesu pilnai laimingas lytiniame gyvenime su zmona, tai ieskau sexo partneres, su kuria galeciau tikrai smagiai paselti. Suteikti jai ir sau malonuma. amzius nuo 24-38. el pastas dddeividasss@gmail.com laukiu laisku
dddeividasss

Re: ieskau sexo partneres

Standartinė tikras vyras 2014 Liepos 05, 15:16, Atsakymo numeris: #99191

dddeividasss rašė:Labas, moterys paneles. Esu vyrukas 28metuku, vedes turintis vaiku. Bet nesu pilnai laimingas lytiniame gyvenime su zmona, tai ieskau sexo partneres, su kuria galeciau tikrai smagiai paselti. Suteikti jai ir sau malonuma. amzius nuo 24-38. el pastas dddeividasss@gmail.com laukiu laisku

Aš tai labiau norėčiau su tavo žmona gerai pašėlti. Parodyčiau jai, ką gali tikras vyras. Nes tu aiškiai esi impotentas ir vargšė moteris labai kenčia.
tikras vyras

Standartinė PZHZNK 2014 Lapkričio 30, 04:54, Atsakymo numeris: #99396

Vieniša kekšė rašė:Noriu vyro pasipist, bet niekur internete tokio nerandu - visur raso, kad nori tik rimtu santykiu ir vaikuciu.
PZHZNK

Standartinė Jusup 2015 Vasario 08, 00:11, Atsakymo numeris: #99532

Vieniša kekšė rašė:Noriu vyro pasipist, bet niekur internete tokio nerandu - visur raso, kad nori tik rimtu santykiu ir vaikuciu.

Galima butu pabandyti. :D
Jusup

Re:

Standartinė dziudzė 2015 Vasario 08, 14:19, Atsakymo numeris: #99533

Jusup rašė:

Galima butu pabandyti. :D

prašau parašyti kiek siūlai už 1 pasipisimą ir kokio ilgio tavo pimpalas.
dziudzė

AnkstesnisKitas

Grįžti į Seksas