Grupinis seksas - ar sutiktumėte?

Re: Grupinis seksas - ar sutiktumėte?

Standartinė mano tel 865998517 2013 Rugpjūčio 29, 22:09, Atsakymo numeris: #97096

svinas69 rašė:
kaprizas rašė:ASHA 2009 Vasario 12, 00:50, Atsakymo numeris: #12766

kaprizas rašė:
Bandziau, 2 vaikinai ir as... savaite laiko daugiau apie nieka negalejau galvoti, tik apie tai, is pradziu kaltinau ir griauziau save... dbr nesigailiu, to kas buvo, manau viska reikia gyvenime isbandyti kas yra tau paciam priimtina, ir dar kol esi niekam neisipareigojes... issilakstyk iki vestuviu, o ne po ju... beja, tiems zmonems geriau nejausti siltu jausmu, tik aistra... nes tada jau prasideda nereikalingi niuansai...

bET visvien kazka naujo patyrei? daugiau malonumo?..man kartais kyla tokIS noras.., bet neisivaizduoju kaip realiai jausciaus...

Istikro as net buvau pamirsus apie ta ivyki kol nepaskaiciau sito forumo... :) dbr kai praejo nemazai laiko nebesmerkiu saves, nes istikro gal as ir per daug grauziau save, bet jauciausi tikrai klaikiai, tarsi padarius baisiausia nuomene savo gyvenime... po keliu dienu su vienu is tu vaikinu mes ilgai kalbejom apie tai ir po to kazkaip as nurimau, juk svarbu ir poziuris i tave... kas buvo tas, bet dbr sito nebekartociau. Kiekviena karta esame skirtingame savo gyvenimo periode, tada as norejau pajusti kazka kitokio, dbr man to nereikia... nzn gal po kazkiek leiko vel ateis noras :)
ir tik dar syki pasikartosiu, jog manau, kad seimoj ar bent rimtoj poroj to neturetu buti...

Tam ir aš visiškai pritariu. Ten kur du trečias nelabai reikalingas, tačiau atsitiktinai trim subėgus į kartu neturint isipareigojimu pries nieka iskyrus save visikai priimtinas variantas.
mano tel 865998517

Standartinė Svečias 2013 Rugpjūčio 30, 00:07, Atsakymo numeris: #97102

Svečias rašė:As (moteris) sutikciau. Ar cia yra bisex vyru? ;)

taip 865998517
Svečias

Standartinė Svečias 2013 Rugsėjo 08, 13:50, Atsakymo numeris: #97181

Žinoma, o kur atvvykti? O jaunų panų ten bus?
Svečias

Standartinė Svečias 2013 Rugsėjo 08, 19:13, Atsakymo numeris: #97185

jei atvesi aliejaus 5 l, tada bus ir jaunu panu. Nes jos nori nors ant aliejaus uzsidirbti
Svečias

Standartinė donce 2013 Spalio 21, 13:42, Atsakymo numeris: #97522

Svečias rašė:
Svečias rašė:As (moteris) sutikciau. Ar cia yra bisex vyru? ;)

taip 865998517

noriu prisijungti (8-623) 63466 vyras, geriau gi, kuo daugiau ;)
donce

Standartinė Svečias 2013 Spalio 21, 16:54, Atsakymo numeris: #97525

Gerai gerai, jau yra 8 vyrai ir viena tokia nupušus moterėlė. Tai bus vyrams tarpusavyje seksas, taip sakant ;) užtat nemokamas :!:
Jau yra 4 poros vyrų.Kas dar nori prisijungti??? Formuojamos papildomos vyrų poros.
Svečias

Standartinė Svečias 2013 Lapkričio 27, 18:27, Atsakymo numeris: #98013

Hms.... na,matosi daudeliu atveju čia rašo vaikai.... antraip ir žodynėlis ir mintys apie grupini būtų kitokios
Bandėm ir su pora,buvom pasikvietę ir vyruką,buvom pasikvietę ir merginą,visais atvejais patiko,retkarčiais taip pašėliot visai nieko.Kas dėl v+m+v Fantastika- cia be jokiū bisex
Svečias

Standartinė svecias-nr.ne pirmas 2013 Lapkričio 30, 02:01, Atsakymo numeris: #98050

Sveiki,sveiko nuosirdaus sexo megejai(savaime suprantama su sargiukais,ar sutare pasitikrindami kartu ta pacia diena ir gave atsakyma is venerologo) :)
Jei ka,tai,manau,kad cia visi snekate is tuscio i kiaura,o pasamoneje daug kas svajoja apie gera sexa,fantaziju issipildyma:)
...aisku visi noretu su salyga,kad niekas nesuzinotu ,o veliau ir nepazintu.,juk taip?!...........
Tai geriau rasykite visi,burkites i koki nors pslp internato,nuomokite vila,kuriu,manau yra sociai nelegaliu ir uzslaptintu pirciu nuomos vardais,telefonais,o paprasciau butu,jei burtumetes registruodamiesi i pasimatymus...,pradziai nekaltus,t.y.kur nors kaimo vietoveje,vakarelyje su nedaug alkoholio,kalbedamiesi lauzo sviesoje,kad ir ruskanom dienom ar ziemom,vasarom:)
Bendraudami-apsprestumete-ar patinka kas,kas priimtina,kas ne,o tada poruotumetes,nes nekiekvienai porelei ar pavieniui tinka tai,apie ka svajojote igyvendinti realybeje...
Na,jei jau atvirai,tai ir as-mes nieko pries butume gal nebe pirmi,bet meginkime susipazinti:)
Rasykite man i e-pasta su savo fantazijomis,veliau meginsiu sutelkti Jusu draugyste kartu,nes juk visi turime savo mentaliteta,savo tematika,poziuri,jausmus,svajones ir kt.
Mano pastas : 96@inbox.lt
butu miela,kad paliktumete savo MIN kontaktus-e-pasta,o jei ne paslaptis ir savo tel.nr.,kuri galesite ir veliau parasyti.
Manau,kad tokie susitikimai galetu vykti kas menesi,kad netrukdytu kitai gyvenimo daliai:)
Aprasyme,kuri siusite,butu miela ,kad pazymetumete -amziu,pora ar pavieniui,kokios fantazijos,jei foto atsiustumete,tai butu privalumas surandant Jums vieni kitus(sueigas),nes ne visi gal noretu susitikinet skirtingo amziaus grupese,o gal-priesingai:)
Pagarbiai,"prijauciantys"
svecias-nr.ne pirmas

Standartinė svecias-nr. ne pirmas 2013 Lapkričio 30, 02:09, Atsakymo numeris: #98051

P.S.:konfidensialuma garantuoju-visa registracija,bendravimas,pazintys-diskretiska.
svecias-nr. ne pirmas

Standartinė Davatka Dievo pasiųsta 2013 Lapkričio 30, 11:24, Atsakymo numeris: #98052

svecias-nr.ne pirmas rašė:Sveiki,sveiko nuosirdaus sexo megejai(savaime suprantama su sargiukais,ar sutare pasitikrindami kartu ta pacia diena ir gave atsakyma is venerologo) :)
Jei ka,tai,manau,kad cia visi snekate is tuscio i kiaura,o pasamoneje daug kas svajoja apie gera sexa,fantaziju issipildyma:)
...aisku visi noretu su salyga,kad niekas nesuzinotu ,o veliau ir nepazintu.,juk taip?!...........
Tai geriau rasykite visi,burkites i koki nors pslp internato,nuomokite vila,kuriu,manau yra sociai nelegaliu ir uzslaptintu pirciu nuomos vardais,telefonais,o paprasciau butu,jei burtumetes registruodamiesi i pasimatymus...,pradziai nekaltus,t.y.kur nors kaimo vietoveje,vakarelyje su nedaug alkoholio,kalbedamiesi lauzo sviesoje,kad ir ruskanom dienom ar ziemom,vasarom:)
Bendraudami-apsprestumete-ar patinka kas,kas priimtina,kas ne,o tada poruotumetes,nes nekiekvienai porelei ar pavieniui tinka tai,apie ka svajojote igyvendinti realybeje...
Na,jei jau atvirai,tai ir as-mes nieko pries butume gal nebe pirmi,bet meginkime susipazinti:)
Rasykite man i e-pasta su savo fantazijomis,veliau meginsiu sutelkti Jusu draugyste kartu,nes juk visi turime savo mentaliteta,savo tematika,poziuri,jausmus,svajones ir kt.
Mano pastas : 96@inbox.lt
butu miela,kad paliktumete savo MIN kontaktus-e-pasta,o jei ne paslaptis ir savo tel.nr.,kuri galesite ir veliau parasyti.
Manau,kad tokie susitikimai galetu vykti kas menesi,kad netrukdytu kitai gyvenimo daliai:)
Aprasyme,kuri siusite,butu miela ,kad pazymetumete -amziu,pora ar pavieniui,kokios fantazijos,jei foto atsiustumete,tai butu privalumas surandant Jums vieni kitus(sueigas),nes ne visi gal noretu susitikinet skirtingo amziaus grupese,o gal-priesingai:)
Pagarbiai,"prijauciantys"

o Jėzau... Svieto pabaiga...
Kur tas Borgija žiūri???? Jau geriau tegul vienas analiniu užsiiminėja, bet šitas velnio išperas išgaudo :!:
Borgija, greit į trasą imtis darbo :!:
Davatka Dievo pasiųsta

AnkstesnisKitas

Grįžti į Seksas