Grupinis seksas - ar sutiktumėte?

Re: Grupinis seksas - ar sutiktumėte?

Standartinė rina 2015 Sausio 31, 21:13, Atsakymo numeris: #99515

Pasvajoju, bet neišdrįstu. Galbūt galėčiau su dviem vyrais, bet visiškai svetimais, jei labai ,,nepribaigtų'';),dar to nesuvokiu, kaip vyras gali atiduoti savo moterį kitam:(.
rina

Standartinė aidas 2015 Kovo 27, 10:40, Atsakymo numeris: #99642

Esu bandes vmv. Patiko, daryciau dar ir dar...:) jei noresit kad prisijungciau rasykit parikas90@gmail.com
aidas

Standartinė 69 2015 Kovo 31, 20:44, Atsakymo numeris: #99649

Esame bande paizdykauti bet ne iki galo.
Labai patiko,noretusi viska pakartoti .
Gaila,kad esame anglijoje (Essex)
69

Standartinė Dalyvavom 2015 Balandžio 04, 17:28, Atsakymo numeris: #99659

:D Mes su žmona esam turėje grupini seksa ne kartą... tai iš tikro fantastiškas jausmas... tik žinoma, reikia susitikti tik su kita sutuoktinių pora.... ;) o jei yra norinčių pabandyti, rašykit tel 867371880
Dalyvavom

Standartinė Be vardis 2016 Spalio 07, 14:34, Atsakymo numeris: #99906

Na nemazai cia diskutuojanciu. Pasidalinsiu savo mintynis. Grupinis seksas yra tai ka turetu isbandyti kiekcienas. Tik tarp visu trijules neturi buti jokiu jausmu. As esu laisvas vyrukas. Ir jei pirmas mano toks nuotykis buvo tik pasizaidimas, antra jau organizavau impulso vedamas.
V+M+V. Nzn kaip kitiems bet man tai primena sporta, kur rungiasi du vyrai kuriam geriau pavyks patenkinti moteri. Laimi cia moteris, bet laimi tik tada kai geba atsipalaiduoti ir savo noru tam pasirase. Faktas paprastas kelios merginos pasiprase pakartoti. Tai faktas kalba uz save.
M+V+M Tai yra maratonas, ir tikrai ne lengvas, buostabu jei moterys padeda viena kitai, jei atsipalaiduoja. Bet jei bent vienai truksta liberalumu ar turi kokiu nors tabu. Tada vyruk nusiteik dirbti ! Bet uz malonu atlygi.
Long story short. Dariau-patiko-kartosiu. Bet tik be jokiu jausmu. Jei tau idomu. Gali prisijungti ;)
Be vardis

Standartinė Be vardis 2016 Spalio 07, 14:34, Atsakymo numeris: #99907

Na nemazai cia diskutuojanciu. Pasidalinsiu savo mintynis. Grupinis seksas yra tai ka turetu isbandyti kiekcienas. Tik tarp visu trijules neturi buti jokiu jausmu. As esu laisvas vyrukas. Ir jei pirmas mano toks nuotykis buvo tik pasizaidimas, antra jau organizavau impulso vedamas.
V+M+V. Nzn kaip kitiems bet man tai primena sporta, kur rungiasi du vyrai kuriam geriau pavyks patenkinti moteri. Laimi cia moteris, bet laimi tik tada kai geba atsipalaiduoti ir savo noru tam pasirase. Faktas paprastas kelios merginos pasiprase pakartoti. Tai faktas kalba uz save.
M+V+M Tai yra maratonas, ir tikrai ne lengvas, buostabu jei moterys padeda viena kitai, jei atsipalaiduoja. Bet jei bent vienai truksta liberalumu ar turi kokiu nors tabu. Tada vyruk nusiteik dirbti ! Bet uz malonu atlygi.
Long story short. Dariau-patiko-kartosiu. Bet tik be jokiu jausmu. Jei tau idomu. Gali prisijungti ;)
Be vardis

Standartinė gintarė 2018 Spalio 27, 08:57, Atsakymo numeris: #99963

morėčiau du mergina pabsndyt
gintarė

Ankstesnis

Grįžti į Seksas